Червень 2020

П'ятниця, 26 Червень 2020

Шановні жителі Захарівщини! Прийміть сердечні вітання з Днем молоді.

Серед багатьох свят, які відзначають всі країни світу День молоді – особливий та унікальний, бо саме такою особливою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли молода людина починає самостійне життя, ухвалює перші власні рішення.Молоді люди – це майбутнє держави! Молодь виконує в суспільстві важливу функцію зміни поколінь, бере безпосередню участь у перетворенні всіх сфер життєдіяльності соціуму.

Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло – формування особистості, розбудову суспільства, поповнення національного політикуму молодими силами.

 Вітаємо з Днем молоді та з нагоди свята бажаємо усім молодим успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, міцного здоров’я, незалежних думок.
           
У цей не простий для держави час, час соціальної напруги і нестабільності, бажаємо все ж впевнено йти до своєї мети, прагнути якнайкраще реалізувати потенціал своїх можливостей для власного добробуту та добробуту всієї України.       

З повагою

Виконуючий обов’язки голови районної ради              В.М.Іванов          

unnamed copy

Read more

28 червня – День Конституції України

Шановні жителі Захарівщини! Прийміть сердечні вітання з Днем Конституції України!

Після розпаду СРСР і набуття Україною незалежності у 1991 році стало зрозуміло, що розбудова правової системи в незалежній державі повинна здійснюватися на власній основі – оглядатися ні на кого. Між 1991-1996 років комісіями, окремо створеними Верховною Радою та президентом, було складено декілька проєктів Конституції. Вони тривалий час обговорювалися, доповнювалися і доопрацьовувалися. Найгостріші протиріччя викликали питання розподілу влади і власності, державна символіка, статус російської мови і статус Республіки Крим. Ліві сили схилялися в бік применшення ролі президентської влади, приватновласницьких відносин, за надання однакового статусу українській та російській мовам і збереження автономного статусу Криму. Праві, в яких об’єдналися представники «партії влади», підприємницькі кола та депутати національної культурно-мовної орієнтації, виступали за сильну президентську вертикаль, гарантування всієї повноти приватновласницьких прав, панування української мови та ліквідацію автономії Криму. Тим часом в країні діяла Конституція УРСР 1978 року з деякими змінами.

28 червня 1996 року Верховна Рада України, після майже доби безперервної роботи, прийняла і ввела в дію Конституцію. Документ отримав підтримку двох третин депутатського корпусу (315 народних депутатів). У ньому визначалася сильна президентська влада, гарантувалися права приватної власності, затверджувалися нова державна символіка, статус української мови як єдиної державної, Крим визнавався автономною республікою в складі України.

Цій події передували 6 років важкої праці, консультацій, криз.Новітній конституційний процес розпочався одразу ж після прийняття 16 липня 1990 року Верховною Радою УРСР «Декларації про державний суверенітет України» - вже у жовтні була створена Конституційна комісія.

А загалом, за тоненькою брошурою, якою є Конституція України – сторіччя народної законотворчості. Тут можна згадати і «Руську правду» доби Київської Русі, і козацькі та гетьманські конституції, включно з Конституцією Пилипа Орлика – однією з найперших на європейських теренах, і Конституцію Української Держави 1918 року.

Від початку прийняття, нинішній Основний Закон України змінювався кілька разів. Прикметно, що в Конституції України 1996 року передбачена досить жорстка процедура внесення до неї змін та доповнень. Для схвалення відповідних змін до різних її розділів вимагається від 2/3 до 3/4 голосів від конституційного складу Верховної Ради України. Якщо ж зміни скасовують чи обмежують права й свободи людини і громадянина або спрямовані на ліквідацію незалежності чи загрожують територіальній цілісності держави, то Конституція України, згідно зі статтею 157, і взагалі не може бути змінена.

Від початку прийняття, нинішній Основний Закон України змінювався кілька разів. Важливо, щоб зміни до Основного Закону, які ще будуть здійснюватися, були спрямовані виключно на зміцнення суверенітету нашої держави та правових і демократичних засад її існування.

Нам же – громадянам України і всім гілкам влади хочеться побажати поваги до законодавства своєї держави та неухильного дотримання положень нашої Конституції. Зі святом, шановні земляки!

З повагою

В.М. Іванов, виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради.

Інше фото за посиланням

DSCN39062

 

Read more

Четвер, 25 Червень 2020

Позачергова сорок перша сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 25 червня 2020 р.

На сесію запрошені: голова Захарівської районної державної адміністрації Муравенко А.О. та доповідачі, згідно з порядком денним. Початок засідання – 10.00, завершення – 11.10 (тривалість – 1 год. 10 хв.).

Був присутній на пленарному засіданні депутат Одеської обласної ради М.О. Біб, згідно з розпорядженням голови обласної ради «Про нагородження з нагоди Дня Конституції України» він вручив:

почесні грамоти Одеської обласної ради

ПОСТЄВОМУ Івану Яковлевичу, секретарю Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області;

ХОМІЧУ Василю Васильовичу, лісничому Фрунзівського   лісництва   ДП «Великомихайлівське лісове господарство»;

ЮРЧЕНКУ Володимиру Івановичу, старшому майстру Захарівської дільниці Акціонерного товариства «Одесагаз»;

цінний подарунок – наручний годинник Одеської обласної ради - ІВАНОВУ Володимиру Михайловичу, заступнику голови Захарівської районної ради Одеської області.

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 17 депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 17 депутатів. Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» - 5 депутатів (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» - 4 депутати (всього 6);

«Опозиційний блок» - 3 депутати (всього 5);

«Аграрна партія» - 2 депутати (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» - 2 депутати (всього– 4);

позафракційні – 1 депутат (всього – 2).

Більш детально за посиланням

Фото-Звіт сесії від 25.06.2020

 

Read more

Середа, 24 Червень 2020

Спільне засідання 23 червня 2020 року

 

Матеріали 13 питань рекомендованого порядку денного позачергової 41-ї сесії Захарівської ради обговорено на спільному засіданні постійної комісії збюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад і Президії районної ради 23 червня п.р. Депутати заслухали доповідачів і внесли поправки до запропонованих проєктів рішень (з матеріалами можна ознайомитись у розділі «Документи районної ради»). Як завжди протягом останнього часу, найбільше уваги було приділено питанням фінансової підтримки та організації діяльності КНП «Захарівська центральна районна лікарня». Так, розглянуто проєкт рішення «Про затвердження Положення про службове житло». У лікарні вже працюють молоді спеціалісти-медики і Положення визначає правила придбання службового житла, що дуже допоможе заохотити молодих лікарів продовжити працювати у нашій лікарні. Генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Ганзій А.М.представила проєкт рішення «Про затвердження Положення про надання платних медичних послуг КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області, переліку і тарифів на платні медичні послуги, які надаються КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області». Депутати проаналізували розрахунки вартості послуг і запропонували слушні поправки щодо необхідності врахувати у них також витратні матеріали, щоб люди отримувати цілісну послугу, не витрачаючи додаткові кошти і час на придбання їх в аптечних закладах.

Масштабні роботи з реконструкції і ремонту будівель лікарняного комплексу потребують значного фінансового ресурсу. Для завершення капремонту приймального відділення залучаються кошти селищних, сільських бюджетів, згідно з новими рішеннями місцевих рад додатково виділено 1 млн. 250 тис. грн., які будуть спрямовані на фінансування заходів районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік». Депутати погодили проєкт відповідного рішення.

Було рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні кілька проєктів рішень щодо управління комунальним майном, погодження укладання, розірвання договорів оренди.

DSCN3836

DSCN3837

DSCN3839

DSCN3841

Read more

Вівторок, 23 Червень 2020

23 червня відбулися урочисті збори з нагоди Дня державної служби

23 червня відбулися урочисті збори з нагоди Дня державної служби, у яких взяли участь керівники районної ради В’ячеслав Думитрашко та Володимир Іванов. Вітальні слова і вручення грамот були виявом поваги до відповідальної роботи працівників органів державної влади та вдячності за спільну роботу з вирішення важливих для Захарівщини питань соціально-економічного розвитку.

Згідно з розпорядженням виконуючого обов’язки голови Захарівської районної ради від 22 червня 2020 р. № 19/2020 за плідну співпрацю, взаємодію з органами місцевого самоврядування району та з нагоди свята – Дня державної служби нагороджено грамотою Захарівської районної ради:

ВАСИЛЬЄВА Миколу Анатолійовича, головного спеціаліста Управління Державної казначейської служби України у Захарівському районі Одеської області.

ВОЄДІЛОВА Олега Володимировича, начальника відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації Одеської області;

МАТВІЙЧУК Олену Сергіївну, головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату Захарівської районної державної адміністрації Одеської області.

DSCN3790

DSCN3797

DSCN3798

DSCN3803

DSCN3806

DSCN3807

DSCN3812

DSCN3813

DSCN3814

DSCN3815

DSCN3818

DSCN3821

DSCN3822

DSCN3823

DSCN3826

DSCN3828

DSCN3830

DSCN3832

Read more

Понеділок, 22 Червень 2020

23 червня – День державної служби

Шановні державні службовці Захарівщини!

Прийміть сердечні поздоровлення від депутатського корпусу району, виконавчого апарату Захарівської районної ради з професійним святом.

В усі часи було почесним обов’язком  вірно, чесно і шляхетно служити своєму народові, державі в ім’я її добробуту та процвітання. Насправді за щоденними  клопотами ми рідко замислюємося,  наскільки важливою та відповідальною є професія державного службовця. Саме на вас, шановні працівники органів державної влади, покладено завдання реагувати на непрості виклики сьогодення. На ваших плечах лежить відповідальність за добробут держави. Ця ноша нелегка, але почесна.

Бажаю Вам і надалі мати заслужену шану і вдячність від людей, бути сповненими оптимізму та любові, які допомагатимуть у виконанні професійного обов’язку перед нашою країною!

Бажаю усім вам міцного здоров`я, щастя, благополуччя та успіхів у благородній справі служіння народу України!

8f5b9f44df8e3cbc78a3a056f9ba01a6

Read more

Ми пам’ятаємо

Рано-вранці 22 червня 1941 року бомбардували Київ. Це день початку німецько-радянської війни.

Найжорстокішої війни в історії людства, яка забрала життя кожного п'ятого українця. В Україні загинуло до 10 мільйонів людей, 700 міст та селищ були перетворені на руїни.

 22 червня – День скорботи та вшанування жертв війни в Україні

День пам’яті засновано указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року, також Верховна Рада запровадила всеукраїнську хвилину мовчання у цей день.

 Біля пам’ятника полеглим у роки війни воїнам у районному центрі – селищі Захарівка відбулося покладання квітів та хвилина мовчання.

DSCN3775

DSCN3779

DSCN3780

DSCN3781

DSCN3782

DSCN3784

DSCN3787

Read more

Фоторепортаж до Дня медичних працівників 21.06.2020 року

0-02-0a-1ee8b4db203d5d41a80e9401feb56c9c04cd81318a1f5e2e114b73199a2f0f5e full

0-02-0a-2a095a64ecab3fdae60e7c0f19a66f86523aa77e070d2815c82920c8040c41ac full

0-02-0a-2ce91e61ff379cb341e57d123f68bd68587710236a37b94bbd7472db20d73801 full

0-02-0a-3b36376469f58eaf0ae7df6b441ac09972ccb15c7b623b3ca4626483eec299ac full

0-02-0a-3dbd5730be32fbfce4fc40932256e9e99cdf0e14ea6466a6d86147c8083bda8d full

0-02-0a-4cef6f99f1b408d426751a49be563c873bc2e37a08ef0d12839e524cb9d06984 full

0-02-0a-06e693f2b3c81eb67c355d48a727c5dfefc16ce0ecdd5ce6d94c11bb2bac496d full

0-02-0a-6eaa9792779542d6f3a41849c76ad3344a3021514c389c4396a566198aba889f full

0-02-0a-7b399ee07f5e02ffc3ff889e5d1f8249a8d28da09824ef8d28e52200c7e411ca full

0-02-0a-7cba55b2cc0138e5b437580f644ee87814a3bdab7ec99bed973277c0dfdd7c33 full

0-02-0a-8d6848711b0eb45208837dbe1a63400a8e0f027dee3cc69309ee1b471ffb90d1 full

0-02-0a-71cfadba8e2f184974779099b86917b59a5bffc9c5a7370b7a2dde55057d7087 full

0-02-0a-638b9f1e25f98cb6d6349a6548ae90077f2732cdc1eab11d918e3943ab3ebc13 full

0-02-0a-761ff50a49d2a5c7f6d09bc5f5da399aa29ceb34478dfeff3c3fd7859cef1e74 full

0-02-0a-58282aadbc8916b2f4454d14114c7bb6fdccc1bfc1fc3ebc05f09eeba56a29c1 full

0-02-0a-968348ae257081956a714b8f7159d1915d10cf4e8278b47487dd21d9a91e189d full

0-02-0a-aef670e74904f516f108a2301da4066be703c6c4c50fb0f23aa2bcc630381397 full

0-02-0a-bb9ddfe1b1ac7d2e00213fc5970ff03385fda66863651ea71d71cb0ee9653ca9 full

0-02-0a-be7f80feb3274e215ff2ec93dd979d2b53331e46ccad67e75a7f9ba1628a46d5 full

0-02-0a-bfb457d2082fbb043fec43208e5dce4a23fcc5e774fbf907e76ad604633a755d full

0-02-0a-cca031de28cdf5bdbc7d990af3ecf61997e420e17bf20a9239cec330cef6f9e9 full

0-02-0a-ce29bd43d80eea9ff36ab23f250c05676da28b248c8bc37d1d6e96bc753ddbed full

0-02-0a-d6d4a07e1b5365aa446aed1c6f63d2df760db5b5ada74c5b6d0699dd05558da7 full

0-02-0a-de2e05f718e4e0d430e30e255020520090b0d2b14d57b61db1d78a28ec5a42bd full

0-02-0a-e021fbcc9b35762bde2d04694cfde44e2a3bb1928d8a97efe8882f41de4b71b9 full

0-02-0a-e9944da046a146546f6c52298a1ecad22f9e3c8d1d820d5f8cf6bd2b72af5738 full

0-02-0a-eccdde5e118f5a966a64dd7c2b9a3e8be2da017c477094a0fb64c016465b152c full

0-02-0a-fd58e381720e80aabd507dc4942860c021b2e2774c997facfe8fbc84896cdc8e full

0-02-0a-fe4be1f965fc25a8c4179f68a27b2522c8a6e82fb71729ff7812af4c2f3fa1a2 full

Read more

Четвер, 18 Червень 2020

21 червня – День медичного працівника

72 soc_holiday_copy_copy

 

Дорогі працівники медичної сфери Захарівщини!

Від імені депутатського корпусу району, виконавчого апарату Захарівської районної ради щиро вітаємо вас із професійним святом. 

Ви належите до одного з найбільших професійних загонів у районі, внесок якого у соціально-економічний розвиток нашого краю дуже важливий.  Надзвичайної ваги місія, покладена на вас, ті послуги, які ви надаєте населенню,  ваша роль у збереженні та зміцненні здоров’я громадян накладають на вас, шановні працівники медичних підприємств, дуже багато обов’язків, адже кожен наш земляк розраховує на вашу допомогу, а часто – й на порятунок життя.

Сьогодні повсякчас збільшуються ризики для здоров’я громадян через військову агресію, через наступ інфекційних захворювань і пандемій. Нелегко йдуть і процеси реформування медичної галузі, вони потребують виваженості, спільних зусиль і налаштованості на позитивний результат. Тому природньо, що дуже багато зусиль органів місцевого самоврядування району спрямовуються на підтримку і забезпечення достойної роботи медичних закладів, зокрема  виділяється фінансування, буквально кожна вільна копійка місцевих бюджетів перерозподіляється для потреб центральної районної лікарні, для проведення ремонтних робіт, придбання сучасного обладнання, підвищення матеріально-технічного рівня підприємства.

Ми бачимо, як медичний  персонал  наших  лікарень, їх керівництво  прикладають  максимум  зусиль,  аби  і  надалі розвивати сімейну медицину,  розширювати  спектр    медичних  послуг,  підвищувати  їх  якість  та  доступність,  професійний  рівень медичних працівників.

Тож успіхів всім на цьому шляху вдосконалення! Бажаю миру, здоров’я й продуктивної трудової діяльності, добробуту родинам. Зі святом!

Дорогі працівники медичної сфери Захарівщини!

Від імені депутатського корпусу району, виконавчого апарату Захарівської районної ради щиро вітаємо вас із професійним святом. 

Ви належите до одного з найбільших професійних загонів у районі, внесок якого у соціально-економічний розвиток нашого краю дуже важливий.  Надзвичайної ваги місія, покладена на вас, ті послуги, які ви надаєте населенню,  ваша роль у збереженні та зміцненні здоров’я громадян накладають на вас, шановні працівники медичних підприємств, дуже багато обов’язків, адже кожен наш земляк розраховує на вашу допомогу, а часто – й на порятунок життя.

Сьогодні повсякчас збільшуються ризики для здоров’я громадян через військову агресію, через наступ інфекційних захворювань і пандемій. Нелегко йдуть і процеси реформування медичної галузі, вони потребують виваженості, спільних зусиль і налаштованості на позитивний результат. Тому природньо, що дуже багато зусиль органів місцевого самоврядування району спрямовуються на підтримку і забезпечення достойної роботи медичних закладів, зокрема  виділяється фінансування, буквально кожна вільна копійка місцевих бюджетів перерозподіляється для потреб центральної районної лікарні, для проведення ремонтних робіт, придбання сучасного обладнання, підвищення матеріально-технічного рівня підприємства.

Ми бачимо, як медичний  персонал  наших  лікарень, їх керівництво  прикладають  максимум  зусиль,  аби  і  надалі розвивати сімейну медицину,  розширювати  спектр    медичних  послуг,  підвищувати  їх  якість  та  доступність,  професійний  рівень медичних працівників.

Тож успіхів всім на цьому шляху вдосконалення! Бажаю миру, здоров’я й продуктивної трудової діяльності, добробуту родинам. Зі святом!
Read more

Середа, 17 Червень 2020

Аграрна комісія 17.06.2020

Готуючись до наступного пленарного сесійного засідання, депутати Захарівської районної ради 17 червня п.р. розглянули на постійній комісії з питань агропромислового виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування (голова комісії – С.І.Бабенко) питання про необхідність направити до вищих органів влади держави - до Президента України, Прем’єр-міністра України і Голови Верховної Ради України, голів Одеської обласної ради та Одеської обласної державної адміністрації - звернення в зв’язку з кризовою ситуацією, що склалася в аграрному секторі економіки, пов’язаною з негативним впливом посухи на врожай 2019-2020 років в Захарівському районі Одеської області.

        

Агропромисловий комплекс району зазнав багатомільйонних збитків через не­гативний вплив посухи та неврожаю 2019- 2020 років. Зміна кліматичних умов, що спостерігалась останніми роками, постави­ла аграріїв перед великими труднощами, боргами та збитками. Оскільки наш район є аграрним, основна частка надходжень до районного бюджету залежить від спромож­ності сільгоспвиробників та сплати ними податків. Це впливає на поповнення бюд­жетів усіх рівнів. Затримка виплати подат­кових платежів - це недофінансуван­ня заходів у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту та соціально­го забезпечення.

        

Аграрії району стурбовані перспективами майбутнього врожаю. У 2019 році зима була м’якою та малосніжною, що істот­но вплинуло на втрату врожаю зернових. Зима 2020 року виявилась практично без­сніжною та рекордно теплою. За даними Гідрометцентру, в регіоні зафіксовано найменшу кількість опадів за останні 20 років. Тож поповнення запасів вологи у грунті були недостатніми, що призвело до низьких відсотків сходів озимих посівів, які формують валове ви­робництво зернових культур в районі. До того ж у 2020 році ситуація ускладнилася заморозками, що спостерігалися протя­гом другої половини березня та у квітні.

Внаслідок обставин, викладених вище, господарства району несуть втрати посівів озимих культур та у 2020 році очікують сут­тєвого зменшення прогнозованого врожаю на площах, що вдасться врятувати, або вза­галі повну втрату врожаю.

        

Зокрема, в проекті звернення зазначено: «Ми, депутати Захарівської районної ради Одеської області VII скликання, підтриму­ючи ініціативу сільгоспвиробників Захарів­ського району, просимо вжити відповідних заходів щодо підтримки аграрного сектору в період посухи та неврожаю шляхом:

- часткової або повної компенсації витрат на виробництво по загиблих посівах вро­жаю 2019-2020 років або встановлення фік­сованої суми фінансової допомоги на 1 га загиблих посівів;

- звільнення від коригування податкового кредиту з ПДВ на матеріальні витрати під врожай загиблих посівів врожаю 2019-2020 років;

- компенсування відсотків за кредитами, надання відстрочки по їх сплаті та видачі нових на пільгових умовах;

- створення резервного регіонального фонду продовольчого зерна для забезпе­чення населення соціальними сортами хлі­бо-булочних виробів;

- створення резервного регіонального фонду насіннєвого матеріалу з метою про­ведення посівної кампанії 2020-2021 років або часткова компенсація витрат на прид­бання насіннєвого матеріалу для посівної кампанії 2020-2021 років;

- звільнення від нарахування та сплати єдиного податку 4-ої групи сільськогоспо­дарських товаровиробників;

- заборони фіскальним службам на про­ведення перевірок сільськогосподарських підприємств впродовж одного року.

Віримо, що разом ми зможемо здолати труднощі та вистояти у складний для всіх час. Наперед вдячні за розуміння і підтримку».

Read more

Календар новин

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30