П'ятниця, 29 Вересень 2017

1 жовтня – День працівників освіти

День працівників_освіти_2017

 

Вітання голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка

до Дня працівників освіти


Дорогі земляки! Шановні педагоги Захарівщини!

Прийміть мої щирі вітання з професійним святом і побажання успіхів і всіляких гараздів для вас і ваших близьких.

Ви обрали для себе надзвичайно важливий для держави і для будь-якого народу фах:  ви повсякчасно турбуєтесь про виховання та навчання майбутнього України – наших дітей. Тому постійне підвищення кваліфікаційного рівня, самовдосконалення і розвиток потрібні для вас, як повітря. Та ще й держава в пошуках кращих концепцій весь час реформує освітянську галузь. І в громадському житті вчителі завжди відіграють неабияку роль, бо ви найактивніші, ви свідомо берете участь у всіх суспільних процесах.

Тож спокій вам тільки сниться. Бажаю, щоб вистачало вам енергії і творчого запалу на всі ваші численні справи, обов’язки, а ще на втілення мрій і творчих задумів. Бажаю вдячних учнів, які радуватимуть вас своїми успіхами і спонукатимуть до сумлінної праці. Бажаю, щоб батьки, сім’ї ваших вихованців були вашими справжніми партнерами, аби майбутнє нашої держави було справді світлим.

Зі святом вас, шановні.

Read more

1 жовтня - День людей похилого віку та День ветерана

День похилого_віку_2017

 

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Шановні земляки, ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. І сьогодні  щиро засвідчуємо до вас глибоку повагу і шану.

Прийміть сердечні вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.  Бажаємо миру, міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

 

Голова  районної ради                                        В’ячеслав Думитрашко        

Read more

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

День бібліотекаря_2017


Шановні бібліотекарі району!

Сьогодні, напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, хочу приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого нашого людського досвіду і знань. Побажати Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників!

Ваше професійне свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини. Ви, шановні бібліотекарі, часто буваєте  порадниками для людей різного віку на шляху до нових знань та мудрості. Ми вдячні вам за те, що збираєте і зберігаєте духовні скарби світової літератури, науки і культури. Для підростаючого покоління ви є провідниками у чудовий книжковий світ. І хай не остигає захоплення і цікавість, з якою біжать до ваших малих і більших бібліотек маленькі читачі. Хай поповнюються бібліотечні фонди літературою, яка цікавить дорослих.

 Бажаю вам, шановні бібліотекарі, міцного здоров’я, довголіття, миру на нашій землі, родинного затишку, взаєморозуміння та підтримки від держави і громади. Хай вистачає вам сил, енергії, завзяття і творчого запалу, щоб ще більше людей захопити любов’ю до книг, виховати і повсякчас підтримувати у наших земляках  потребу й бажання читати і розвиватися.

Дякую вам за сумлінну роботу.

Зі святом бібліотек!

 

Голова  районної ради                                         В’ячеслав Думитрашко        

Read more

Календар новин

<< < Вересень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30