П'ятниця, 04 Жовтень 2019

06 жовтня – День працівників освіти.

2019 10_04_news_2_img_1

Дорогі вчителі, шановні працівники навчальних закладів Захарівщини!

Щиро вітаємо освітянську спільноту району зі святом, що є не тільки професійним, а й справді всенародним, бо не обминає піднесеним настроєм, неповторною атмосферою, почуттям поваги і вдячності нікого з педагогів.

Завдячуючи розуму, хисту, умінню і досвіду Учителя, молоде покоління готується до дорослого життя, готується продовжити невпинний рух українського суспільства в європейському напрямку.

Кожен справжній вчитель жагою до знань, добротою і бажанням покращити світ щедро ділиться з дітьми. Саме тому Вам, шановні педагоги, вірять, Вас люблять і шанують. Діти пізнають життя за вчинками батьків і педагогів. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Кожен з нас вдячно згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Щира вдячність всім, хто сповна віддається прекрасному покликанню педагога, тисячократно повторюючись у молодій зміні кращими своїми рисами і якостями. Нехай ваша праця буде повсякчас осяяна вашою наснагою, творчою енергією, адже ви даєте молодій зміні старт у широкий світ і майбутнє. Це позитивне налаштування означає для кожної дитини дуже багато, готує її до життя, допомагає стати впевненішою і здатною захистити свої та суспільні інтереси, а отже бути громадянином.

Бажаю всім вчителям добрих, розумних, успішних учнів, які знайшли себе в житті, визнання державою вашої праці, щоб ніколи жоден педагог не шкодував щодо обраної професії. Здоров’я і мирної праці!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Read more

Затишанському НВК

2019 10_04_news_1_img_1

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Захарівської районної ради вітаємо славний колектив Опорного закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» смт. Затишшя Захарівського району Одеської області з 55-річчям.

Щиро бажаємо подальшого розвитку, процвітання, зміцнення матеріально-технічної бази.

І найголовніше – успішних і життєрадісних учнів та вихованців, яким трудовий колектив школи і надалі ефективно передаватиме свої знання та вміння, бажання удосконалюватися та змінювати життя на краще, невичерпну енергію і високий професіоналізм.

Хай же множаться Ваші успіхи і досягнення, невпинно зростає якість освітніх послуг та рівень підготовки учнів!

Хай у Вас завжди вистачає сил і завзяття для майбутніх досягнень на ниві служіння народу України, поступального розвитку Захарівщини і рідної Затишанської громади.

Від усієї душі бажаємо гарних умов для продуктивної і успішної творчої праці!

З повагою

В.А. Думитрашко, голова Захарівської районної ради

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31