Четвер, 31 Жовтень 2019

На початку жовтня поточного року депутати Захарівської районної ради прийняли рішення про утворення на базі районної ЦРЛ Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня»

На початку жовтня поточного року депутати Захарівської районної ради прийняли рішення про утворення на базі районної ЦРЛ Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області. Після завершення всіх необхідних реєстраційних процедур розпочався наступний етап - проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря підприємства. Пропозиції до складу конкурсної комісії надійшли від районної ради, райдержадміністрації, трудового колективу лікарні. У всіх спільна мета – обрати гідного і кваліфікованого очільника такого важливого для всіх мешканців району підприємства, налагодити і покращити роботу лікарні.

Перше засідання відбулося 28 жовтня. Головуючий – заступник голови районної ради Іванов В.М. та члени комісії визначилися з основними етапами конкурсного відбору, які проходитимуть відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094.

Так, встановлено дату початку приймання документів - 30.10.2019 р. та кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі - 25.11.2019 р.

27 листопада 2019 р. відбудеться засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів, а 29 листопада            2019 р. – заслуховування конкурсних пропозицій учасників, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу.

Претенденти мають відповідати таким кваліфікаційним вимогам: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», стаж роботи за фахом не менше 5 років.

Слід звернути увагу на вимоги до конкурсної пропозиції, яка може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення коштів для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

З матеріалами, що стосуються конкурсного відбору, можна ознайомитися на офіційному Веб-сайті Захарівської районної ради в розділі «Комунальні заклади».

 DSCN1866

DSCN1869

DSCN1872

 

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30