Вересень 2017

Субота, 30 Вересень 2017

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

29 вересня 2017 року в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, на якому голова Захарівської районної ради Думитрашко В’ячеслав Анатолійович привітав всіх працівників централізованої бібліотечної системи району та побажав усіх благ, уваги читачів і справжніх шанувальників! 

20170929 102144

20170929 102240

20170929 103045

20170929 102755

Read more

П'ятниця, 29 Вересень 2017

1 жовтня – День працівників освіти

День працівників_освіти_2017

 

Вітання голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка

до Дня працівників освіти


Дорогі земляки! Шановні педагоги Захарівщини!

Прийміть мої щирі вітання з професійним святом і побажання успіхів і всіляких гараздів для вас і ваших близьких.

Ви обрали для себе надзвичайно важливий для держави і для будь-якого народу фах:  ви повсякчасно турбуєтесь про виховання та навчання майбутнього України – наших дітей. Тому постійне підвищення кваліфікаційного рівня, самовдосконалення і розвиток потрібні для вас, як повітря. Та ще й держава в пошуках кращих концепцій весь час реформує освітянську галузь. І в громадському житті вчителі завжди відіграють неабияку роль, бо ви найактивніші, ви свідомо берете участь у всіх суспільних процесах.

Тож спокій вам тільки сниться. Бажаю, щоб вистачало вам енергії і творчого запалу на всі ваші численні справи, обов’язки, а ще на втілення мрій і творчих задумів. Бажаю вдячних учнів, які радуватимуть вас своїми успіхами і спонукатимуть до сумлінної праці. Бажаю, щоб батьки, сім’ї ваших вихованців були вашими справжніми партнерами, аби майбутнє нашої держави було справді світлим.

Зі святом вас, шановні.

Read more

1 жовтня - День людей похилого віку та День ветерана

День похилого_віку_2017

 

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Шановні земляки, ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. І сьогодні  щиро засвідчуємо до вас глибоку повагу і шану.

Прийміть сердечні вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.  Бажаємо миру, міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

 

Голова  районної ради                                        В’ячеслав Думитрашко        

Read more

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

День бібліотекаря_2017


Шановні бібліотекарі району!

Сьогодні, напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, хочу приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередка, з віками накопиченого нашого людського досвіду і знань. Побажати Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників!

Ваше професійне свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини. Ви, шановні бібліотекарі, часто буваєте  порадниками для людей різного віку на шляху до нових знань та мудрості. Ми вдячні вам за те, що збираєте і зберігаєте духовні скарби світової літератури, науки і культури. Для підростаючого покоління ви є провідниками у чудовий книжковий світ. І хай не остигає захоплення і цікавість, з якою біжать до ваших малих і більших бібліотек маленькі читачі. Хай поповнюються бібліотечні фонди літературою, яка цікавить дорослих.

 Бажаю вам, шановні бібліотекарі, міцного здоров’я, довголіття, миру на нашій землі, родинного затишку, взаєморозуміння та підтримки від держави і громади. Хай вистачає вам сил, енергії, завзяття і творчого запалу, щоб ще більше людей захопити любов’ю до книг, виховати і повсякчас підтримувати у наших земляках  потребу й бажання читати і розвиватися.

Дякую вам за сумлінну роботу.

Зі святом бібліотек!

 

Голова  районної ради                                         В’ячеслав Думитрашко        

Read more

Четвер, 28 Вересень 2017

Виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядуванняпри голові Захарівської районної ради

Виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядуванняпри голові Захарівської районної ради було проведене        27.09.2017 р.

Цього разу членів Координаційної ради – керівників райради та селищних, сільських голів гостинно приймалаЗатишанська селищна рада, об’єднана громада, створена наприкінці минулого року. Саме ця обставина стала визначальною при виборі місця проведення Координаційної ради, оскільки всі очільники рад району вже дуже хотіли безпосередньо на місці побачити, як і чим живе громада після виходу в так зване самостійне плавання. Затишанський селищний голова Г.М.Топольницький підготував дуже вдалу презентаційну програму, розпочавши її із огляду об’єктів соціальної сфери: приміщень дитячого садка, в одному з яких на повний хід йдуть ремонтні роботи, а для іншого придбано нові меблі і обладнання; Затишанського НВК – новоствореного опорного закладу, щодо якого у об’єднаної громади досить амбітні плани; Торосівського НВК, у якому завершується ремонт спортивної зали. У ході поїздки населеними пунктами громади члени Координаційної ради постійно бачили і роботи на інших інфраструктурних об’єктах. Так, коштом селищної ради активно ремонтуються дороги, прокладається тротуарна плитка, що неабияк прикрашає селище, по-господарськи відремонтовано приміщення селищної ради. Бачили майданчики для майбутніх інвестиційних проектів, які мають намір залучати. Для цього розробляється проектно-кошторисна документація, замовлено Генеральний план території. Дуже цікавили сільських голів також питання щодо комплектування структури селищної ради, створення управлінь та відділів, їх кадрового забезпечення.

Загалом всі, і господарі заходу також, ще раз спробували проаналізувати цей неповний рік роботи в громаді, окреслити плюси та мінуси. Один з найперших висновків – це те, що громада активізувалася, живе дуже насиченим на події життям, люди включаються в спільну роботу. Відзначили, що набагато ефективніше використовуються бюджетні кошти, відбувається їх скурпульозний розподіл, до дрібниць продумується раціональність використання.

На пленарному засіданні Координаційної ради було також розглянуто такі питання:

1. Про санітарний стан  та благоустрій  населених пунктів Захарівського району.  Про щорічний  районний конкурс сільських та селищних рад з розвитку інфраструктури та благоустрою території.

Доповідач:  Іванов В.М.,заступник голови районної ради

Співдоповідачі: Прутіян І.П.,  головний спеціаліст відділу містобудування,                              архітектури та житлово-комунального господарства районної державної   адміністрації    

Топольницький   Г.М.,  Затишанський селищний голова

2. Про стан галузі охорони здоров’я в Захарівському районі і завдання виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо поліпшення умов функціонування лікувальних закладів району.

Доповідач: Ганзій В.М.,  головний лікар КЗ «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Співдоповідач: Науменко Г.М., Новозаріцький сільський  голова

3. Про транспортне обслуговування  та пільгове перевезення жителів Захарівського району.

Доповідач: Сліпченко К.М. -  т.в.о. начальника відділу з питань економіки, інвестицій та агропромислового розвитку районної державної адміністрації

Співдоповідач:Кожухар О.В. – начальник управління   соціального  захисту населення районної державної адміністрації

 

  1. 4.Інвентаризація водних обєктів на території району.

Доповідач: Чокан В.М., провідний інженер Регіонального відділу використання водних ресурсів ОГГМЕ

  1. 5.Повноваження сільських рад щодо вчинення нотаріальних дій.

Доповідач:  Романова І.С., завідувач Захарівської районної державної  нотаріальної контори

Інформація, яку підготували виступаючі, була корисною та необхідною для селищних, сільських голів, окреслила нові завдання та заходи, виконання  яких необхідно забезпечити найближчим часом, як от інвентаризація свердловин, ставків на території кожної ради, підготовка до зимового періоду, проведення конкурсу з благоустрою. Свою роботу конкурсна комісія розпочне вже з наступного тижня, а підведення підсумків та відзначення переможців відбудеться до Дня місцевого самоврядування.

Координаційна рада прийняла за результатами розгляду кілька рішень, якими визначила рекомендації для органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, спрямовані на покращення роботи із зазначених у порядку денному питань.

20170927 100134

20170927 100254

20170927 102130

20170927 102422

20170927 102506

20170927 104607

20170927 104613

20170927 111238

20170927 111445

20170927 111612

20170927 125521

20170927 125550

20170927 131815

20170927 131834

20170927 133606

20170927 134245


Read more

Результати проведення конкурсу

Районна конкурсна комісія повідомляє про результати проведення конкурсу з відбору кандидатур на конкурсній основі для навчання у вищих навчальних закладах України ІІІ-ІV рівнів акредитації за рахунок коштів районного бюджету (протокол засідання конкурсної комісії від  20 вересня 2017 року №4).

Переможцем конкурсу визнано  випускницю Котовського медичного училища  Харченко  Марину Миколаївну, мешканку смт.Захарівка,  яка є студенткою  ІІ курсу Одеського національного медичного університету. 

Read more

Середа, 20 Вересень 2017

Підвищення кваліфікації кадрів органів місцевого самоврядування

19 вересня п.р. відбувся виїзний семінар, підготовлений управлінням підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Програма семінару «Функціонування місцевої влади в умовах реформування. Практичні аспекти антикорупційного законодавства» включала такі питання для обговорення:

 

1.Актуальні питання земельного законодавства. 

2. Секторальна децентралізація в Україні на сучасному етапі. 

3. Особливості бюджетної децентралізації у плановому 2018 році. 

4. Ділова українська мова в публічному управлінні.

 

Слухачами семінару та учасниками «круглого столу» стали посадові особи місцевого самоврядування Захарівського району та  державні службовці. Особливо відзначити можна те, що інформація викладачів була сучасною і актуальною, оскільки в умовах реформування, децентралізації та постійних змін чинного законодавства працівникам  державних виконавчих органів та місцевого самоврядування необхідно весь час тримати руку на пульсі цих змін і нововведень, мати змогу отримати компетентні роз’яснення щодо впровадження вимог бюджетного, земельного кодексів та інших законодавчих актів.

 

Перед зацікавленою аудиторією виступили:

Голинська Олеся Володимирівна – доцент кафедри економічної та фінансової політики ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат наук з державного управління, доцент

Гуненкова Оксана Вікторівнарадник з питань децентралізації Одеського центру розвитку місцевого самоврядування

Салієнко Сергій Вадимович – голова асоціації роботодавців підприємств землеустрою, член «Всеукраїнської спілки сертифікованих інженерів в Одеській області», голова комітету підтримки та супроводження інвестицій громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації

Тимосевич Валентин Станісловович – директор Одеської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»

Шматоваленко Людмила Сергіївна – начальник відділу організації семінарів за договорами управління ПКК ОРІДУ НАДУ при Президентові України


Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко, який взяв активну участь у обговореннях, висловив вдячність управлінню підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України за організацію та змістовність семінару.

20170919 101411

20170919 100211

20170919 100159

20170919 100905

20170919 101439

Read more

Середа, 13 Вересень 2017

ЕКСКУРСІЯ, ЩО ВРАЖАЄ

25 серпня представники органів місцевого самоврядування та державної служби Захарівського району на чолі з головою районної ради Думитрашком В’ячеславом Анатолійовичем отримали велике задоволення від поїздки до Києва.

Дякуючи депутату Одеської обласної ради Миколі Олександровичу Бібу було надано та заправлено швидкісний комфортабельний автобус майже на 50 місць. Від побаченого отримали масу задоволення, спочатку побували в розкішній резиденції екс-президента Віктора Януковича під назвою «Межигір’я», ці грандіозні володіння доволі часто показують по телебаченню. Але жодна розповідь чи телепередача не можуть замінити безпосереднього споглядання цього справді казкового помешкання.

Колишня власність Януковича сьогодні має чудовий вигляд. Як розповіла екскурсовод, нині за територією доглядає понад 200 працівників, хоча за часів проживання президента-втікача нараховувалося близько тисячі осіб обслуговуючого персоналу.

«Межигір’я» – це не просо особняк, це майже 140 гектарів території з неперевершеним ландшафтним дизайном. Рідкісні породи дерев та кущів, акуратні зелені газони, штучні водойми з фореллю і золотими рибками, качками та лебедями, різноманітні фонтани, альтанки і містки заворожують своєю красою.

Серед цієї розкоші красується знаменита «Хонка» – будинок екс-президента. Помешкання охрестили так за назвою фінської фірми – виробника екологічно чистої деревини, з якої виготовлений дім.

На території «Межигір’я» також є спеціальний будинок для Путіна, власний зоопарк з двома видами страусів, косулями, оленями, дикими кабанами та іншою живністю. Поруч із зоокутком знаходиться фруктовий сад, оранжерея і ферма, де утримують корів.

Крім цього, учасники групи помилувалися величчю набережної, що виходить на Київське водосховище, побачили кінологічний клуб, плавучий ресторан «Галеон» з царською обробкою всередині, парк ретроавтомобілів та багато іншого.

Потім побували на Хрещатику, де мали змогу побачити виставку воєнної техніки.

На зворотньому шляху до дому відвідали м. Умань, де побачили дивовижної краси музичний фонтан.

Від поїздки всі були в захваті та передавали Бібу Миколі Олександровичу найтепліші слова подяки та вдячності за поїздку, за чудові враження та за хороший настрій.

21032315 1151301565013197_2309333431469749549_n

21106000 1151299325013421_6918408086240161292_n

21077688 1151300778346609_7866251877851098312_n

21106436 1151304008346286_5252678563218838266_n

21077454 1151311515012202_4948409429378677971_n

21077466 1151313425012011_4323837315690861086_n

 

 

Read more

Календар новин

<< < Вересень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30