Вівторок, 21 Серпень 2018

Шановні жителі Захарівщини! Дорогі земляки!

wd

Від імені Захарівської районної ради і всіх органів місцевого самоврядування району щиро вітаю вас із Днем незалежності України! Бажаю миру, щастя і процвітання нашій державі!

З нагоди свят на урочистостях зазвичай прийнято говорити хвалебні і високопарні слова. Та я хочу сказати просто. Нелегко ми живемо сьогодні в нашій Україні, але ж ми ще тільки будуємо, ще лише зводимо споруду української держави. З труднощами реформуємо застарілі методи управління і функціонування різних суспільних інститутів, галузей соціальної сфери. Вже більше чотирьох років ми воюємо, боронячи територіальну цілісність держави. Ми втрачаємо людські життя, зазнає великих збитків економіка.

Ще всім нам разом потрібно багато зробити для формування практичного і міцного громадянського патріотизму, виховання в кожного українця відповідальності, бажання брати участь у чесній розбудові країни, сильного прагнення до єдності, порозуміння та згуртованості всього народу нашої держави.

Та попри все, і це надзвичайно важливо, - у нас є любов і прекрасна земля, є наші діти і внуки, яким і разом з якими ми побудуємо стабільну і міцну державу. Іукраїнський стяг, пройшовши через воєнні випробування, стане предметом нашої справжньої гордості.

Хай наше життя буде мирним і щасливим, сповненим праці і успіхів!

Зі святом, дорогі земляки!        

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31