Вересень 2020

Середа, 16 Вересень 2020

17 вересня - День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

unnamed copy_copy_copy

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту» відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі, згідно з Указом Президента Укрїни від 12 вересня 2008 року № 830, цей День називають Днем рятівника.

Завдання, які стоять перед національними службами цивільної оборони більшості країн світу, пов’язані сьогодні переважно з проблемами мирного часу, що дозволяє говорити саме про цивільний захист населення, а не про цивільну оборону.

Відбулася об’єктивна переорієнтація більшості національних та міжнародних організацій від завдань військового характеру до реагування на надзвичайні ситуації мирного часу в разі їх виникнення.

Щиро вітаємо всіх наших земляків - українських рятувальників з професійним святом, тих, хто сьогодні протистоїть надзвичайним ситуаціям і стихіям, та ветеранів галузі. Бажаємо здоров’я, сил і енергії для виконання ваших надвідповідальних обов’язків, успіхів у професійній діяльності.

 

З повагою

Виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради Володимир Іванов

 

Read more

Понеділок, 07 Вересень 2020

Шановні представники підприємництва!


З нагоди Вашого професійного свята – Дня підприємця, прийміть щирі побажання успішних бізнес-проектів, надійних ділових партнерів та гарних фінансових перспектив.

Енергія, ініціатива та відповідальність – це ті риси, які притаманні кожному, хто вирішує на власний ризик започаткувати власну справу, що згодом приносить користь людям і суспільству.  

Не випадково з початку 90-х саме підприємницьким колам належало чимало стратегічних ідей та ініціатив щодо розвитку країни, ухвалення податкових правил та необхідних законодавчих змін.

Тому нелегкий шлях, який торує наша країна у становленні демократичних норм життя, – це ще й історія розвитку малого бізнесу, який створює робочі місця, сплачує податки та забезпечує якісні послуги і товари.

Бажаю тим, хто належить до  багатотисячної когорти підприємців, здоров’я, особистого щастя, вдалих бізнес-проектів і стабільних прибутків, добробуту і процвітання у незалежній і заможній країні.

З повагою

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови районної   ради –

заступник голови районної ради                                        В.М. Іванов

Read more

Вівторок, 01 Вересень 2020

Зі святом 1 вересня!

images1 1

Дорогі школярі, шановні вчителі, батьки, працівники навчальних закладів.

Щиро вітаю Вас з 1 вересням – Днем знань.

Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Щира вдячність Вам, дорогі педагоги за самовіддану працю, за виконання відповідального обов’язку – виховання підростаючого покоління.

Особливо хочеться привітати зі святом дорогих першокласників. Вас чекає захоплююча подорож до країни Знань, яка відкриває перед вами величезні перспективи.

Дорогі земляки. Нехай цей навчальний рік стане роком важливих починань, досягнення нових вершин, а здоровя, успіх і прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками.

 

З повагою

Тимчасово виконуючий обов’язки голови районної ради –

заступник голови районної ради  В.М. Іванов                          

Read more

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30