Серпень 2016

Вівторок, 30 Серпень 2016

Серпнева педагогічна конференція

О дев’ятій ранку 30 серпня 2016 р. в районному Будинку культури розпочала роботу традиційна серпнева педагогічна конференція.

 На конференції було представлено керівника нового відділу. Начальником відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації призначено Олега Вікторовича Миндру. За успіхи в роботі грамотами голфі районної ради і районної державної адміністрації було нагороджено ряд працівників навчальних закладів району.

У вітальному слові голова Захарівської районної ради В’ячеслав Анатолійович Думитрашко поздоровив педагогів із початком нового навчального року, побажав всім, і новопризначеному керівнику, успіхів на черговому етапі освітянської діяльності.

 Слова подяки за роботу в непростих умовах було адресовано Євгену Володимировичу Соболю, який тривалий час виконував обов’язки начальника відділу освіти.

Педагоги Захарівщини у ході пленарних і секційних засідань обговорять новації і перспективи розвитку освітянської галузі, практичні аспекти реалізації заходів з її реформування.

Успіхів, енергії та бажання справитися з новими викликами,

нагальними потребами кардинальних позитивних змін у роботі навчальних закладів, розв’язанням проблем, що накопичувалися роками, досягненням відчутних результатів на шляху реалізації освітньої політики в державі в умовах широкого реформування, миру нашій державі бажали педагогам виступаючі.

 

 

Read more

П'ятниця, 26 Серпень 2016

Компенсація перевізникам за пільгове перевезення пасажирів - питання, яке на даний час не вирішується на рівні держави, оскільки Дербюджетом не передбачено виділення відповідних коштів на 2016 рік.

       Компенсація перевізникам за пільгове перевезення пасажирів - питання, яке на даний час не вирішується на рівні держави, оскільки Дербюджетом не передбачено виділення відповідних коштів на 2016 рік. Тож ці видатки мають лягти на місцеві бюджети. Яким чином забезпечити цей процес – це питання обговорювали на нараді, яку провели голови районної ради В.Думитрашко та райдержадміністрації Д.Франчук пообіді 18 серпня. Заплановано у найкоротші терміни розробити відповідну програму, винести її на обговорення депутатського корпусу. Сільським, селищним головам запропоновано теж на сесіях рад розглянути питання про визначення конкретних пільгових категорій громадян, для перевезення яких необхідне виділення коштів. Фінансування здійснюватиметься у вигляді субвенцій з сільських, селищних бюджетів районному. І при цьому, наголосив В.Думитрашко, надзвичайно важливо вироблення і застосування дієвого механізму контролю за використанням коштів. Для прикладу, введення талонної системи для обліку перевезення пільговиків, або інших способів контролю.
     Начальнику управління соціального захисту населення О.Кожухар доручено активізувати роботу комісії, яка перевіряє правильність нарахування коштів, що отримують громадяни, доглядаючи за людьми, які потребують сторонньої опіки, з понеділка має бути затверджений чіткий графік виїздів комісії.

Read more

Вівторок, 23 Серпень 2016

23 серпня 2016 року о десятій ранку розпочався урочистий мітинг жителів Захарівки з нагоди Дня Державного Прапора України. Гімн України виконав хор районного центру культури і дозвілля».

23 серпня 2016 року о десятій ранку розпочався урочистий мітинг жителів Захарівки з нагоди Дня Державного Прапора України. Гімн України виконав хор районного центру культури і дозвілля».
Винесли великий прапор школярі-старшокласники. Честь підняти прапор надано воїнам-учасникам бойових дій в зоні антитерористичної операції Олександру Морозюку та Вячеславу Гаврилюку.
З вітальними словами до земляків звернулися керівники Захарівської райдержадміністрації та районної ради.

 

Виступ голови Захарівської районної ради

В’ячеслава Думитрашка


      Шановні земляки!
      Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора України.
Одним з найважливіших елементів становлення державності будь-якої країни є визначення державної символіки як невід’ємної ознаки незалежності. Народ, громадянське суспільство, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Державний синьо-жовтий прапор і є однією з найголовніших святинь народу. Синьо-жовті барви символізували Київську державу ще до християнства. Історики стверджують, що поєднання цих кольорів – в ряду найдавніших серед національних прапорів світу.
      Як і в багатьох інших державах, кольори нашого прапора не мають офіційного пояснення і донині. Кожен прочитує їх сам, визначаючи для себе найголовніше, чи це – пшениця у степах під голубим склепінням неба, чи сонце і води, без яких неможливе життя.
Ми вже чітко знаємо, що український державний прапор кличе не тільки на свята, як зібрав він нас сьогодні, а й на боротьбу за свободу і честь нації. Прапор є нашим історичним духом, нашою совістю і символом незламності. Прапор – не просто барвисте полотнище. Під його знаменами ми йшли до проголошення незалежності, самостійності української держави. Під цим прапором наш народ на весь світ засвідчив своє прагнення до свободи, незалежності, гідного життя. Сьогодні це символ, що об’днує і сповнює патріотичними почуттями. Сьогодні під Державним Прапором наші бійці йдуть у двобій за справедливість, за мир на нашій землі, за єдність України.
    Бо ми всі мріємо про мирну нездоланну державу «у сім’ї вольній, новій», як писав наш Кобзар Тарас Шевченко, та прагнемо зайняти достойне місце у сім’ї європейських народів.
Ніщо у цьому світі не втримається на неправді. Врешті наші зусилля і час все розставлять на свої місця. Вітаю всіх і бажаю миру й вільної праці.
З днем Державного Прапора!

 

На 14 годину 23 серпня заплановано урочистості з нагоди 25-ї річниці незалежності України. Урочисті збори та святкова концертна програма відбудуться у районному Будинку культури.

Вітання голови Захарівської районної ради В’ячеслава Думитрашка з Днем незалежності України:


        Шановні учасники урочистостей!
        Радий поздоровити всіх із двадцять п’ятими роковинами Незалежності нашої держави. Прийміть сердечні вітання з одним із найголовніших державних свят.
Ми з вами живемо у чудовому куточку нашої української землі. Напередодні Незалежності України ми хочемо говорити про любов до рідного краю, про Батьківщину, про Україну. Хочемо подарувати Україні і один одному якнайбільше позитивних емоцій, гарного настрою та теплих посмішок. Сьогодні ми є свідками значних перетворень, що відбуваються в нашій країні. І сьогодні ми згадуємо, чим жили і чим запам’яталися ці роки.
      25 років – чверть століття, протягом якого в нашій історії відбулися такі події, що засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. 90 відсотків українців з надією на це проголосували за самостійність України на грудневому референдумі 1991 року. Не всі надії справдилися. Та це наш досвід і наш шлях. Можливо, не завжди успішний і переможний, але залежав він від наших зусиль, вмінь і вибору. І якщо є проблеми, є труднощі і є сьогодні біда – справжня війна на Сході, то це наша спільна біда, нам шукати з неї виходу. Якщо наша держава не така заможна і сильна, як всім хотілося б, то значить ми зробили не все необхідне і можливе для її розбудови й утвердження. Істинна любов до Рідної Землі не визначається її багатством. Це сьогодні дуже важливо усвідомити, як і пам’ятати, що наша незалежність вистраждана багатьма поколіннями справжніх патріотів, шлях до суверенітету України обчислюється віками підневільного існування та життями багатьох і багатьох хоробрих українців, що жертвували собою заради неї.
     Ми з вами, шановні земляки, належимо до цього народу. Народу, з яким жоден інший не витримав би суперництва щодо кількості пролитої крові. 70 років Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90 – ті Україні вдалося зберегти мир. Ще два з половиною роки тому ми з вами не знали дуже багатьох слів, пов’язаних з війною, тепер майже кожну родину обпалило полум’я військових подій. Ми уважно слухаємо новини, розглядаємо фото поранених, полонених та загиблих героїв і розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для українців не просто словами з Гімну, це стало станом душі.Тепер ми знаєм, що таке війна і як це незвично - воювати з тим, із ким немає лінії кордону.
Тож День Незалежності – це день, коли ми з почуттям глибокої поваги і вдячності схиляємо голови перед відомими і безіменними героями, які відстоювали і зараз виборюють право українців на свободу і державність, боролися, загинули і сьогодні складають голови за цю світлу ідею. Вони керувалися в житті принципами гідності й справедливості, мріяли про добро і процвітання рідної України, завжди підтримували, берегли вогнище і тепло національно-визвольної ідеї. Згадаємо сьогодні лише деякі імена: Богдан Хмельницький, Петро Калнишевський, Григорій Сковорода, Маркіян Шашкевич, Тарас Шевченко, Микола Драгоманов, Іван Франко, Павло Грабовський, Михайло Грушевський, В’ячеслав Чорновіл, Левко Лук’яненко, Василь Стус, Герої Небесної Сотні, воїни Збройних сил України, які загинули за час антитерористичної операції.
Україна за світовими рамками ще дуже юна держава. Її молодість - це світанок нашого життя, це радість, це світлі мрії про майбутнє. Щиро бажаю всім нам, щоб українське майбутнє було суверенним і щасливим. Хай наші діти й онуки чують ніжну мамину колискову, опираються на батькове міцне плече під чистим небом України без супроводу вибухів і тривожних сирен. Але мирного життя треба не лише просити у Господа. Треба всім про нього дбати.
      У День незалежності необхідно подати один одному руку. Хтось уже зробив це раніше, хтось це зробить сьогодні, а хтось, можливо, це зробить завтра. Але ми не можемо, не повинні, залишати давній розбрат своїм онукам, бо краще за інших знаємо ціну визволення та ціну української єдності. Усі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру. Хай все це у нас буде! Зі святом, дорогі друзі!

 

 

Read more

Четвер, 18 Серпень 2016

Восьма сесія Захарівської районної ради відбулася 18 серпня

Восьма сесія Захарівської районної ради відбулася 18 серпня. Всі питання порядку денного було розглянуто, а саме:

 1. 1.Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 10 грудня 2015 року № 7 – VІІ «Про затвердження Регламенту Фрунзівської районної ради Одеської області».

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 2.Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 10 грудня 2015 року № 8 – VІІ «Про затвердження Положення про постійні комісії Фрунзівської районної ради Одеської області».

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 3.Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 10 грудня 2015 року № 12 – VІІ «Про утворення Президії Фрунзівської районної ради Одеської області».

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 4.Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Фрунзівського району за І півріччя 2016 року;

Доповідач: Мішанчук Г.С. – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Захарівської районної державної адміністрації

 1. 5.Звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Фрунзівського району за І півріччя 2016 року;

Доповідач: Трач В.В. – начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації

 1. 6.Фінансовий звіт комунального підприємства «Редакція газети «Новини Фрунзівщини» за І півріччя 2016 року;

Доповідач: Майнич В.В. – редактор газети «Новини Фрунзівщини»

 1. 7.Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 25 грудня 2015 року № 20-VIІ «Про затвердження районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2016-2017 роки»

Доповідач: Кожухар О.В. – начальник управління соціального захисту населення

районної державної адміністрації

 1. 8.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 19-VII «Про районний бюджет Фрунзівського району на 2016 рік»;

 Доповідач: Трач В.В. – начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації

 1. 9.Про затвердження Статуту комунальної установи «Фрунзівська центральна районна лікарня» у новій редакції;

Доповідач: Іванов В.М. – заступник голови районної ради

 1. 10.Про погодження розміру батьківської плати за навчання у комунальному закладі «Фрунзівська дитяча музична школа» Фрунзівського району Одеської області;

Доповідач: Кусьє О.П. - директор КЗ «Фрунзівська дитяча музична школа»

 1. 11.Про зняття з балансу комунального закладу «Фрунзівський районний центр культури і дозвілля» основних засобів;

 Доповідач: Іванов В.М. – заступник голови районної ради

 1. 12.Про ефективність використання нерухомого майна спільної власності (комунальної) територіальних громад сіл, селищ Фрунзівського району Одеської області.

Доповідач: Іванов В.М. – заступник голови районної ради

 1. 13.Про погодження продовження терміну надання в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня»;

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 14.Про погодження надання в оренду частини нежитлового приміщення на території навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» с. Леніне Фрунзівського району Одеської області;

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

16. Про звернення Захарівської районної ради Одеської області до Президента України, Прем’єр-міністра України і Голови Верховної Ради України у зв’язку з підвищенням ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги;

 Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 15.Різне.

Після фінансового звіту В.Майнич депутат І.Стебловський вніс пропозицію при

розгляді змін до районного бюджету винести на голосування питання про виділення КП «Редакція газети «Новини Фрунзівщини» 63,4 тис. грн. для погашення заборгованості перед типографією, наголосив, що районна газета завжди дотувалася з бюджету. Більшістю голосів це рішення не було прийняте. Проте заплановано винести його на розгляд наступної вересневої сесії, попередньо вживши певних заходів: провести детальний повний аналіз економічної спроможності газети, редакції розробити і надати на засіданні постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад план заходів з оптимізації витрат та збільшення власних доходів.

В питанні «Різне» голова районної ради В. Думитрашко ознайомив з кількома листами, що надійшли до районної ради і стосуються виділення коштів. Зокрема від директора ДЮСШ П.Бадюла щодо виділення 0,5 ставки тренера з шахів та директора Фрунзівського НВК Г.Гончарук щодо ремонту спортивної зали. Оскільки виділення коштів має пройти попереднє вивчення і погодження на постійних комісіях, засіданні Президії районної ради, то запропоновано підготувати ці питання на наступну сесію.

Голова райдержадміністрації Д.Франчук звернув увагу на потребу вирішити питання погашення заборгованості перед перевізниками за пільгове перевезення пасажирів. Державний бюджет не передбачив на це кошти, але людям необхідно надати право на пільговий проїзд. В.Думитрашко наголосив на тому, що відповідні служби райдержадміністрації мають розробити порядок чи механізм контролю за використанням коштів на пільговий проїзд, для прикладу запровадження талонів чи карток пільговика. Сільським і селищним головам рекомендовано на своїх сесіях розглянути можливість виділення фінансування на компенсаційні виплати для певних категорій пільговиків.

Резонансною подією стала участь у роботі сесії кількох десятків фермерів Захарівщини, які прийшли з вимогою вислухати їх нарікання на діяльність одеської фірми «Агросиндикат», яка викупила Затишанський елеватор. З інформацією про напрямки діяльності фірми виступив депутат районної ради Г.Кукулевський, який віднедавна у ній працює. Це такі напрямки, як заготовка, переробка,фасування та відправлення сільгосппродукції; висаджування садів (горіх, фундук тощо); сільгоспвиробництво. Фірма має намар взяти в оренду пайову землю, працювати з власниками земельних ділянок, пропнуючи вигідніші умови. Це конкуренція. Все очевиднішим стає те, що орендарям пайової землі необхідно переглядати умови розрахунків у бік підвищення.

Голова районної ради В.Думитрашко, підсумовуючи обговорення цього питання, запропонував сільгоспвиробникам обдумати відновлення роботи асоціації фермерських господарств, яка б захищала їх інтереси та допомагала спільними зусиллями долати труднощі.

Головний лікар ЦРЛ А.Левченко доповів про ініціативу установи, за якою у районі розпочався збір підприсів громадян з пропозицією до Голови Верховної Ради України та в.о. Міністра охорони здоров’я про відкриття госпітального округу саме на базі Захарівської ЦРЛ, яка має добру базу, зокрема найкраще в області обладнане хірургічне відділення. До збору підписів закликали долучитися і депутатів, і селищних, сільських голів на території своїх громад.

З інформацією про відкриття та основні функції Відділу «Захарівське бюро правової допомоги» Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги виступив депутат районної ради В.Твердохліб. Роботу свою Бюро розпочне з вересня поточного року, правовою допомогою може скористатися буль-яка людина, зокрема для отримання правових консультацій, допомоги в оформленні позовних документів, супроводу в судах тощо.

Після завершення сесії провели коротку нараду з сільськими, селищними головами з різних питань, пов’язаних з виконанням намічених планів щодо придбання із залученням коштів деяких рад грейдера та іншої техніки, необхідної для підготовки до зимової негоди; щодо реалізації районної програми «Безпечна Фрунзівщина» та придбання камер відеоспостереження; щодо роботи працівників поліції на території рад; щодо підготовки до земельних аукціонів; щодо підготовки до відзначення Дня незалежності України.

Read more

Середа, 17 Серпень 2016

У м. Роздільній 16 серпня 2016 року відбулася нарада, організована Роздільнянською місцевою прокуратурою

У м. Роздільній 16 серпня 2016 року відбулася нарада, організована Роздільнянською місцевою прокуратурою, на тему «Стан діяльності правовохоронних органів щодо протидії злочинності на території Роздільнянського Великомихайлівського, Захарівського, Іванівського, Ширяївського районів Одеської області у І півріччі 2016 року та вжиття спільних заходів на ІІ півріччя 2016 року».

У даному заході взяли участь голова Захарівської районної ради В.Думитрашко, голова райдержадміністрації Д.Франчук та керівник місцевого відділу поліції В.Калєв.

Read more

Вівторок, 16 Серпень 2016

Стаття по Павлівці

      Те, що рівень громадської активності сьогодні високий, що людей хвилюють питання ефективного використання землі, роботи місцевих органів влади, використання сільських бюджетів яскраво засвідчили збори мешканців села Павлівки, що відбулися в п’ятницю 12 серпня. Павлівчани запросили на них керівництво району і в присутності голів районної ради В.Думитрашка та райдержадміністрації Д.Франчука бурхливо обговорювали давно наболіле невдоволення тим, як свого часу провели розпаювання земель, як було проведено- видачу держактів на ріллю в обмін на сертифікати, обурювалися тим, що й досі неврегульоване питання із землями пасовищ, сінокосів та ділянками, що не підлягають паюванню. Про особливості земельного законодавства з цих питань, його зміни громадян інформував в.о. начальника Відділу Держгеокадастру у Захарівському районі М.Заболотний. Він зокрема запевнив, що сертифікати громадян, які отримали держакти на право власності на земельні ділянки, зберігаються в архіві Відділу, за розпорядженням голови райдержадміністрації про виділення земельної ділянки у влсність, вони мають обов’язково передаватися райдержадміністрації. Фахівець наголосив, що, згідно з чинним законодавством, землі пасовищ і сінокосів можуть бути надані лише в оренду і за рішенням зборів, на яких будуть присутні не менше 95% власників паїв.
Пролунали на зборах зауваження громадян до керівництва ФГ «Туманове» стосовно якості та кількості зерна, що видали на паї. По-різному сприймали люди роз’яснення. Досить переконливо прозвучали слова голови районної ради В.Думитрашка про те, що все потрібно бачити в комплексі: не тільки те, що «Туманове» видало на пай, а й скільки від них надійшло в бюджет сільської громади, а це 1,1 мільйона гривень, 330 тис. податку на прибуток за кожного влансника паю, і те, яку допомогу надало господарство закладам соціальної сфери, школі, дитячому садочку, а це теж немало. Адже всі діти НВК харчуються, на ремонтні потреби господасртво виділяло кошти. Проте, звичайно, справедливими є зауваження людей про те, що керівництву ФГ «Туманове» необхідно періодично інформувати громадян про свою діяльність.
Серйозні зауваження громадян почули сільський голова і працівники сільради і щодо благоустрою, і за неуважне ставлення до земляків, і стосовно проведення засідань сесій сільської ради та ін. Не бути над громадою, а активно працювати в її інтересах – це вимога павлівчан до місцевої влади.
        У голови районної ради В.Думитрашка в цей день відбулася ще одна зустріч у с. Йосипівці. Там група мешканців скаржилася на конфліктну ситуацію, що виникла у стосунках з фермером. Господарські відносини між орендарями і власниками паїв регулюються виключно на договірних засадах. Неодноразово у цей день звучала істина про необхідність виважено ставитися до оформлення договорів, вимагати їх виконання і бути взаємно відповідальними та ввічливими.

 

  

  

  

Read more

Четвер, 04 Серпень 2016

Нарада 04.08.16

Прикметою сьогодення стає той факт, що виникає все більше питань, для вирішення яких необхідне безумовне об’єднання зусиль  територіальних громад району. Таку потребу диктує життя і очільники громад Захарівщини, які зібралися на чергову нараду, ініційовану головами  районної ради  та районної державної адміністрації, продемонстрували свою готовність до продуктивної співпраці.

Для обговорення і обміну думками було винесено питання підготовки до нового навчального року, до зимового періоду, організації відзначення  Дня незалежності України та Дня селища Захарівки.

Селищні, сільські ради досить активно надають фінансову допомогу навчальним закладам для проведення ремонтних робіт, придбання для шкіл і дитсадків необхідних засобів, матеріалів і обладнання. Виділяють кошти і мають намір контролювати якість їх застосування. Ремонт даху, підлоги, встановлення вхідних дверей, оновлення елементів опалювальної системи чи інші потреби вибираються індивідуально в співпраці з директорами шкіл. Прикро, що відділ освіти райдержадміністрації досі не володіє інформацією про таку допомогу. У селищних, сільських голів були справедливі зауваження до роботи цього підрозділу, який мав би набагато активніше й енергійніше організовувати і контролювати роботи з підготовки шкіл до 1 вересня. Часу залишається не так і багато, а фарбу, вапно і цемент тільки завезли і директори закладів її отримують. Крім того, є занепокоєння з приводу готовності транспортного парку. До прикладу, автомобіль для підвезення дітей Новозаріцького у розібраному стані. Розрахунки щодо матеріалів і обладнання для майбутнього Войничівського дитячого садка так і не зроблені при тому, що Войничівська сільська рада готова винести на розгляд сесії питання про виділення відповідної суми коштів на дитячі ліжечка, білизну, пральну машину тощо. Для присутніх важливо було почути від т.в.о. начальника  відділу освіти Є.Соболя, яких заходів підрозділ вживає з цих питань, в які строки планує їх вирішити. Очевидною була зацікавленість і переживання керівників рад за належну організацію  і забезпечення освітнього процесу.

Не менш гостро стоять сьогодні і питання  забезпечення спільних дій в осінньо-зимовий період. Голова райдержадміністрації Д.Франчук наголосив, що нема надії на допомогу дорожніх служб і організовувати розчистку доріг в умовах зимової негоди необхідно буде знову, як і минулої зими, залучаючи фермерів, сільгосптовариства, використати досвід створення запасу пального для колективних потреб.

Голова районної ради В.Думитрашко запропонував ввести всіх селищних, сільських голів до складу оперативного штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду та дій в умовах негоди, розробити відповідні районні заходи, визначивши і завдання для  кожної  ради району. Важливим вважає, щоб селищні, сільські голови провели відповідні переговори з сільгоспвиробниками для залучення при  потребі їх сил і техніки, можливо, вже укласти відповідні договори. А ще розпочати формування запасу піску для піщано-соляної суміші. 50 тонн солі вже є у складах району і головам можна отримати її безоплатно. Проте всі ці заходи будуть мало ефективними без відповідної техніки. Району потрібен грейдер, техзасіб для розчистки доріг від снігу. Коштує він немало, тому без спільних зусиль не обійтись. Т.Пустова закликала колег виділити кошти на придбання грейдера. Очевидно, що це питання надто важливе для більшості громад, і вже не раз піднімалося, і голови добре його обміркували кожен для себе, тому сім громад відразу згодилися взяти участь у придбанні техніки, у формуванні відповідної програми підтримки місцевого комунального господарства. Процедурні питання ще будуть погоджуватися, але те, що техніка придасться і майбутній об’єднаній громаді, безсумнівно.

Узгодили також організаційні заходи проведення Дня Захарівки в День Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня. Директор Центру культури і дозвілля Ф.Ракул розповів про запланований фестиваль народної української пісні. Є намір запросити до участі в ньому колективи з Києва, Одеси, Ананьєва, Любашівки, Іванівки, Котовська. І знову ж Т.Пустова запропонувала всім громадам долучитися і підготувати свої художні номери для фестивалю, експонати для оформлення. Важливо, щоб свято було яскравим, гостям  було  підготовлено гарний прийом і громади району розкрили свій  потенціал, а працівники культури Захарівщини прозвітували про свій творчий доробок.

narada 04_08_2016_1

 

narada 04_08_2016_2

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31