Серпень 2020

Середа, 26 Серпень 2020

Позачергова сорок друга сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 26 серпня 2020 р.

На сесію запрошені: голова Захарівської районної державної адміністрації Муравенко А.О. та доповідачі, згідно з порядком денним.

Початок засідання – 10.05, завершення – 11.15 (тривалість 1 год. 10 хв.).

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 16  депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 16 депутатів.

Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» -  5  депутатів (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» -  5  депутатів (всього 6);

«Опозиційний блок» - 3  депутати (всього 5);

«Аграрна партія» -  депутати (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» -  2  депутати (всього– 4);

позафракційні – 1  депутат (всього – 2).

 

До порядку денного сесії  було внесено такі питання:

 1. 1.Про звіт Захарівської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за 2019 рік.

 Доповідач: Тодорашко В.Д., заступник начальника управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації..

 

 1. 2.Про звіт Захарівської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету  Захарівського району за  I півріччя 2020 року.

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 3.Про внесення  змін до  рішення   районної  ради  від   05 квітня 2019 року  № 405- VІІ «Про затвердження районної Програми фінансової  підтримки  Захарівського відділення поліції Роздільнянського відділу  поліції  Головного управління Національної поліції в Одеській області  на 2019-2020 роки».

 Доповідач: Думитрашко В.А.,голова Захарівської районної ради.

 

 1. 4.Про внесення   змін   до   рішення   районної  ради  від   05 квітня 2019 року        № 403-VII «Про затвердження районної Програми «Здоров’я» на 2019 – 2023 роки».

Доповідач: Тодорашко В.Д., заступник начальника управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 5.Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області  на 2020 рік».

   Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна   районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

 1. 6.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 червня 2020 р. № 514 – VII «Про   затвердження Положення про надання платних медичних послуг КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області, переліку і тарифів на платні медичні послуги, які надаються КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області».

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна   районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

 1. 7.Про придбання службового житла

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 8.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року № 460 - VII «Про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату, умови оплати праці працівників районної ради на 2020 рік».

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 

 1. 9.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року 459VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної       державної адміністрації.

 

 1. 10.Про затвердження списку присяжних Фрунзівського районного суду Одеської області.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 11.Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району, що перебуває на балансі комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики».

 Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 12.Про утворення комісії для громадського обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію закладів загальної середньої освіти у Захарівському районі Одеської області».

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 13.Про надання згоди на передачу об’єкта комунального майна з проведенням аукціону.                  (встановлення платіжного терміналу)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 14.Про надання згоди на передачу об’єктів комунального майна з проведенням  аукціону.      (приміщення ДЮСШ)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

15. Про затвердження Плану розвитку Комунального некомерційного підприємства Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської  районної ради Одеської області.

 

16.  Різне.

 

Відповідні рішення проголосовано за 15 запропонованими проєктами.

Було внесено зміни до районного бюджету:

До доходної частини бюджету:

-          Інші субвенції  – 104,744 тис.грн.;

-          Субвенція на утримання об’єктів спільного  користування – 50,0 тис.грн. (зменшення планових показників);

-          Субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних    проектів  - 90,0 тис.грн.;

- Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 90,995 тис.грн. ( зменшення планових показників).

До видаткової частини бюджету:

Шляхом перерозподілу коштів планується внести зміни згідно додатку 1.

За рахунок іншої субвенції із районного бюджету  Великомихайлівського району планується внести зміни по Затишанському дитячому притулку  (придбання продуктів харчування ) - 59,244 тис.грн.;

За рахунок іншої субвенції від сільських та селищних рад  планується внести зміни по КНП ”Захарівська ЦРЛ ” ( придбання житла лікарям ) - 85,0 тис.грн.

За рахунок субвенції  з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів із Йосиівської сільської ради планується внести зміни по ФУ Захарівської РДА в сумі – 90,0 тис.грн. (співфінансування  на будівництво амбулаторії).

Зміна цільового призначення коштів по наступним установам:

-          Фінансове управління Захарівської РДА зміна назви субвенції для співфінансування шкільного автобусу в сумі 200,0 тис.грн. з іншої субвенції на субвенцію з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів;

-          КНП ”Захарівський районний центр ПМСД” зменшення планових показників в сумі 18,5 тис.грн. із ”Програми медичних стимулів для медичних працівників Захарівського району на 2016-2022 роки”, та внесення відповідних змін до районної Програми  Здоров’я на 2019-2023 роки;

Відділ з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської  РДА Одеської області  зменшення планових показників з придбання матеріалів в сумі - 6,051 тис.грн. та збільшення відповідних видатків для співфінансування НУШ, а сааме: на придбання дидактичних матеріалів в сумі - 1,853 тис.грн. та на придбання меблів в сумі – 4,198 тис.грн.

1 copy_copy_copy_copy

2 copy_copy_copy

3 copy

4 copy

5 copy

6 copy

7

8 copy

9 copy

 

Read more

П'ятниця, 21 Серпень 2020

Вітання з Днем незалежності України голови Захарівської районної ради

Дорогі земляки!

Депутатський корпус та виконавчий апарат Захарівської районної ради сердечно вітає всіх жителів Захарівщини із наступаючими Днем Державного Прапора України і Днем незалежності України!

Наша держава із перемогами і здобутками, із випробуваннями та втратами, проте впевнено прямує до зміцнення свого суверенітету, протягом двадцяти дев’яти років показує світові, що здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу вибору свого народу.

На світовій арені Україна є миролюбною державою з чіткою орієнтацією на інтеграцію в Європейський Союз, державою, що сповідує демократичні цивілізаційні цінності, шанує принципи та норми міжнародного права й прагне до взаємовигідного співробітництва з усіма членами міжнародного співтовариства. Чесні й прозорі вибори, свобода слова й віросповідання, міжетнічна та міжконфесійна взаємоповага й толерантність, зміцнення зв’язків із багатомільйонним світовим українством, яке завжди активно сприяло співпраці між своєю історичною Батьківщиною та країною проживання, стали важливими демократичними надбаннями України. Це - реалії, без яких сучасне покоління українців уже не уявляє свого існування.

Відзначаючи річницю Незалежності України, ми всі віримо, що подальше утвердження державного суверенітету й демократії, розбудова конкурентоспроможної ринкової економіки, активна участь у житті світової спільноти, євроінтеграційні перспективи нашої держави – це надійна гарантія процвітання України.

Сьогодні це свято ще сумне, адже Україна продовжує боронити свою незалежність від російського агресора, що зазіхає на наші землі. Наш оптимізм підтримується миролюбними планами щодо врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також деокупації Криму, що схвалюються переважною більшістю держав світу.

Хочу згадати слова нашого національного лідера В’ячеслава Чорновола: «Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні, – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі».

Тому вірмо, що подолаємо всі випробування, відновимо мирне життя країни! Спільними зусиллями успішно завершимо розпочаті реформи, які є потужним стартом для розвитку України! Адже тепер, коли затверджено новий територіальний устрій держави, наше завдання на найближчий час – сформувати громади не просто як територіальні одиниці, а як систему органів місцевої влади, спроможної якісно і доступно надавати усі послуги людям. Вже до кінця року буде прийнято низку законів, проекти яких вже оприлюднені для обговорення, що мають чітко розмежувати повноваження і ресурси між органами місцевого самоврядування різних рівнів, між органами місцевої і державної влади, передбачити створення можливостей для зростання місцевих бюджетів

Тож бажаємо всім нам успіху на шляху створення сильної громати, а значить і зміцнення нашої України! Мирної продуктивної праці, здоров’я та добробуту і благополуччя всім!        

Зі святом незалежності України! Слава Україні!

1 copy

DSCN3996

DSCN3999

DSCN4007

DSCN4009

DSCN4014

DSCN4016

8

9

10

11

12


Read more

Відповідно до Розпорядження голів Захарівської районної державної адміністрації А. Муравенка та Захарівської районної ради В. Думитрашка нагороджено грамотою працівників

Відповідно до  РОЗПОРЯДЖЕННЯ голів Захарівської районної державної адміністрації А. Муравенка та Захарівської районної ради В. Думитрашка від 20 серпня 2020 року № 158/А-2020/25/2020

за багаторічну плідну і сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди Дня  незалежності України нагороджено  грамотою працівників:  

Буламеза  Івана  Івановича,  головного спеціаліста  міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районах ГУ Держгеокадастру в Одеській області;

Бондарчука Сергія  Володимировича, начальника відділу  житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Захарівської районної державної адміністрації, головного архітектора району;

Васильєву Галину Ростиславівну, секретаря Онилівської сільської ради Захарівського району Одеської області;

Вітославську Ганну Вікторівну, інспектора відділу кадрів КП «Захарівське ВУЖКГ»;

Ганзій Антоніну Михайлівну, генерального директора КНП «Захарівська ЦРЛ»;

Гончарук Ганну Львівну,  директора КЗ  «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» смт Захарівка  Захарівського району Одеської області»;

Гушана Івана Федоровича, випускника  КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» села Оленівка Захарівського району Одеської області;

Драгомерецьку Валентину Андріївну, головного спеціаліста  по роботі зі страхувальниками  Захарівського відділення УВД ФСС України в Одеській області;

Колос Тетяну Захарівну,  фахівця з технічного обліку Захарівської ДМД №353/5 Одеської філії;

Костенко Наталію  Вікторівну, старшого державного інспектора Захарівського ДПІ  Подільського управління ГУ ДПС в Одеській області;

Костякова Сергія Олексійовича, тракториста ДПТНЗ «Захарівський професійний ліцей»;

Мартинюка Дениса Ігоровича, головного спеціаліста з правових питань Захарівської районної ради Одеської області;

Новака Юрія Олексійовича, директора КЗ «Захарівсьий Будинок дитячої та юнацької творчості» Захарівського району Одеської області; 

Подружжя Саналатій Олексія Анатолійовича та Інну Євгеніївну,  батьків-вихователів  дитячого будинку сімейного типу смт Захарівка;

Різака Віталія Миколайовича, учасника  бойових дій, відсічі  та стримуванні збройної агресії РФ у Донецькій області;

Романову Любов Володимирівну, секретаря Карабанівської сільської ради Захарівського району Одеської області;

Статишина Михайла Олександровича, випускника  КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» села Оленівка Захарівського району Одеської області;

Стоянова В’ячеслава Геннадійовича, випускника  КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» села Оленівка Захарівського району Одеської області;

Студінського Павла Васильовича,  начальника 37 ДПРЧ 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, капітана служби цивільного захисту;

Таранціцу Олену Володмирівну, фізичну особу-підприємця смт Захарівка;

Тітовського Валерія Володимировича,  начальника служби обліку Захарівської дільниці Ширяївського РЕМ;

Токаренко Наталію Олександрівну, головного спеціаліста Захарівського сектору  ГУ ДМС України  в Одеській області;

Токаренко Олену Володимирівну, фізичну особу-підприємця смт Захарівка;

Томяк Христю Миколаївну, учасника бойових дій, відсічі та стримуванні збройної агресії РФ у Донецькій області;

Тутевича Володимира  Олександровича, старшого лейтенанта поліції, слідчого  СВ Захарівського ВП Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області.

Read more

Опрацювання всього переліку питань, що були внесені до Рекомендованого порядку денного позачергової сорок другої сесії Захарівської районної ради VII скликання, на спільному засіданні постійних комісій та Президії районної ради 20 серпня п.р.

Опрацювання всього переліку питань, що були внесені до Рекомендованого порядку денного позачергової сорок другої сесії Захарівської районної ради VII скликання, на спільному засіданні постійних комісій та Президії районної ради 20 серпня п.р. зайняло більше трьох годин.

Питання управління комунальним майном завжди викликали особливу увагу, особливо такі, як придбання службового житла для медиків, затвердження вартості надання платних медичних послуг та профілактичних медичних оглядів, списання чи передача комунального майна. У ході обговорення депутати і запрошені доповідачі найпершим своїм завданням ставили зважити всі деталі і перспективи проєктів рішень, які необхідно прийняти, їх важливість для майбутньої об’єднаної громади. Більшість проєктів було рекомендовано для винесення на позачергову сесію, що має відбутися 26 серпня п.р.

Питання створення опорної школи на базі Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» смт. Захарівка Захарівського району Одеської області» вирішили зняти у запропонованому в порядку денному вигляді і розпочати з формування комісії, яка напрацює всі необхідні документи у чіткій відповідності з вимогами законодавчих актів і, що дуже важливо, проведе обговорення з громадськістю всіх сільських рад, школи яких планується реорганізувати у філії Захарівського опорного закладу. Жителі району повинні розуміти і схвалити цей намір. Для відпрацювання нового проєкту рішення та персонального складу комісії має відбутися ще одне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів 25 серпня о 14 годині.

Питання щодо передачі комунальному підприємству «Захарівський районний центр первинної   медико-санітарної   допомоги»   автомобіль легковий Renault модель DUSTER, VIN VF1HJD для використання згідно з цільовим призначенням - службовий автотранспорт для медичних працівників амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в смт. Захарівка Захарівського району Одеської області рекомендовано зняти з розгляду. Члени комісій і Президії районної ради вирішили провести відповідну роботу з Захарівською селищною та Йосипівською сільською радою, бо доцільно і у відповідності до вимог законодавства закріпити авто за органами місцевого самоврядування. Для цього необхідні відповідні рішення названих рад і вже на їх підставі та за клопотаннями рад питання буде винесене на наступне пленарне засідання. Такою ж була і рекомендація постійної комісії з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, засідання якої відбулося того ж дня зранку.

Дуже обмежений фінансовий ресурс районного та селищного, сільських бюджетів не дозволяє задовольнити всі запити і клопотання, які надійшли від установ та організацій району. Переважно рішення про фінансування стосувалися перерозподілу вже раніше запланованих коштів та забезпечення заходів протиепідемічного спрямування.

З матеріалами 42-ї сесії можна ознайомитися в розділі «Документи районної ради» Веб-сайту

DSCN3971

DSCN3972

DSCN3974

DSCN3977

DSCN3978

DSCN3981

Read more

20 серпня п.р. завершився монтаж дитячого ігрового майданчика на території дитячого садка «Веселка» - дошкільного підрозділу Захарівського навчально-виховного комплексу

Роботи були ініційовані Захарівською районною радою та виконані за кошти обласного бюджету. Сподіваємося, що яскравий майданчик сподобаються нашій малечі і додасть радості та гарних емоцій вихованцям дитячого закладу.

DSCN3990

DSCN3962

DSCN3964

DSCN3969

DSCN3970

DSCN3985

DSCN3986

DSCN3988

DSCN3989

DSCN3991

DSCN3993

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31