Понеділок, 21 Жовтень 2019

,

                    

 

Read more

Порядок денний семінару-навчання з посадовими особами місцевих рад, організованого Захарівською районною радою 18 жовтня 2019 р.,

Порядок денний семінару-навчання з посадовими особами місцевих рад, організованого Захарівською районною радою 18 жовтня 2019 р., було сформовано на підставі питань, що протягом останнього часу в процесі виконання повноважень сформувалися у селищних, сільських радах та потребували додаткових роз’яснень. Тож взяли участь у навчанні селищні, сільські голови, секретарі та бухгалтери селищних, сільських рад.

Так, з інформацією про вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», роботу сільських, селищних рад у системі ProZorro, переваги і особливості цього майданчика виступила Кучеренко О.А., начальник управління ДКС України у Захарівському районі Одеської області.

Блок питань, що стосуються оподаткування, зокрема нарахування та оплата податку на майно з фізичних осіб (податок на нерухоме майно); повернення податкового боргу з податків і зборів платників податків, стягнення несплачених сум; рентна плата за спеціальне водокористування, представили посадовці Подільського управління ГУ ДФС України в Одеській області: Рошкован Алла Володимирівна, заступник начальника управління та Максименко Тетяна Анатоліївна, головний державний ревізор – інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб управління.

У очільників рад було багато питань щодо встановлення пільгового оподаткування, визначення ставки, підстав та сум нарахування податку на нерухоме майно, повідомлення про які отримують сільські мешканці, вони мали можливість подати на розгляд доповідачів проблемні випадки. У кожному разі всі вони потребують індивідуального вивчення, аналізу і врегулювання.

Зацікавленість працівників місцевих рад у з’ясуванні питань підготовки податкової звітності щодо рентної плати за спеціальне водокористування окреслила потребу продовження такої співпраці з податківцями і було домовлено провести черговий семінар для бухгалтерів рад наступного тижня у приміщенні податкової інспекції. Сформувалась також і спільна проблема для всіх сільських рад району – необхідність створення комунального підприємства, що матиме на балансі всі водопровідні мережі, свердловини, забезпечуватиме підняття води для потреб населених пунктів, словом вестиме господарську діяльність з водопостачання згідно з вимогами законодавства.

 

 

 DSCN1685

 

 

 

 

 

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27
28 29 30 31