Серпень 2017

Понеділок, 28 Серпень 2017

Засідання позачергової сімнадцятої сесії Захарівської районної ради VІІ скликання

23 серпня  відбулося засідання позачергової сімнадцятої сесії Захарівської районної ради VІІ скликання. 15 депутатів із 26 одноголосно проголосувати за прийняття рішень згідно з порядком денним сесії. Було затверджено технічну документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кількох земельних ділянок:

 на територіїРосіянівськоїсільської ради Захарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125284500:01:001:0508;

на територіїМар’янівськоїсільської ради Захарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125283000:01:001:0653;

на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125282500:01:001:0594(по с. Торосове).

Затвердження технічної документації на названі земельні ділянки – один

з необхідних кроків на шляху підготовки до земельного аукціону, який орієнтовно відбудеться у вересні п.р. Проводить його Управління Держгеокадастру в Одеській області. Названі земельні ділянки вже виставлялися на аукціони протягом 2013-2014 років. Проте претендентів тоді на них не було. 

20170823 110547

20170823 110602

20170823 110927

Read more

Середа, 23 Серпень 2017

Вітання голови Захарівської районної ради Думитрашка В.А. з нагоди Дня незалежності України

Шановні жителі Захарівщини! Дорогі земляки!


З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України прийміть найсердечніші вітання і найкращі побажання миру, злагоди і добробуту нашій землі та її громадянам.

За ці 26 років нами пройдено шлях, на якийіншим державам потрібнобуло не однедесятиліття, а то й століття. Ми всі разом будуємо нашу державу. Ніхто інший! Своєю громадянською позицією, своїм ставленням до обов’язку працювати на її благо, захищати, забезпечувати розвиток в усіх сферах життя, своєю здатністю бути відкритими до цивілізованого світу і перебирати для себе найкращі досвіди й практики.

Вже четвертий рік Україна виборює свою незалежність великою кров’ю. Підступна анексія Криму, підбурювання і збройна підтримка з боку Росії сепаратизму та ескалація збройного конфлікту на Донбасі, величезні втрати: людські, економічні, світоглядні – це те, з чим нам доводиться жити  і чому доводиться протистояти.

Тому День незалежності має для нас вже інше й дедалі більше значення. Для мільйонів українців – це день мобілізації наших патріотичних почуттів і зусиль, роздумів, день пам’яті й великої надії на світле майбутнє.

Ми згадуємо вдячними словами героїв Революції Гідності, героїв-військовослужбовців і добровольців, які віддали свої життя, втрачають здоров’я та сили, і зараз знаходяться під кулями і снарядами, відстоюючи незалежність України, проявляючи беззаперечну вірність обов’язку і силу духу.

Від щирого серця й від усієї душі зичу  Вам, дорогі земляки,  друзі та колеги,  миру на всій нашій землі, здоров’я, щастя, добра, достатку,  щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України  - надійної запоруки добробуту й щасливого життя  народу. Зі святом Вас! З Днем незалежності!

Read more

Вівторок, 22 Серпень 2017

Вітання голови Захарівської районної ради Думитрашка В.А. з Днем Державного Прапора України

Шановні  земляки!

Сьогодні відзначаємо День Державного Прапора України. Вже традиційно напередодні Дня незалежностіми урочисто вшановуємо один із символів нашої державності – жовто-синій Державний ПрапорУкраїни.

Наш Державний Прапор ідентифікує нас у світі, він увібрав кольори нашого життя і нашої землі. Тому дорогий він  громадянам, тому є предметом справжньої гордості для патріотично вихованих українців. З ним ми і святкуємо, і воюємо, і проводимо дні жалоби. Сьогодні це ще й прапор –воїн.

Щировітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Бажаю довгоочікуваного миру, щастя і процвітаннявільнійнезалежнійсоборнійУкраїні!  Здоров’явам та вашим рідним, добра, віри, благополуччя в родинах і довгихроківжиття.

І пам’ятаймо, що Україніпотрібнінаші руки, наші таланти, нашпатріотизм, нашевмінняжити на українськійземлі та бути українцями! І наша повсякчасна повага до Державного прапора.

Зі святом вас! 


sdddsc

Read more

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування

Сьогодні, 22 серпня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питаньагропромисловоговиробництва, земельнихвідносин, раціональногоприродокористування, на якому рекомендовано для розгляду та затвердження на позачерговій сімнадцятій сесії районної ради, що відбудеться 23 серпня  2017 року об 11.00,  такі питання:

1.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінкуземельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125282500:01:001:0594 (по Торосове).

2.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мар’янівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125283000:01:001:0653.

3.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Росіянівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125284500:01:001:0508.

Read more

П'ятниця, 04 Серпень 2017

День Національної поліції України

Шановні працівники Захарівського відділення поліції!

 

         З нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України прийміть найщиріші вітання і побажання  здоров’я, благополуччя і успіхів у справі забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод громадян.

 

         Бажаємо працівникам органів внутрішніх справ, всім ветеранам міцного здоров’я, мужності та безпечної служби. Високих професійних досягнень! Широкої громадської поваги та успіхів в роботі!

 

         Хай почуття  причетності до найважливіших справ суспільства надихає Вас на вірне служіння народу України!

 

 

Голова районної ради               В.А.Думитрашко

День поліції 2017

Read more

Середа, 02 Серпень 2017

Тренінг для керівників, членів громадських організацій та всіх партнерів

Фахівці Проекту Австрійської агенції розвитку «Сталий розвиток сільських територій Чернавецької та Одеської областей» провели 28 липня п.р. в Одесі черговий тренінг для керівників, членів громадських організацій та всіх партнерів. Тема тренінгу «Підготовка мікропроектної пропозиції. Впровадження мікропроекту. Правила закупівель ПРООН».

Учасники тренінгу від Захарівщини мали змогу отримати індивідуальні консультації інженера Проекту О.В.Рогозіна та обласного координатора Т.Л.Маяк стосовно підготовки проектно-кошториснох документації, підготовки бюджету мікропроекту, проектної пропозиції, організації тендерних процедур з відбору підрядних організацій, що здійснюватимуть будівельно-ремонтні роботи на визначених об’єктах: Перехрестівському дитячому садку та Затишанському НВК.

Голова громадської організації «Відродження» с. Перехрестове Микола Батичко, громадської організації «За добробут Затишанської громади» Ірина Гроза  узгодили дати подання мікропроектних пропозицій (15 серпня) – це пакет документів, який формується громадськими організаціями, містить відомість робіт, що будуть проведені на об’єкті, та їх вартість  у фізичних обсягах та коштах внесків, фіксує розподіл зобов’язань між партнерами. Всі ці завдання ляжуть на плечі функціональних груп, обраних на загальних зборах громади, – найбільш активних членів громадських організацій, вони ж фактично будуть тендерними комітетами.

Організатори тренінгу наголошувати на важливості для громадських активісті постійно і покроково інформувати населення громад про свою роботу, протоколювати свою діяльність і всі рішення для того, щоб людям було зрозуміло, на якому етапі реалізація проекту,постачання матеріалів та обладанання, як виконуються роботи і витрачаються кошти. Необхідно також

Тут же в залі, де проводився захід, відбулося підписання грантової угоди з ГО села Федосіївки Іванівського району, днями у них вже відбудеться розкриття тендерних пропозицій.

І хоч всі процедури є дещо забюрократизовані, але ретельна підготовка документів та дотримання вимог, робота за правилами ООН мають на меті уникнення помилок та якісне проведення робіт на об’єктах.

20170728 112142

20170728 110048

20170728 110103

20170728 110120

Read more

Вівторок, 01 Серпень 2017

Тренінг

Фахівці Проекту Австрійської агенції розвитку «Сталий розвиток сільських територій Чернавецької та Одеської областей» провели 28 липня п.р. в Одесі черговий тренінг для керівників, членів громадських організацій та всіх партнерів. Тема тренінгу «Підготовка мікропроектної пропозиції. Впровадження мікропроекту. Правила закупівель ПРООН».

Учасники тренінгу від Захарівщини мали змогу отримати індивідуальні консультації інженера Проекту О.В.Рогозіна та обласного координатора Т.Л.Маяк стосовно підготовки проектно-кошториснох документації, підготовки бюджету мікропроекту, проектної пропозиції, організації тендерних процедур з відбору підрядних організацій, що здійснюватимуть будівельно-ремонтні роботи на визначених об’єктах: Перехрестівському дитячому садку та Затишанському НВК.

Голова громадської організації «Відродження» с. Перехрестове Микола Батичко, громадської організації «За добробут Затишанської громади» Ірина Гроза узгодили дати подання мікропроектних пропозицій (15 серпня) – це пакет документів, який формується громадськими організаціями, містить відомість робіт, що будуть проведені на об’єкті, та їх вартість у фізичних обсягах та коштах внесків, фіксує розподіл зобов’язань між партнерами. Всі ці завдання ляжуть на плечі функціональних груп, обраних на загальних зборах громади, – найбільш активних членів громадських організацій, вони ж фактично будуть тендерними комітетами.

Організатори тренінгу наголошувати на важливості для громадських активісті постійно і покроково інформувати населення громад про свою роботу, протоколювати свою діяльність і всі рішення для того, щоб людям було зрозуміло, на якому етапі реалізація проекту,постачання матеріалів та обладанання, як виконуються роботи і витрачаються кошти. Необхідно також

Тут же в залі, де проводився захід, відбулося підписання грантової угоди з ГО села Федосіївки Іванівського району, днями у них вже відбудеться розкриття тендерних пропозицій.

І хоч всі процедури є дещо забюрократизовані, але ретельна підготовка документів та дотримання вимог, робота за правилами ООН мають на меті уникнення помилок та якісне проведення робіт на об’єктах.

 

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31