Листопад 2019

Четвер, 21 Листопад 2019

Шановні земляки!

 

До уваги! В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн
     Мета даного конкурсу - підвищення фінансової грамотності української молоді.

 

Інформація щодо конкурсу:
Це вже IV конкурс для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту  https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

 

В межах цього конкурсу "Scholarship в Україні" надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн. кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають заохочувальні грошові призи.

 

Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:

1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant
           2 грант - https://banker.ua/grant/ 
           3 грант - https://maanimo.com/scholarship  

 

Участь у конкурсі безкоштовна.

 

Роботи приймаються до 20.12.2019 р.

 

Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ.

 

З повагою, Юлія 

керівник проекту "Scholarship в Україні"

тел.: +380 67 622 62 82

e-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 


Безымянный copy_copy

Події двох майданів стали свідченням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією. Уперше на майдані в 2004 році. Вдруге на майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го року. Ці події підтверджують, що Україна впевнено взяла курс на європейську інтеграцію.

Тоді сотні тисяч українців вийшли на площі в своїх містах, аби показати, що їм небайдужа доля рідної країни, що кожен готовий творити майбутнє власними руками. Цей шлях був тернистий, влада намагалася придушити волю свого народу: побиття студентів, диктаторські закони 16 січня, убивства на Майдані.  Тож, окрім європейського шляху, українцям довелося виборювати право на свободу та гідність, право на вільне життя у власній державі. І для того, аби наші діти жили у кращій країні, герої Майдану заплатили найвищу ціну — власне життя.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, українських воїнів, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Низький Вам уклін. Надважливо зараз не зрадити вибору демократичних цінностей і європейської інтеграції. І не зрадити пам’яті тих, хто загинув.

Бажаю усім мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту!

Слава Україні!

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Read more

Вівторок, 19 Листопад 2019

Чергова тридцять п’ята сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 19 листопада 2019 р.

На пленарному засіданні був присутній депутат Одеської обласної ради Кузькевич М.Д.

На сесію запрошені: голова Захарівської районної державної адміністрації Осійчук О.К., селищні, сільські голови, керівники комунальних установ, закладів та підприємств району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Початок засідання – 10.00 год., завершення – 10 год. 35 хв.

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 18 депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 18 депутатів. Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» - 5 депутатів (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» - 6 депутатів (всього 6);

«Опозиційний блок» - 3 депутати (всього 5);

«Аграрна партія» - 0 депутатів (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» - 3 депутати (всього– 4);

позафракційні – 1 депутат (всього – 2).

 

У порядку денному сесії було розглянуто такі питання:

1. Про звіт Захарівської районної державної адміністрації Одеської області про виконання районного бюджету Захарівського району за 9 місяців 2019 року.

Доповідач: Садовнік О.М., т.в.о. начальника - заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року 378VII «Про затвердження районної Програми розвитку місцевого самоврядування у Захарівському районі на 2019-2020 роки».

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

  1. 3.Про внесення змін до рішення районної ради від 05 квітня 2019 року № 402-VII «Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2019 рік».

Доповідач: Колесник Г.М., керівник апарату Захарівської районної державної адміністрації.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 квітня 2019 року № 407-VII «Про затвердження районної Програми розвитку агропромислового комплексу Захарівського району на 2019 рік «Аграрна Захарівщина».

Доповідач: Колесник Г.М., керівник апарату Захарівської районної державної адміністрації.

5. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року 371VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2019 рік».

Доповідач: Садовнік О.М., т.в.о. начальника - заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

  1. 6.Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 375-VII «Про затвердження Переліку установ, закладів, підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області».

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

  1. 7.Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» газових котлів та газового обладнання.

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації.

  1. 8.Про надання в оренду частини нежитлового приміщення.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

В результаті голосування прийнято відповідні рішення з 8 питань.

 

Основні зміни та доповнення до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 371-УІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2019 рік»:

До доходної частини бюджету:

-          Перевиконання податку на доходи з фізичних осіб – 328,933 тис.грн.;

- Субвенція з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів - 1100,000 тис.грн.;

-          Субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1759,560 тис.грн.;

-          Виплата державної соціальної допомоги на дітей –сиріт , та дітей позбавлених батьківського піклування –10,432 тис.грн. (зменшення планових показників);

-          Субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних   проектів – 70,0 тис.грн.;

-          Інша субвенція із Затишанської селищної ради - 210,0 тис.грн.

 

До видаткової частини бюджету:

За рахунок перевиконання доходної частини за 10 місяців 2019 року планується внести зміни до загального фонду районного бюджету у сумі - 328,933 тис.грн., а саме:

Відділ з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 118,0 тис.грн.

-          Відрядження для спортивної школи – 20,0 тис.грн.;

-          Виготовлення технічних паспортів на будівлі навчальних закладів – 90,0 тис.грн.;

-          Придбання матів для Новопавлівського НВК – 8,0 тис.грн.

 

КНП ” Захарівська ЦРЛ ” – 157,85 тис.грн.:

-          Потреби донорського кабінету – 13,0 тис.грн.;

-          Придбання продуктів харчування – 31,8 тис.грн.;

-          Придбання медичної документації – 2,0 тис.грн.;

-          Придбання ПММ для підвозу ургентної бригади - 30,0 тис.грн.;

-          Придбання дизельного палива для роботи дизельної установки –   3,0 тис.грн.;

-          Придбання кисню (100 балонів) та наркотичних матеріалів – 20,0 тис.грн.;

-          Придбання електролічильника – 6,2 тис.грн.;

-          Придбання медикаментів для лікування вихованців Затишанського притулку - 10,0 тис.грн.;

-          Придбання щебня для обладнання території Захарівської ЦРЛ – 35,0 тис.грн.;

-          Придбання бойлера зі змішувачем – 4,15 тис.грн.;

-          Придбання спецодягу – 2,7 тис.грн.

 

УСЗН Захарівської РДА – 13,083 тис.грн.:

-          Програма ”Здоров”я” (зубопротезування громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи) – 11,083 тис.грн.;

-          Програма ” Соціального захисту ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2018- 2020 рр.” – 2,0 тис.грн.

 

Захарівська РДА – 30,0 тис.грн.:

-          Районна програм з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі ”Власний дім на 2017-2020 рр.” - 30,0 тис.грн.

 

Захарівський РЦССМДМ - 3,5 тис.грн.:

- Програма ” Підтримки сім”ї та молоді Захарівського району на 2017-2020 рр.” (проведення святкових ранків, присвячених Новому року та Різдву) – 3,5 ти.грн.

 

Служба у справах дітей Захарівської РДА - 6,5 тис.грн.:

-   Програма ”Підтримки сім”ї та молоді Захарівського району на 2017-2020 рр.” (проведення святкових ранків, присвячених Новому року та Різдву) – 6,5 тис.грн.

В зв’язку з надходженням субвенцій з місцевого та державного бюджетів та змінами в міжсесійний період планується внести зміни по   наступним установам:

Відділ з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 1100,0 тис.грн.:

-          Субвенція з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів (Капітальний ремонт будівлі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» за адресою: 67700, Одеська область, Захарівський район, смт. Захарівка, вул.Центральна, 140) – 1100,0 тис.грн.

 

УСЗН Захарівської РДА - 1759,560 тис.грн.:

-          Субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1759,560 тис.грн. (придбання житла дітям –сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування).

 

За рахунок іншої субвенції із Затишанської ОТГ планується внести зміни по Захарівській ЦРЛ для оплати комунальних послуг в сумі - 210,0 тис.грн.

 

За рахунок субвенції з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів із Йосиівської сільської ради планується внести зміни по ФУ Захарівської РДА в сумі 70,0 тис.грн.

DSCN2725 copy

 

DSCN2728

 

DSCN2732

Read more

П'ятниця, 15 Листопад 2019

17 листопада – День працівників сільського господарства

Безымянный copyСаме тоді, коли левова частка всіх хліборобських робіт завершена, Україна відзначає День працівників сільського господарства.

Від імені депутатського корпусу районної ради вітаємо вас – трудівників полів і ферм, спеціалістів, керівників агропідприємств, усіх, хто обрав справою свого життя працю на землі, цю споконвічну наймирнішу і найблагороднішу професію, - з Днем працівників сільського господарства.

Прийміть нашу глибоку вдячність за всі труди і тривоги, за докладені максимальні зусилля для вчасного проведення комплексу сільськогосподарських робіт, за майстерність, високу самосвідомість і відповідальність. Низький уклін за те, що ви є справжніми годувальниками українського народу.

Бажаємо істинної поваги від земляків, щоб земля відповідала за вашу турботу про неї високими врожаями. І щоб у всіх українців завжди був хліб на столі, багатий продуктовий кошик, а ваші прибутки дозволяли господарювати по-новому, ефективно та без серйозних ризиків.

Сердечно бажаємо процвітання кожному сільськогосподарському підприємству, благополуччя, щастя кожній сільській родині.

З повагою В.А.Думитрашко, голова Захарівської районної ради                 

Read more

Четвер, 14 Листопад 2019

14 листопада відбулося засідання постійної комісії Захарівської районної ради

14 листопада відбулося засідання постійної комісії Захарівської районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад, голова комісії – Топольницька Н.Д.

Було проаналізовано та обговорено проекти рішень, винесених на чергову 35-ту сесію районної ради, призначену на 19 листопада 2019 р.

DSCN2579

DSCN2580

DSCN2582

Read more

П'ятниця, 08 Листопад 2019

09 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

 

Безымянный

        З нагоди вашого професійного свята прийміть, шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Захарівщини, щирі привітання та побажання успішної творчої діяльності, яскравих культурних подій, розквіту талантів, на які багата наша земля.

         Ми вдячні за ті приємні хвилини, які ви даруєте глядачам під час святкових заходів, адже в кожному з концертних номерів наші улюблені артисти - працівники закладів культури і учасники художньої самодіяльності району завжди шлють зі сцени часточку своєї душі, щедро діляться своїми емоціями, щоразу по-новому розкривають глибинний зміст музичного, пісенного, поетичного твору, захоплюють танцювальною енергією.

         Хай міцне здоров’я, удача та нові творчі звершення і перемоги будуть вашими супутниками, а життя дарує позитивні враження і вдячність шанувальників!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Read more

Середа, 06 Листопад 2019

Порядок денний семінару для посадових осіб місцевих рад району з питань опрацювання вимог земельного законодавства, що відбувся 06 листопада 2019 р.

Порядок денний семінару для посадових осіб місцевих рад району з питань опрацювання вимог земельного законодавства, що відбувся 06 листопада 2019 р., сформовано Захарівською районною радою на підставі пропозицій районного відділу Держгеокадастру. Оскільки зміни законодавства необхідно оперативно враховувати в щоденній роботі кожного органу місцевого самоврядування, а також у процесі формування бюджетів на наступний період та планування потреб для соціального розвитку території, то практична спрямованість і актуальність вибраних питань була очевидною.

Заболотний М.Ф., начальник Відділу Держгеокадастру у Захарівському районі, виступив перед селищними, сільськими головами, секретарями та землевпорядниками рад з інформаційними матеріалами з таких питань:

-         роз’яснення вимог діючого законодавства України щодо використання

земель колишніх колективних сільськогосподарських підприємств (КСП);

-         про необхідність реєстрації земельної ділянки, право на яку посвідчено документами старого зразка.

Учасники семінару ставили питання та обговорили практичні поради стосовно того, які рішення може прийняти рада щодо використання земель запасу та як знайти баланс між необхідністю наповнювати місцеві бюджети від надходжень за оренду землі, а значить забезпечити належне утримання об’єктів соціальної сфери, і задоволенням звернень громадян щодо отримання погодження на виділення до 2 га землі для особистого селянського господарства.

Про надходження коштів від оренди землі до місцевих бюджетів; особливості формування районного бюджету Захарівського району на 2020 рік доповіла Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації. Основні показники з формування проектів бюджетів місцеві ради вже отримали і обговорили та погодили із фінансовим управлінням, в тому числі і заходи з оптимізації витрат, скорочення персоналу тощо. Найголовнішою складовою доходів всіх рад є, звичайно, плата за оренду землі юридичними і фізичними особами.

Голова районної ради В.А. Думитрашко особливу увагу приділив також питанню спроможності надання медичних послуг Захарівською райлікарнею, в якій є гостра потреба у лікарях, це стосується гінеколога та анестезіолога. Щоб можна було запросити спеціаліста в район, необхідно невідкладно організуватися і разом придбати житло, виділити кошти для стимулюючих виплат фахівцям. Це дасть можливість виступити із сильнішої позиції для відстоювання ЦРЛ, її подальшого функціонування.

Тож з огляду на теми, підняті на семінарі, селищним, сільським головам є над чим працювати з депутатським корпусом.

DSCN2348DSCN2350DSCN2351DSCN2354

Read more

П'ятниця, 01 Листопад 2019

Урочисті збори

Урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери відбулися в актовій залі районної ради 01 листопада 2019 року.

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко привітав працівників закладів соціальної сфери та вручив грамоти за сумлінну багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток галузі.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 31.10.2019 р.

№ 59/2019 нагороджено:

АБРАМЕНКО Наталію Миколаївну, головного спеціаліста служби у справах дітей Захарівської районної державної адміністрації Одеської області;

КОТЕНКО Людмилу Василівну, провідного фахівця відділу прийняття документів та виплати допомог, субсидій і компенсацій управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації Одеської області;

СИДОРЕНКА Івана Васильовича, сторожа Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Захарівської районної державної адміністрації Одеської області;

ШАРОВУ Олену Володимирівну, директора Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Захарівської районної державної адміністрації Одеської області.

DSCN9269

DSCN9269

DSCN9269

DSCN9269

DSCN9269

DSCN9269

" />

Read more

03 листопада – День працівника соціальної сфери

Clipboard01

Шановні працівники соціальної сфери Захарівського району!

З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші привітання та побажання здоров’я, успішної продуктивної праці, миру і добробуту на українській землі, в кожній вашій родині.

Ви в ході своєї професійної діяльності надаєте громадянам соціальні послуги, забезпечуєте підтримку та соціальний супровід тих, хто опинився у кризових ситуаціях, турботу про людей з особливими потребами, літніх, громадян, вживаєте заходів щодо забезпечення соціально-правових гарантій пенсіонерів, пільговиків, в тому числі інвалідів та учасників війни, ветеранів праці. При цьому щодня проявляєте уважність, чуйність і небайдужість до наших співгромадян, підтримуючи, допомагаючи знаходити виходи і долати труднощі.

Хай же у вас завжди вистачає душевної теплоти, сил, енергії та спеціальних знань для виконання покладених на вас державою важливих функцій.

Міцного здоров’я вам, удачі та високих показників у праці.

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Read more

Календар новин

<< < Листопад 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30