Грудень 2019

Четвер, 26 Грудень 2019

Шановні жителі Захарівського району, працівники підприємств, установ, закладів нашого краю! Дорогі колеги!

Безымянный copy_copy_copy

Прийміть сердечні поздоровлення з улюбленими і радісними новорічними та різдвяними святами від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Захарівської районної ради.

Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік! Хай ваш дім осявають і оберігають любов, злагода і затишок.

Хай Господь в новому 2020 році обдаровує всіх щастям, здоров`ям, силою духу, щоби ви, дорогі земляки, відчули смак нових звершень і перемог.

Бажаю, аби в новому році з вами були   турбота і повага колег, тепло і підтримка друзів та близьких.

Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань!

Миру, процвітання і благополуччя нашій рідній Україні!

 

З повагою

В.А.Думитрашко, голова Захарівської районної ради

Read more

Понеділок, 23 Грудень 2019

Чарівне свято – День Святого Миколая у Затишанському притулку

Чарівне свято – День Святого Миколая у Затишанському притулку – центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей подарувало всім учасникам гарні емоції, радість а дітям, звичайно ж, - багато подарунків, які привезли гості свята: голова Захарівської районної ради В’ячеслав Анатолійович  Думитрашко, депутати районної ради Ніна Іванівна Стрижак  та Юрій Іванович Лисов, депутат Одеської обласної ради Микита Дмитрович Кузькевич. Діти підготували святкову програму, із задоволенням співали, читали вірші, фотографувалися на згадку.

IMG-1 copy

IMG-2 copy

IMG-3 copy

IMG-4 copy

Read more

Четвер, 19 Грудень 2019

Чергова тридцять шоста сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 19 грудня 2019 р.

На сесію запрошені: голова Захарівської районної державної адміністрації Осійчук О.К., селищні, сільські голови, керівники комунальних установ, закладів та підприємств району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Початок засідання – 11.05, завершення – 13.00 (тривалість - 1 год. 55 хв.).

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 18 депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 18 депутатів. Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» - 5 депутатів (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» - 5 депутати (всього 6);

«Опозиційний блок» - 1 депутат (всього 5);

«Аграрна партія» - 3 депутат (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» - 3 депутати (всього – 4);

позафракційні – 1 депутат (всього – 2).

До порядку денного сесії відповідно до рішення Президії районної ради від 18.12.2019 було внесено 18 питань.

Всі 18 запропонованих проектів були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Перед розглядом п’ятого питання порядку денного голова районної ради                Думитрашко В.А. та заступник голови районної ради Іванов В.М. звернулись до пленарного засідання районної ради з заявами про наявність у них конфлікту інтересів під час участі у розгляді, підготовці та прийнятті, рішення Захарівської районної ради «Про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату, умови оплати праці працівників районної ради на 2020 рік». З цього питання вони не голосували.

У різному розглянуто:

  1. 1.Інформацію для депутатів, сільських, селищних голів та керівників

комунальних підприємств, установ, закладів щодо необхідності підготовки до декларування та забезпечення заповнення на веб-сайті Нацагенства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави та місцевого самоврядування до 01.04.2020 р. Про те, що, крім звичних відомостей, у декларації з'явилась нова вимога - вказувати унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (ЄДДР), який створюється під час оформлення біометричних документів. Такі зміни до статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» набули чинності 18 жовтня 2019 року (Закон № 140-IX).

  1. 2.Презинтацію КНП «Захарівська ЦРЛ» Захарівської районної ради Одеської області щодо потреб та невідкладних заходів, які потрібно вжити для забезпечення підготовки до укладення договорів з Національною службою здоров’я. Її коментувала Ганзій А.М., зав. поліклінічним відділенням ЦРЛ.

На завершення голови районної ради Думитрашко В.А. висловив подяку всім присутнім за роботу в 2019 році, побажання успіхів у співпраці та привітав з наступаючими новорічними і різдвяними святами.

Було вручено пам’ятні подарунки з символікою Захарівської районної ради (блокноти і календарі) депутатам районної ради, сільським, селищним головам, керівникам комунальних закладів.

DSCN3226

DSCN3228

DSCN3229

DSCN3230

DSCN3233

DSCN3235

DSCN3237

DSCN3239

DSCN3240

DSCN3242

DSCN3243

Read more

Середа, 18 Грудень 2019

18 грудня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності та адміністративно-територіального устрою та Президії районної ради

18 грудня 2019 року відбулось засідання постійної комісії з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності та адміністративно-територіального устрою та Президії районної ради. Затверджено порядок денний 36 сесії:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 12 жовтня 2017 року  № 209-VII «Про затвердження районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2018-2020 роки».

Доповідач: Кожухар О.В., начальник управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації.

2.   Про внесення змін до рішення районної ради від 05 квітня 2019 року № 402-VII «Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2019 рік».

Доповідач: Колесник Г.М., керівник апарату Захарівської районної державної адміністрації.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня   2018 року № 371-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2019 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

4. Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік.

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

5. Про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату, умови оплати праці працівників районної ради на 2020 рік.

Доповідач: Василинич Ю.С., керуючий справами Захарівської районної ради.

6. Про затвердження плану роботи Захарівської районної ради VІІ скликання на 2020 рік.

Доповідач: Василинич Ю.С., керуючий справами Захарівської районної ради.

7. Про звітування депутатів Захарівської районної ради VІІ скликання про свою роботу перед виборцями.

Доповідач: Василинич Ю.С., керуючий справами Захарівської районної ради.

8. Про затвердження районної Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом у Захарівському районі на 2020 рік.

Доповідач: Кожухар О.В., начальник управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації.

9. Про реорганізацію Комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів с. Карабанове Захарівського району Одеської області» шляхом перетворення в Комунальний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти с. Карабанове Захарівського району Одеської області».

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації.

10. Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Захарівського району на 2020 рік.

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації.

11. Про ефективність управління майном спільної (комунальної) власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

12. Про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення.                                                                     (ГО ветеранів - Міграційна)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

13. Про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення.                                                (КНП Захарівська ЦРЛ – «Олександр-С»)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

14. Про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення.                                                       (КНП Захарівська ЦРЛ – РЦ ПМСД)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

15. Про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення.   (стоматкабінет у Перехрестів. амб. РЦ ПМСД - КНП Захарівська ЦРЛ)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради

16. Про надання дозволу на продовження договору оренди частини нежитлового приміщення.                                  (РЦ КіД - підрозділ водних ресурсів)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

17. Про надання дозволу на продовження договору оренди частини нежитлового приміщення.                                      (РЦ КіД - бібліотечна система)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

18. Про надання дозволу на продовження договору оренди частини нежитлового приміщення.               (СПД Григор’єва К.М. - Захарівський НВК)         Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

19.  Різне.

DSCN3213

DSCN3214

DSCN3216

DSCN3219

DSCN3220

Read more

Вівторок, 17 Грудень 2019

16 грудня 2019 року у процесі підготовки до пленарного засідання 36-ї сесії Захарівської районної ради відбулися засідання постійних комісій

16 грудня 2019 року  у процесі підготовки до пленарного засідання 36-ї сесії Захарівської районної ради відбулися засідання постійних комісій.

Комісія з  питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, яку очолює Вітюк О.В., провела обговорення ряду питань. Зокрема, заслухавши аргументацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Кожухар О.В., вирішила рекомендувати для розгляду на сесії проекту районної Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом у Захарівському районі на 2020 рік та проекту рішення - про внесення  змін   до рішення  районної ради від 12 жовтня 2017 року № 209-VII «Про затвердження районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення  на 2018-2020 роки».

Начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації Воєділов О.В. першим представив проект рішення про    реорганізацію Комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів с. Карабанове Захарівського району Одеської області» в Комунальний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти  с. Карабанове Захарівського району  Одеської області». У членів комісії було ряд зауважень, що стосувалися відповідності проекту Статуту закладу нормам Закону України «Про освіту», зокрема термінології. В рекомендаціях комісії зазначено про необхідність доопрацювати текст проекту Статуту. Комісія погодила проект рішення «Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Захарівського району на 2020 рік».

Постійна комісія з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад, яку очолює Топольницька Н.Д., мала напружений порядок денний. Найперше погодила внесення  змін  і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 371-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2019 рік» та проекти рішень районної ради:

 про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік;

- про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату, умови оплати праці працівників районної ради на 2020 рік;

-  про затвердження районної Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування автомобільним (залізничним) транспортом у Захарівському районі на 2020 рік;

- про внесення  змін до рішення  районної ради від 12 жовтня 2017 року № 209-VII «Про затвердження районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення  на 2018-2020 роки»;

- про реорганізацію Комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів с. Карабанове Захарівського району  Одеської області» в Комунальний заклад «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти с. Карабанове Захарівського району  Одеської області»;

- про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Захарівського району на  2020 рік;

- про ефективність управління майном спільної (комунальної)  власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області;

- про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення ГО ветеранів  - Міграційна);

- про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення  (КНП Захарівська ЦРЛ – «Олександр-С»);

- про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення   (КНП Захарівська ЦРЛ – РЦ ПМСД);

- про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення   (стоматкабінет у Перехрестів. амб.  РЦ ПМСД - КНП Захарівська ЦРЛ);

- про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення (РЦ КіД - підрозділ водних ресурсів);

- про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового приміщення (РЦ КіД - бібліотечна система);

- про надання дозволу на продовження договору оренди частини нежитлового приміщення    (СПД Григор’єва К.М. – Захарівський НВК.          DSCN3200

DSCN3202

DSCN3203

DSCN3205

Read more

П'ятниця, 13 Грудень 2019

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради, проведене 12 грудня 2019 р.

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради, проведене 12 грудня 2019 р., розпочалося із відвідин ДПТНЗ «Захарівський професійний ліцей». Члени Координаційної ради – всі голови районної, селищних і сільських рад побували у навчальному закладі, оглянули територію, приміщення навчальних корпусів, гаражі та майстерні, загалом результат освоєння в закладі коштів місцевих бюджетів, які виділялись за програмами фінансової підтримки ліцею для встановлення вікон, облаштування санвузла, проведення необхідних ремонтних робіт. Директор ДПТНЗ Мартинюк І.М.  подякував головам за продуктивну співпрацю і висловив сподівання на подальшу взаємодію та підтримку ліцею в нових умовах реформи, зокрема фінансування закладу здійснюватиметься з обласного бюджету; у планах держави проведення значної оптимізації мережі професійно-технічної освіти, напрацьовуються питання утворення професійно-практичних центрів на базі кількох професійно-технічних закладів тощо. Захарівський ліцей має порівняно кращу матеріальну базу і намір підготуватися для отримання права стати таким центром. Для цього дуже необхідна підтримка місцевих самоврядних органів та виділення фінансового ресурсу для належної підготовки приміщень відповідно до встановлених вимог.

Далі члени Координаційної ради вирушили на територію КНП «Захарівська ЦРЛ» і в супроводі т.в.о. головного лікаря Шарка М.М. оглянули його приміщення. Найперше те, в якому розташовано підрозділ швидкої допомоги,  враження від нього були, прямо кажучи, гнітючі і висновок чіткий: необхідно підібрати і облаштувати інше приміщення. Цікаво селищним і сільським головам було побачити, як працює котельня ТОВ «Захарівське районне теплопостачальне підприємство», що здійснює опалення ЦРЛ, оглянути сучасні котли, запаси твердого палива. Пройшовши в нещодавно відремонтоване за спільні кошти місцевих рад дитяче відділення, пересвідчилися, що в корпусі тепло і створені гарні умови для лікування маленьких пацієнтів.

Розгляд  порядку денного відбувся у кабінеті головного лікаря районної лікарні. Першим обговорили питання «Про роботу сільських закладів культури щодо організації дозвілля та відпочинку мешканців територіальних громад»,  доповів Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації. Слід зазначити, що зауваження до організації роботи стосувалися деяких сільських клубів і бібліотек. Через незадовільні результати роботи звільнено завідуючих Войничівської, Росіянівської та Йосипівської бібліотек. Відсутність тривалий час електроосвітлення у деяких бібліотеках – це також і недопрацювання сільрад. Серед рекомендацій, зазначених у рішенні Координаційної ради, запропоновано відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації спільно з сільськими, селищними головами:

-          постійно проводити  виховну роботу  з  молоддю для залучення її до участі у культурному розвитку сіл;

-          проводити моніторингові дослідження якості роботи в клубних закладах району та виявлення культурних потреб населення;

продовжити роботу щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури району;

-   посилити контроль за цільовим призначенням та ефективністю використання бюджетних коштів;

-   здійснити заходи із забезпечення належного теплового режиму в закладах культури, електрооснащення.

Основним звичайно ж було питання «Про діяльність комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна района лікарня» Захарівської районної ради Одеської області».

Т.в.о. головного лікаря Шарко М.М. особливу увагу приділив аналізу готовності підприємства  до отримання фінансування за договорами із Національною службою здоров’я. Вже з квітня лікарня не матиме державної субвенції, а натомість виділення коштів здійснюватиметься за умови  виконання обов’язкових пакетів вимог (автономізація, комп’ютеризація підприємства, створення медико-інформаційної системи), за надані медичні послуги, з урахуванням обов’язкової наявності високоточного та сучасного обладнання, відкриття нового приймально-діагностичного відділення тощо.         У ході наради слово надали всім завідуючим відділеннями лікарні, які назвали найважливіші проблемні питання, які необхідно вирішити, зокрема, придбання гематолог-, геохімік-автоматів, фіброгастроскопа,  лапороскопічної стійки і т.ін. Це дуже вартісна апаратура, але за її наявності НСЗ оплачуватиме надані послуги за значно вищою ціною, а значить буде можливість оплачувати роботу медперсоналу і заробляти кошти на покращення комплектування лікарні.

Голова районної ради  В.А.Думитрашко запропонував Координаційній раді доручити т.в.о. головного лікаря Шарку М.М. невідкладно проаналізувати всі потреби, визначити першочергові і найнеобхідніші та звернутися до районної ради для прийняття рішення щодо виділення коштів з районного, селищних, сільських бюджетів. Через обмежений фінансовий ресурс зосередитися треба на пріоритетних завданнях, необхідних для укладання договорів з Національною службою здоров’я. Важливо, що всі керівники громад розуміють необхідність підтримки районної лікарні і допомоги в створенні умов для забезпечення можливості нашим землякам отримувати лікування в районі.

Старший лісничий Фрунзівського лісництва ДП «Великомихайлівське лісове господарство» Хомич В.В. виступив з інформацією  про стан збереження лісових насаджень на території Захарівського району, звернув увагу селищних, сільських голів на збільшення числа протиправних дій, пов'язаних з вирубкою лісових насаджень. Зачитав звернення адміністрації ДП «Великомихайлівське лісове господарство» до очільників місцевих рад з рекомендацією взяти на себе відповідальність за стан насаджень на підпорядкованих територіях та в межах компетенції долучитися до збереження лісових насаджень.

На завершення роботи Думитрашко В.А. надав для затвердження радою  орієнтовний план роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради на 2020 рік.

DSCN2997

DSCN3001

DSCN3007

DSCN3019

DSCN3026

DSCN3029DSCN3043

DSCN3047
DSCN3049

DSCN3075

DSCN3089

DSCN3099

DSCN3109

DSCN3114

DSCN3137

DSCN3141

DSCN3144

DSCN3155

DSCN3166

DSCN3169

DSCN3181

DSCN3190

DSCN3194

DSCN3195 copy

DSCN3197

DSCN3198


Read more

Середа, 11 Грудень 2019

10 грудня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування


Захарівська районна рада запросила на свято працівників органів місцевого самоврядування, депутатів і ветеранів місцевих рад, працівників підприємств, установ, організацій району.

У вітальній промові голова районної ради В.А. Думитрашко відзначив, що День місцевого самоврядування - це подія, яка яскраво відображає активну участь сільських, селищних голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад в управлінні державою, це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною – владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв’язання проблем рідного краю. Тому й надалі залишається актуальним питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами.

З кожним роком повноваження місцевих рад все більше розширюються і ті, хто працює в цій системі не один десяток років, можуть порівнювати, на скільки збільшився обсяг робіт, перелік завдань і функцій, які зобов’язані виконувати селищні, сільські, районні ради. Згадали основні віхи розвитку системи рад на нашій малій батьківщині.

 

Так, Захарівський (Фрунзівський) район утворено в березні 1923 року. Приблизно з того часу працюють спочатку ради депутатів трудящих, з жовтня 1977 року – ради народних депутатів. Відповідно до Указу Президента України від 24 липня 1995 року № 640 «Про обласні, Київську та Севастопольську міську, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації» розподілено повноваження районної ради та районної державної адміністрації. У березні 1998 року відбулися вибори депутатів районної ради, з числа депутатів таємним голосуванням обрано голову районної ради.

В.А.Думитрашко побажав усім без втрат пройти часи перебудов, навчитися працювати в нових умовах, знаходити правильні і виважені рішення, не втратити довіри та поваги наших земляків, самоповаги, не зачерствіти душею, не втратити віри в свої сили і наших виборців.

Кращих працівників було нагороджено відзнаками, грамотами, дипломами, оголошено подяки.

 

Почесною відзнакою Одеської обласної ради:

ДУМИТРАШКА В’ячеслава Анатолійович, голову Захарівської районної ради.

Почесною грамотою Одеської обласної ради:

БАРАБАН Наталію Степанівну, депутата Василівської сільської ради Одеської області VІІ скликання;

ГАВРИЛЕНКО Людмилу Іванівну, депутата Карабанівської сільської ради;

КОТОВСЬКОГО Ігоря Борисовича,  депутата Захарівської районної ради Одеської області VІІ скликання.

ОРЛИК Наталію Володимирівну, секретаря Йосипівської сільської ради Одеської області VІІ скликання.

Цінним подарунком Одеської обласної ради:

ІВАНОВА Миколу Васильовича, депутата Захарівської селищної ради.

Грамотою Захарівської районної ради:
АНТОНОВУ Тетяну Василівну, спеціаліста-статистика Затишанської селищної ради; 
БЕСХЛІБНУ Наілю Аліївну, депутата Новозаріцької сільської ради;
ВЛАСОВУ Наталію Володимирівну, депутата Йосипівської сільської ради;
ГРИНЯ Миколу Михайловича, депутата Мар’янівської сільської ради;
ДРАГОМЕРЕЦЬКУ Ольгу Анатоліївну, головного бухгалтера
Захарівської селищної ради;
ЛІСНИКА Олександра Валентиновича, депутата Онилівської сільської ради;
ОДЕРАКО Наталю Веніаміновну, депутата Перехрестівської сільської ради;
ОЛЬВАНІКУ Сергія Миколайовича, депутата Перехрестівської сільсько ради;
ОСАДЧУК Ольгу Іванівну, секретаря Павлівської сільської ради;
ПОГЛІДА Миколу Степановича, депутата Василівської сільської ради;
ШВОРАК Наталію Павлівну, депутата Затишанської селищної ради

Відзнаки Захарівської районної ради:

«За доблесну працю»:

ЧАБАНА Андрія Федоровича, депутата Захарівської селищної ради;

ВАСИЛИНИЧ Юлію Сергіївну, керуючого справами Захарівської районної ради.

«За вагомий внесок у розвиток району»:

НАУМЕНКО Галину Миколаївну, Новозаріцького сільського голову

«Подяка»:

КУЩЕНКО Марію Петрівну, тимчасово виконуючу обов’язки старости сіл Торосове, Іванівка, Малорошове та Володимирівка Затишанської селищної ради;

ТВЕРДОХЛІБА Вадима Юрійовича, депутата Захарівської районної ради Одеської області VІІ скликання.

«Подарунковий набір» і подяка Захарівської районної ради:

БІБУ Миколі Олександровичу, депутату Одеської обласної ради;

КУЗЬКЕВИЧУ Микиті Дмитровичу, депутату Одеської обласної ради;

ПУСТОВІЙ Тетяні Анатоліївну, Захарівському селищному голові;

ТОПОЛЬНИЦЬКІЙ Наталії Дмитрівні, депутату Захарівської районної ради.

 

ВИТЯГ ЗІ СПІЛЬНОГО РОЗПОРЯДЖЕННЯ голів Захарівської районної державної адміністрації та Захарівської районної ради від 03 грудня 2019 р. № 308/А-2019/66/2019 «Про визначення та нагородження переможців щорічного районного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку інфраструктури та благоустрою території у 2019 році».

 

Керуючись статтями 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування                      в Україні», рішенням районної ради від 29 червня 2017 року № 170-VІІ             «Про щорічний районний конкурс сільських та селищних рад з розвитку інфраструктури та благоустрою території», на підставі протоколів              районної  конкурсної комісії з проведення районного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку інфраструктури та благоустрою території у 2019 році  від 08 листопада  та 14 листопада 2019 року:

  1. 1.Визначити переможцями районного конкурсу сільських і селищних рад з розвитку інфраструктури та благоустрою території у 2019 році:

-         перше місце - Затишанська селищна рада (селищний голова Топольницький Г.М.);

-         друге місце - Новозаріцька сільська рада (сільський голова       Науменко Г.М.);

-         третє місце - Войничівська сільська рада (сільський голова               Луценко О.В.).

  1. 2.Нагородити дипломом першого ступеня та заохочувальним призом на суму 7 (сім) тис.грн. Затишанську селищну раду (селищний голова - Топольницький Г.М.), яка посіла  перше місце.
  2. 3.Нагородити дипломом другого ступеня та заохочувальним призом на суму 5 (пять) тис.грн. Новозаріцьку сільську раду (сільський голова - Науменко Г.М.), яка посіла друге місце.
  3. 4.Нагородити дипломом третього ступеня та заохочувальним призом на суму 3 (три) тис.грн. Войничівську сільську раду (сільський голова - Луценко О.В.), яка посіла третє місце.

 

Голова Захарівської районної державної адміністрації  Олексій Осійчук
Голова Захарівської районної ради В’ячеслав Думитрашко
1 copy

2
3
4
5
6 copy
7 copy
8
9
10
11 copy
12 copy
13
14
15
16 copy
17 copy
18
19
20
21 copy
22 copy
23
24
25
26 copy
27 copy
Read more

Четвер, 05 Грудень 2019

6 грудня - День Збройних Сил України

2018 12_06_news_1_img_1

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Саме 6 грудня 1991 року було прийнято Закон України «Про Збройні Сили України». А свято - День Збройних Сил України було встановлене в 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Щиро вітаю військовослужбовців всіх родів військ Збройних Сил України.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії. Українські військовослужбовці бережуть все це і щодня примножують, практично в бойових умовах антитерористичної операції та протистояння агресивним сепаратистським найманцям відстоюють існування України як незалежної держави. Висловлюю слова щирої поваги до українських воїнів - надійних захисників, відданих патріотів і людей, для яких честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

У цей День хай всі приєднаються до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, побажають їм перемоги, завершення бойових дій, міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам!

Зі святом!

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Read more

Вівторок, 03 Грудень 2019

07 грудня – День місцевого самоврядування

334717 1

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Захарівського району! Дорогі колеги!

Вітаю вас із Днем місцевого самоврядування України!

 

Місцеве самоврядування сьогодні - найближча до людей і їхніх турбот владна самоорганізація. Вона є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органам місцевого самоврядування надано високу честь і відповідальну місію об'єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зростання добробуту нашого народу. Кожен ваш успіх, вдалий крок на шляху розвитку місцевого самоврядування робить нашу Українську державу міцнішою, сильнішою і багатшою.

 

Щиросердно бажаю всім успіхів у справі розбудови народовладдя, проведення реформи та децентралізаційних процесів. Адже сьогодні Україна — на завершальному та найбільш відповідальному етапі реформи місцевого самоврядування і на старті динамічного сталого розвитку громад і регіонів. Відправний пункт — місцеві вибори в 2020 році на новій територіальній основі громад і районів. Тож 2020 — рік виважених і відповідальних рішень. Завершивши реформу, українці матимуть реальну можливість впливати на організацію свого життєвого простору, як мешканці спроможних громад ізоптимальними мережами публічних послуг та сервісів.

Від усього серця бажаю всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Захарівщини та України.

 

Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші села та селища щасливими й багатими, додасть усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

 

З повагою

В.А.Думитрашко, голова Захарівської районної ради      

Read more

Календар новин

<< < Грудень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31