Середа, 23 Серпень 2017

Вітання голови Захарівської районної ради Думитрашка В.А. з нагоди Дня незалежності України

Шановні жителі Захарівщини! Дорогі земляки!


З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України прийміть найсердечніші вітання і найкращі побажання миру, злагоди і добробуту нашій землі та її громадянам.

За ці 26 років нами пройдено шлях, на якийіншим державам потрібнобуло не однедесятиліття, а то й століття. Ми всі разом будуємо нашу державу. Ніхто інший! Своєю громадянською позицією, своїм ставленням до обов’язку працювати на її благо, захищати, забезпечувати розвиток в усіх сферах життя, своєю здатністю бути відкритими до цивілізованого світу і перебирати для себе найкращі досвіди й практики.

Вже четвертий рік Україна виборює свою незалежність великою кров’ю. Підступна анексія Криму, підбурювання і збройна підтримка з боку Росії сепаратизму та ескалація збройного конфлікту на Донбасі, величезні втрати: людські, економічні, світоглядні – це те, з чим нам доводиться жити  і чому доводиться протистояти.

Тому День незалежності має для нас вже інше й дедалі більше значення. Для мільйонів українців – це день мобілізації наших патріотичних почуттів і зусиль, роздумів, день пам’яті й великої надії на світле майбутнє.

Ми згадуємо вдячними словами героїв Революції Гідності, героїв-військовослужбовців і добровольців, які віддали свої життя, втрачають здоров’я та сили, і зараз знаходяться під кулями і снарядами, відстоюючи незалежність України, проявляючи беззаперечну вірність обов’язку і силу духу.

Від щирого серця й від усієї душі зичу  Вам, дорогі земляки,  друзі та колеги,  миру на всій нашій землі, здоров’я, щастя, добра, достатку,  щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України  - надійної запоруки добробуту й щасливого життя  народу. Зі святом Вас! З Днем незалежності!

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 24 25 26 27
28 29 30 31