Четвер, 11 Жовтень 2018

14 жовтня – День захисника України!

dvdsvsdv

Шановні земляки!

День захисника України в сьогоднішній нашій державі не просто пафосний день. Тисячі українських козаків - воїнів Збройних сил України, добровольців вже більше чотирьох років на справжній війні боронять наше мирне життя, протистоять захопленню наших територій, а фактично і душ, відстоюючи державність.

Ми прожили ці довгі тривожні роки, місяці, дні і ночі для держави, для українських родин, для батьків і матерів, дружин і дітей, які тільки своїми молитвами можуть відвести біду, каліцтво і смерть від своїх дітей, від воїнів, солдатів України, котрі стоять на лінії зіткнення з агресором на Донецькій й Луганській, на нашій з вами українській землі.

Тут жодних слів замало, проте і вони важливі, бо ми усвідомлено висловлюємо воїнам свою підтримку, адже їм дуже важливо це знати. Знати і вірити в те, що їхнє діло – захист України – надважливе і необхідне для всіх нас - співвітчизників.

Так само як важлива і необхідна наша увага до тих, хто вже повернувся з полів битви і щосили намагається звикнути і прилаштуватися до мирного життя.

Будьмо до наших героїв уважними і налаштованими на підтримку, щоб страхи війни не тяжіли над ними так трагічно. Тільки наша повага, вдячність і любов цілющі.

Привітаймо сьогодні наших земляків – захисників України. Побажаймо їм і нам подолати небезпеку, що нависла над нашою Вітчизною. Здоров’я, злагоди і такого бажаного миру, дорогі земляки!

Слава Україні!

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Read more

Засідання комісій

В рамках підготовки пленарного засідання позачергової двадцять четвертої сесії сьомого скликання Захарівської районної ради 11 жовтня п.р. в другій половині дня відбулися засідання постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад та Президії районної ради. До розгляду згідно з клопотанням районної державної адміністрації винесено два питання:

  1. 1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2018 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської

районної державної адміністрації

 

2.  Про внесення змін до рішення районної ради від 12 жовтня № 209-VІІ «Про затвердження районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2018 – 2020 роки».

Доповідач: Кожухар О.В., начальник управління соціального захисту

населення Захарівської районної державної адміністрації

 

Начальник фінансового управління В.В. Трач В зв’язку з надходженням субвенцій з державного бюджету планується внести зміни до планових показників в сумі - 603,08 тис.грн. по наступних установах:

-  КП ”Захарівський районний центр ПМСД ” – 47,5 тис.грн. (Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань );

-  Відділ з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 24,8 тис.грн. (Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти ”Нова українська школа” за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету) на відрядження вчителів;

-   Фінансове управління Захарівської РДА – 530,78 тис.грн. (Субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

За рахунок зменшення субвенції на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям планується внести зміни в сумі - 8495,0 тис.грн., а саме по УСЗН Захарівської РДА.

Відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я від 23.08.2018 р.№ 182-04/22230 ”Стосовно відшкодування вартості лікарських засобів”, рекомендовано привести у відповідність до вимог чинного законодавства, а саме змінити головного розпорядника коштів з фінансового управління Захарівської РДА на УСЗН Захарівської РДА Одеської області .

За рахунок залишку коштів додаткової дотації, який склався станом на 01.01.2018 року планується внести зміни по відділу з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 392,16521 тис.грн.

333333

333334

333335

333336

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31