Вересень 2018

П'ятниця, 28 Вересень 2018

30 вересня - Всеукраїнский день бібліотек

zda

Шановні працівники бібліотечних закладів Захарівщини!

Прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом та побажання творчої і успішної трудової діяльності, активних і по-справжньому зацікавлених літературою відвідувачів. Бажаю вам наполегливості та енергії в справі залучення наших маленьких і юних громадян до читання, пізнання надбань наукової та художньої думки людства.

Миру, здоров’я та добробуту вашим родинам.

В.Думитрашко, голова Захарівської районної ради

Read more

Засідання Координаційної ради

З метою обговорення та прийняття спільних рішень з питань, важливих для всіх громад району, 27 вересня у приміщенні СОУП (самоорганізуючий учбовий простір) відбулося засідання чергової Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради.
Розпочали засідання з розгляду питання «Про роботу із забезпечення пожежної безпеки у населених пунктах району», яке висвітлював Оришич С.В., заступник начальника Захарівського РС ГУ ДСНС України в Одеській області. Найбільший наголос було зроблено на потребі створення підрозділів місцевої пожежної охорони на території Затишанської громади, найбільш віддалених від райцентру Павлівської сільської ради та спільно Онилівської і Новозаріцької рад. Це потребує значних коштів і зусиль, проте має вирішуватися.
Оскільки в районі дуже гостро стоїть питання оформлення об’єктів нерухомості, що є спільною власністю територіальних громад, голова районної ради В.А.Думитрашко ініціював винесення на розгляд питання «Про стан справ із забезпечення виготовлення технічної документації на об’єкти комунальної власності району». Резнік Г.В., начальник комунального підприємства «Фрунзівське бюро технічної інвентаризації» доповіла про освоєння коштів, виділених з районного бюджету відділу у справах освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації на документацію для закладів освіти. Справи йдуть аж надто повільно, проводяться обміри, інвентаризація, укладаються відповідні договори. Станом на 24.09.2018 проведено інвентаризацію лише Захарівського, Павлівського, Майорського НВК, Войничівської ЗОШ. Принагідно голова районної ради загострив увагу селищних, сільських голів на необхідності оформлення техдокументації на об’єкти на території громад (будівлі сільрад, ФАПів тощо).
Про стан реформування медичної галузі району, заходи з поліпшення якості надання послуг населенню йшлося у виступі заступника головного лікаря КП «Захарівський районний центр медико-санітарної допомоги» Чмир Н.М. Серед проблем: неукомплектованість первинної ланки кадрами і лікарів, і середнього та молодшого персоналу (на Онилівському, Росіянівському, Новозаріцькому, Торосівському ФП нема фельдшерів), низькі показники щеплення дорослого населення, малий відсоток охоплення населення декларуванням з вибору сімейного лікаря.
Про проблемні питання при організації громадських робіт в населених пунктах району доповіла Мигоренко А.В., заступник начальника відділу надання соціальних послуг Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Загалом у поточному році в оплачуваних громадських роботах взяли участь 109 осіб, використано 133,1 тис. грн. Виконали заплановане Павлівська (6,3 тис. грн.), Новозаріцька (4,5 тис. грн.), Войничівська (4,9 тис. грн.) сільські ради. Частина рад не в повному обсязі використала кошти, виділені для організації громадських робіт, а саме: Перехрестівська, Росіянівська, Василівська, Онилівська та Карабанівська. Зовсім не організувала громадські роботи Мар’янівська сільська рада.
Кавун Т.П., завідувач Захарівського районного сектору ГУ ДМС в Одеській області, поінформувала членів Координаційної ради про порядок виготовлення, видачі, вартості та необхідності оновлення паспортів - ID - карток та біометричних паспортів.

Практичні аспекти реалізації Закону України «Про запобігання корупції» свідчать про необхідність постійної роз’яснювальної роботи серед посадовців з метою глибшого вивчення його положень та упередження порушень вимог антикорупційного законодавства. Найбільше це стосується питань декларування доходів, витрат, майнового стану, наявності конфлікту інтересів. Є прикрі випадки, коли правоохоронні органи виявляють порушення, суди приймають рішення про накладення штрафних санкцій. Отож є потреба періодично піднімати цю тему і висвітлювати найважливіше.
З інформацією про реалізацію вимог Закону України «Про запобігання корупції», зобов’язання посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад виступила Василинич Ю.С., керуючий справами районної ради.
(Докладніше з матеріалами можна ознайомитися в розділі нашого сайту «Дорадчі органи»).

20180927 095440

20180927 095504

20180927 100922

20180927 101002

20180927 101016

20180927 103909

20180927 104558

20180927 111657

20180927 114926

Read more

Середа, 19 Вересень 2018

22 вересня - День партизанської слави України

3-e1506067510575

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в нашій державі вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001.

Встановлення Дня партизанської слави є даниною всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід.

За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них визнані гідними звання Героя Радянського Союзу.

Заради історичної правди необхідно згадати і про подвиг воїнів Української Повстанської Армії, які боролися за незалежність України проти німецьких військ. З розсекречених документів вже відомо, що вони доставляли багато клопоту німецьким окупантам. Про це свідчать німецькі документи часів Другої світової війни, наприклад, шеф СД в Галичині телеграфував 22 квітня 1944 керівнику СС Г. Мюллеру: "УПА виступає в регіоні як переконлива дестабілізуюча сила".

Історія рідко буває однозначною. У кожної медалі завжди дві сторони. Державне свято, присвячене героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації. Воно з’явилося в національному календарі і як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.

Read more

Четвер, 13 Вересень 2018

17 вересня - День рятівника

dfgdfgdfg

Шановні працівники цивільного захисту, пожежних підрозділів, всі, хто професійно забезпечує захист населення, реагування на надзвичайні ситуації мирного часу! Громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Вітаємо вас з Днем рятівника!

Прийміть слова щирої вдячності і поваги за вірність обов’язку, за вашу непросту і часто небезпечну працю, за щоденну пильність і сміливість, здатність оперативно надати необхідну допомогу і порятунок людям.

Бажаємо вам і вашим сім’ям благополуччя і успіхів. Здоров’я міцного і професійної вправності. Хай береже вас Бог!


В.А Думитрашко,  голова Захарівської  районної  ради

Read more

16 вересня – День працівників лісу

erwerwrewer

Шановні працівники лісового господарства району!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Вітання всім, хто присвятив життя справі вирощування, догляду та охорони лісу – благородній справі збереження одного з найцінніших ресурсів України, справжнього національного скарбу.

Бажаємо, щоб успішними були ваші зусилля, спрямовані на те, щоб піднести цю життєво важливу сферу нашого життя на якісно новий рівень.

Щоб поменшало випадків людського недбальства. Щоб виплекані турботливими руками працівників лісу насадження росли, буяли і збагачували нашу землю.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя.

 

В.А Думитрашко, голова Захарівської районної ради 

Read more

Календар новин

<< < Вересень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30