П'ятниця, 27 Жовтень 2017

73-ю річницювизволення України від фашистських загарбників відзначила Захарівщина

Урочистий мітинг відбувся біля обеліска полеглим воїнам Великої Вітчизняної війни 27 жовтня 2017 року. Присутні школярі Захарівського навчально-виховного комплексу, працівники установ і організацій районного центру  вшанували пам’ять про героїв, які віддали життя за звільнення нашої української землі, із вдячністю зверталися до ветеранів війни і праці, які відвойовували свободу і дбали про добробут України.

З вітальним словом до захарівчан звернувся заступник голови районної ради В.М.Іванов. Він  наголосив:

«Історія людства – це в тому числі й історія війн. Трагічно, сумно, але так і є, триває з прадавніх часів по сьогодні.

Наша українська земля нерідко була ареною кровопролитних боїв, Велика Вітчизняна війна – одна з найбільш смертоносних і по людських, і по матеріальних ресурсах. Саме тому День визволення України від фашистських загарбників – славетна і важлива подія.

Згадаймо сьогодні солдат Великої Вітчизняної, що кров’ю і ратною славою скропили нашу землю, вибиваючи загарбницькі війська за межі України. Пам’ятаймо подвиг мирного населення, яке пережило страхіття окупації і воєнних дій, кропило нашу землю сльозами і потом, важкою працею підняло її з руїн.

Вдячною пам’яттю сьогоднішніх українців освятімо душі тих, хто воював за рідну Вітчизну, віддав життя і здоров’я за її визволення, синів інших народів, які сприймали наше горе, як своє, і були справжніми визволителями.

Ми прагнемо такої ж світлої дати визволення, завершення бойових дій на східних територіях нашої держави. Про це моляться матері і діти України, за це боряться патріоти.З Днем визволення України від фашистських загарбників, шановні ветерани, земляки! Бажаю здоров’я, миру, злагоди і благополуччя всім.

Зі святом!»

На мітингу прозвучали пісні у виконанні Даші Драгой, тріо районного центру культури і дозвілля у складі Ф.Ракула, О.Миндри та А.Бородіна.

Лейтмотивом заходу стало ствердження необхідності для народу пам’ятати свою історію, вшановувати пам’ять героїв, які рятували Україну від фашистської навали, і відстоюють державність, свободу і незалежність рідної землі сьогодні.

DSCN5211

DSCN5213

DSCN5217

DSCN5219

DSCN5222

DSCN5234

DSCN5227

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30 31