Вівторок, 01 Серпень 2017

Тренінг

Фахівці Проекту Австрійської агенції розвитку «Сталий розвиток сільських територій Чернавецької та Одеської областей» провели 28 липня п.р. в Одесі черговий тренінг для керівників, членів громадських організацій та всіх партнерів. Тема тренінгу «Підготовка мікропроектної пропозиції. Впровадження мікропроекту. Правила закупівель ПРООН».

Учасники тренінгу від Захарівщини мали змогу отримати індивідуальні консультації інженера Проекту О.В.Рогозіна та обласного координатора Т.Л.Маяк стосовно підготовки проектно-кошториснох документації, підготовки бюджету мікропроекту, проектної пропозиції, організації тендерних процедур з відбору підрядних організацій, що здійснюватимуть будівельно-ремонтні роботи на визначених об’єктах: Перехрестівському дитячому садку та Затишанському НВК.

Голова громадської організації «Відродження» с. Перехрестове Микола Батичко, громадської організації «За добробут Затишанської громади» Ірина Гроза узгодили дати подання мікропроектних пропозицій (15 серпня) – це пакет документів, який формується громадськими організаціями, містить відомість робіт, що будуть проведені на об’єкті, та їх вартість у фізичних обсягах та коштах внесків, фіксує розподіл зобов’язань між партнерами. Всі ці завдання ляжуть на плечі функціональних груп, обраних на загальних зборах громади, – найбільш активних членів громадських організацій, вони ж фактично будуть тендерними комітетами.

Організатори тренінгу наголошувати на важливості для громадських активісті постійно і покроково інформувати населення громад про свою роботу, протоколювати свою діяльність і всі рішення для того, щоб людям було зрозуміло, на якому етапі реалізація проекту,постачання матеріалів та обладанання, як виконуються роботи і витрачаються кошти. Необхідно також

Тут же в залі, де проводився захід, відбулося підписання грантової угоди з ГО села Федосіївки Іванівського району, днями у них вже відбудеться розкриття тендерних пропозицій.

І хоч всі процедури є дещо забюрократизовані, але ретельна підготовка документів та дотримання вимог, робота за правилами ООН мають на меті уникнення помилок та якісне проведення робіт на об’єктах.

 

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31