Четвер, 18 Серпень 2016

Восьма сесія Захарівської районної ради відбулася 18 серпня

Восьма сесія Захарівської районної ради відбулася 18 серпня. Всі питання порядку денного було розглянуто, а саме:

 1. 1.Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 10 грудня 2015 року № 7 – VІІ «Про затвердження Регламенту Фрунзівської районної ради Одеської області».

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 2.Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 10 грудня 2015 року № 8 – VІІ «Про затвердження Положення про постійні комісії Фрунзівської районної ради Одеської області».

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 3.Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 10 грудня 2015 року № 12 – VІІ «Про утворення Президії Фрунзівської районної ради Одеської області».

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 4.Звіт районної державної адміністрації про виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Фрунзівського району за І півріччя 2016 року;

Доповідач: Мішанчук Г.С. – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Захарівської районної державної адміністрації

 1. 5.Звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Фрунзівського району за І півріччя 2016 року;

Доповідач: Трач В.В. – начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації

 1. 6.Фінансовий звіт комунального підприємства «Редакція газети «Новини Фрунзівщини» за І півріччя 2016 року;

Доповідач: Майнич В.В. – редактор газети «Новини Фрунзівщини»

 1. 7.Про внесення змін до рішення Фрунзівської районної ради від 25 грудня 2015 року № 20-VIІ «Про затвердження районної цільової програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2016-2017 роки»

Доповідач: Кожухар О.В. – начальник управління соціального захисту населення

районної державної адміністрації

 1. 8.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 19-VII «Про районний бюджет Фрунзівського району на 2016 рік»;

 Доповідач: Трач В.В. – начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації

 1. 9.Про затвердження Статуту комунальної установи «Фрунзівська центральна районна лікарня» у новій редакції;

Доповідач: Іванов В.М. – заступник голови районної ради

 1. 10.Про погодження розміру батьківської плати за навчання у комунальному закладі «Фрунзівська дитяча музична школа» Фрунзівського району Одеської області;

Доповідач: Кусьє О.П. - директор КЗ «Фрунзівська дитяча музична школа»

 1. 11.Про зняття з балансу комунального закладу «Фрунзівський районний центр культури і дозвілля» основних засобів;

 Доповідач: Іванов В.М. – заступник голови районної ради

 1. 12.Про ефективність використання нерухомого майна спільної власності (комунальної) територіальних громад сіл, селищ Фрунзівського району Одеської області.

Доповідач: Іванов В.М. – заступник голови районної ради

 1. 13.Про погодження продовження терміну надання в оренду частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня»;

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 14.Про погодження надання в оренду частини нежитлового приміщення на території навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» с. Леніне Фрунзівського району Одеської області;

Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

16. Про звернення Захарівської районної ради Одеської області до Президента України, Прем’єр-міністра України і Голови Верховної Ради України у зв’язку з підвищенням ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги;

 Доповідач: Думитрашко В.А. – голова районної ради

 1. 15.Різне.

Після фінансового звіту В.Майнич депутат І.Стебловський вніс пропозицію при

розгляді змін до районного бюджету винести на голосування питання про виділення КП «Редакція газети «Новини Фрунзівщини» 63,4 тис. грн. для погашення заборгованості перед типографією, наголосив, що районна газета завжди дотувалася з бюджету. Більшістю голосів це рішення не було прийняте. Проте заплановано винести його на розгляд наступної вересневої сесії, попередньо вживши певних заходів: провести детальний повний аналіз економічної спроможності газети, редакції розробити і надати на засіданні постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад план заходів з оптимізації витрат та збільшення власних доходів.

В питанні «Різне» голова районної ради В. Думитрашко ознайомив з кількома листами, що надійшли до районної ради і стосуються виділення коштів. Зокрема від директора ДЮСШ П.Бадюла щодо виділення 0,5 ставки тренера з шахів та директора Фрунзівського НВК Г.Гончарук щодо ремонту спортивної зали. Оскільки виділення коштів має пройти попереднє вивчення і погодження на постійних комісіях, засіданні Президії районної ради, то запропоновано підготувати ці питання на наступну сесію.

Голова райдержадміністрації Д.Франчук звернув увагу на потребу вирішити питання погашення заборгованості перед перевізниками за пільгове перевезення пасажирів. Державний бюджет не передбачив на це кошти, але людям необхідно надати право на пільговий проїзд. В.Думитрашко наголосив на тому, що відповідні служби райдержадміністрації мають розробити порядок чи механізм контролю за використанням коштів на пільговий проїзд, для прикладу запровадження талонів чи карток пільговика. Сільським і селищним головам рекомендовано на своїх сесіях розглянути можливість виділення фінансування на компенсаційні виплати для певних категорій пільговиків.

Резонансною подією стала участь у роботі сесії кількох десятків фермерів Захарівщини, які прийшли з вимогою вислухати їх нарікання на діяльність одеської фірми «Агросиндикат», яка викупила Затишанський елеватор. З інформацією про напрямки діяльності фірми виступив депутат районної ради Г.Кукулевський, який віднедавна у ній працює. Це такі напрямки, як заготовка, переробка,фасування та відправлення сільгосппродукції; висаджування садів (горіх, фундук тощо); сільгоспвиробництво. Фірма має намар взяти в оренду пайову землю, працювати з власниками земельних ділянок, пропнуючи вигідніші умови. Це конкуренція. Все очевиднішим стає те, що орендарям пайової землі необхідно переглядати умови розрахунків у бік підвищення.

Голова районної ради В.Думитрашко, підсумовуючи обговорення цього питання, запропонував сільгоспвиробникам обдумати відновлення роботи асоціації фермерських господарств, яка б захищала їх інтереси та допомагала спільними зусиллями долати труднощі.

Головний лікар ЦРЛ А.Левченко доповів про ініціативу установи, за якою у районі розпочався збір підприсів громадян з пропозицією до Голови Верховної Ради України та в.о. Міністра охорони здоров’я про відкриття госпітального округу саме на базі Захарівської ЦРЛ, яка має добру базу, зокрема найкраще в області обладнане хірургічне відділення. До збору підписів закликали долучитися і депутатів, і селищних, сільських голів на території своїх громад.

З інформацією про відкриття та основні функції Відділу «Захарівське бюро правової допомоги» Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги виступив депутат районної ради В.Твердохліб. Роботу свою Бюро розпочне з вересня поточного року, правовою допомогою може скористатися буль-яка людина, зокрема для отримання правових консультацій, допомоги в оформленні позовних документів, супроводу в судах тощо.

Після завершення сесії провели коротку нараду з сільськими, селищними головами з різних питань, пов’язаних з виконанням намічених планів щодо придбання із залученням коштів деяких рад грейдера та іншої техніки, необхідної для підготовки до зимової негоди; щодо реалізації районної програми «Безпечна Фрунзівщина» та придбання камер відеоспостереження; щодо роботи працівників поліції на території рад; щодо підготовки до земельних аукціонів; щодо підготовки до відзначення Дня незалежності України.

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31