Середа, 03 Липень 2019

04 липня – День Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції України, ветерани, які віддали почесній службі в органах захисту правопорядку багато років життя, сили та енергію!

Прийміть найщиріші побажання успіхів у вашій благородній, такій необхідній суспільству службі, що вимагає від її представників граничної зібраності, чіткості в прийнятті рішень. Адже доля людей часто залежить від вашого вміння діяти безстрашно і з повною самовіддачею, а дотримання правопорядку в суспільстві, спокою в населених пунктах – ваша щоденна турбота.

Бажаю, щоб ваші ряди постійно поповнювали справжні професіонали, стійкості й нетерпимості до процесів корупції, протиправної діяльності, ефективної і відкритої для українського суспільства роботи.

Щастя вам, здоров’я, безвідмовного везіння і благополуччя!

 

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

 

2019 07_03_news_2_img_1

Read more

засідання Координаційної ради

Порядок денний засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування   при голові Захарівської районної ради, що відбулося 02 липня 2019 р. у приміщенні СОУП передбачав розгляд таких питань:

 

1.Про дотримання сільськими та селищними радами району фінансово-бюджетної дисципліни, виконання дохідної частини місцевих бюджетів та ефективність використання бюджетних коштів.

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації

2.Про стан охорони праці, безпеки життєдіяльності та дитячого травматизму в закладах освіти району.

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації

3. Про стан справ із обліком та інвентарізацією землі на території району в розрізі сільських та селищних рад.

Доповідач: Котляр І.А., т.в.о.начальника відділу агропромислового розвитку Захарівської районної державної адміністрації

4.Про звернення Великомихайлівської селищної ради щодо співробітництва та спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Великомихайлівський інклюзивно-ресурсний центр» Великомихайлівської селищної ради Одеської області.

Доповідач:Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації

5.Різне.

За пропозицією райдержадміністрації третє питання було знято з розгляду.

Робота Координаційної ради відбулася у форматі «круглого столу», всі селищні, сільські голови активно брали участь у обговоренні запропонованих тем, висловлювали свою позицію, спільно виробили проекти рішень, що містили рекомендації для районної державної адміністрації, її структурних підрозділів та для органів місцевого самоврядування.

        У доповіді начальника фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації Трач В.В. зазначено, що дохідну частину місцевих бюджетів всі селищні, сільські ради району виконали зі значним перевиконанням, це в цілому близько 7,5 млн. грн. У зв’язку з цим голова районної ради В.А.Думитрашко запропонував очільникам громад зважити на критичні умови, в яких змушені навчатися учні Захарівського НВК, приміщення якого визнано аварійним, і обдумати можливість підтримки закладу у наступному бюджетному періоді. Адже безрезультатне очікування коштів з державного чи обласного бюджетів триває вже два роки і чітко окреслилася потреба виділення фінансового ресурсу з районного і місцевих бюджетів, навіть попри брак коштів і непопулярну необхідність провести оптимізацію видатків на утримання комунальних закладів.

Жваво обговорили звернення Великомихайлівської селищної ради щодо співробітництва та спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Великомихайлівський інклюзивно-ресурсний центр» Великомихайлівської селищної ради Одеської області. Начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації Воєділов О.В. доповів про результати переговорів із головою Великомихайлівської селищної ради Жарською Т.В. Розуміючи важливість забезпечення дітей району з особливими освітніми потребами інклюзивними послугами, керівництво району прийняло попереднє рішення виділити близько 100 тис. грн. з районного бюджету 2019 року, але за це ще мають проголосувати депутати районної ради. У проекті рішення Координаційної ради зазначено рекомендацію селищним, сільським радам при формуванні проектів місцевих бюджетів на 2020 рік передбачити виділення відповідних коштів для фінансування утримання Великомихайлівського ІРС.

У різному було обговорено ряд питань, з якими часто звертаються громадяни району. Так, до районної ради надійшло колективне звернення жителів с. Йосипівки від 24.06.2019 р. щодо ремонту дорожнього покриття автомобільного шляху Т1614 від смт. Захарівка до Йосипівського пункту пропуску. На Координаційну раду було запрошено начальника Великомихайлівської філії ДЕД Куцолаба М.І., проте він делегував Стратулата О.В., який запропонував головам підтримати Захарівський дорожний відділ заявками на виконання робіт. Голова районної ради поінформував, що сьогодні обстеження цієї ділянки дороги здійснили спеціалісти Подільської дорожньої організації. І зробили свої висновки щодо технічних варіантів проведення ремонтних робіт. Всі вони дуже коштовні і керівництво району має намір звернутися до Служби автомобільних доріг Одещини, намір підключитися мають також депутати обласної ради В.Саутьонков та М. Біб.

Директор районного ЦЗ Мах В.С. запевнила сільських, селищних голів, що кошти на оплату громадських робіт є і необхідно направляти до ЦЗ громадян, використовувати їх участь в благоустрої населених пунктів, у тому числі для розчистки лісосмуг вздовж доріг та узбіч. Вказала, що організували громадські роботи цьогоріч лише Захарівська, Затишанська селищні та Перехрестівська, Войничівська, Онилівська сільські ради.

Наступним питанням для обговорення стали проблеми, що виникають у громадян з нарахуванням і оплатою податку на житлову нерухомість, оскільки у повідомленнях, що надсилаються Головним управлінням ДФС у Одеській області, багато неточностей. Зокрема щодо обчислення площ під забудовою, площ під житловим будинком, які часто не відповідають технічним паспортам, Проблеми є з потребою внести зміни у відповідні реєстри для усунення неправильних даних. Для з’ясування кожної конкретної ситуації громадяни масово звертаються до державних реєстраторів, БТІ, податкової інспекції. Для налагодження взаємодії між цими службами на Координаційну раду були запрошені Гойхман І.П., начальник Захарівського відділення податкової інспекції, Резнік Г.В., начальник Захарівського БТІ та державний реєстратор Захарівської селищної ради Оранчук Г.О. Члени Координаційної ради не почули відповідей на свої питання від Гойхман І.П., тому прийняли рішення організувати зустріч із начальником Подільської ДФС Кучмою А.М.

        Презентацію «Про діяльність органів місцевого самоврядування у сфері запобігання насильству» зробила заступник начальника відділу «Захарівське бюро правової допомоги» Зозулик О.О.

З проектом Закону України «Про внесення змін до Конституції України» (щодо децентралізації влади) ознайомила присутніх керуючий справами районної ради Василинич Ю.С.


2019 07_03_news_1_img_1

2019 07_03_news_1_img_2

2019 07_03_news_1_img_3

2019 07_03_news_1_img_4

2019 07_03_news_1_img_5

2019 07_03_news_1_img_6

2019 07_03_news_1_img_7

2019 07_03_news_1_img_8

Read more

Календар новин

<< < Липень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31