Листопад 2018

П'ятниця, 23 Листопад 2018

24 листопада – День пам’яті жертв Голодомору

2018 11_23_news_1_img_1

Дорогі земляки!

В останню суботу листопада ми вшановуємо  пам'ять про мільйони загиблих під час Голодомору, організованого злочинним сталінським режимом.

У кожного народу є свої темні сторінки історії - війни, революції та інші події, ставлення до яких часом буває неоднозначним і може змінюватися залежно від епохи та ідеології. Саме до таких явищ належить Голодомор 1932-1933 років в Україні. За радянських часів згадувати про нього було заборонено, після проголошення Україною незалежності ставлення змінилося майже радикально. Про Голодомор не тільки заговорили як про факт, що таки був, - йому дали оцінку. Відповідною постановою Верховної Ради України цю трагедію українського народу було визнано геноцидом.

Голодомор початку 1930 років відтепер і, певно, назавжди залишиться однією з найактуальніших, гострих і болісних проблем українського суспільства - в політичному, науковому, морально-психологічному аспектах. Роки державної незалежності України сприяли дослідженню й висвітленню найбільшої у ХХ ст. катастрофи українців.

Протягом останніх десятиліть активно відбуваються процеси доведення правди про геноцид українського народу до міжнародної спільноти і подальшого розповсюдження відповідної інформації для підвищення обізнаності у світі про штучну природу цієї трагедії. Країна за країною приймають акти про визнання Голодомору в Україні 1932 – 1933 років геноцидом проти українського народу. Це теж є актом своєрідної підтримки нашої молодої держави, яка формує і виношує свою національну ідею.

Одночасно вшанування пам’яті про жертв, яких зазнали українці, є черговим свідченням єдності, патріотизму громадян України.

А нам треба добре усвідомити і не забувати, що всі наші трагедії відбувалися тоді, коли не було порозуміння всередині нації.

         Шановні земляки! 24 листопада ми долучаємося до акту національної пам’яті, доступного кожному: в національний день пам’яті жертв Голодомору кожен член  нашої нації, де майже кожна родина втратила когось із близьких, запалить свічку в пам’ять про померлих, чи у своєму вікні, чи під час жалобної ходи, чи біля пам’ятних знаків. І хай світло цих мільйонів свічок побачать душі мільйонів померлих. І хай вони знають, що про них є кому молитися, і є кому зробити все можливе для неповернення в нашу державу смертельно небезпечного тоталітаризму.

 

В.А.Думитрашко, голова Захарівської районної ради

Read more

Четвер, 22 Листопад 2018

Сесія 22.11.2018

Двадцять п’ята сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 22 листопада п.р.
Перед відкриттям сесії голова ради В.А. Думитрашко оголосив хвилину мовчання, депутати вшанували світлу пам’ять про Ігоря Івановича Стебловського, голову Захарівської районної державної адміністрації, який пішов із життя 14 листопада.
До розгляду питань було вручено Почесну грамоту Одеської обласної ради Самчук Галині Анатоліївні, директору фермерського господарства «Весна – Агро», за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу та з нагоди Дня працівників сільського господарства.
Також відповідно до розпорядження голови Захарівської районної ради від 14.11.2018 р. № 34/2018 за багаторічну сумлінну працю в сільськогосподарському виробництві, активну громадянську позицію та з нагоди Дня працівників сільського господарства грамотами нагороджено депутатів районної ради: Журавленко Ольгу Іванівну; Козак Надію Семенівну;
Котовського Ігоря Борисовича; Кукулевського Георгія Всеволодовича; Лунгула Олександра Володимировича; Шумейка Олександра Григоровича.

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 17 депутатів з 26, проте в голосуванні взяли участь 16. Результати пофракційного аналізу:
«Солідарність» - 4 депутати (всього у складі фракції 6 депутатів);
«Батьківщина» - 5 депутатів (всього 6);
«Опозиційний блок» - 3 депутати (всього 5);
«Аграрна партія» - 1 депутат (всього – 3);
депутатська група «Фрунзівщина – наш край» - 2 депутати (всього – 4);
позафракційні – 1 депутат (всього – 2).
З усіх 19 питань порядку денного в результаті одноголосного голосування прийнято відповідні рішення (з матеріалами можна ознайомитися в розділі «Документи районної ради»).
В різному голова районної ради В.А. Думитрашко звернув увагу депутатів, і особливо голів фракцій, на низьку явку депутатів для роботи в комісіях та на пленарних засіданнях. Триває підготовка проекту районного бюджету на 2019 рік, протягом наступного місяця необхідно провести чергові сесії для вирішення бюджетних питань, тому посилення самодисципліни для депутатів актуально, як для прийняття відповідних рішень районної ради, так і в ході забезпечення декларування своїх статків та витрат як осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, звітування перед виборцями про результати своєї діяльності у 2018 році.

DSCN8396

DSCN8404

DSCN8405

DSCN8410

DSCN8411

DSCN8400

DSCN8414

DSCN8413

DSCN8420

DSCN8416

DSCN8421

DSCN8422

DSCN8426

DSCN8427

DSCN8428

DSCN8430

DSCN8431

Read more

Вівторок, 20 Листопад 2018

День Гідності і Свободи

1sfds

Шановні  земляки!

 

Події двох майданів стали свідченням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією. Уперше на майдані в 2004 році. Вдруге на майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го року. Ці події підтверджують, що Україна впевнено взяла курс на європейську інтеграцію.

Тоді сотні тисяч українців вийшли на площі в своїх містах, аби показати, що їм небайдужа доля рідної країни, що кожен готовий творити майбутнє власними руками. Цей шлях був тернистий, влада намагалася придушити волю свого народу: побиття студентів, диктаторські закони 16 січня, убивства на Майдані.  Тож, окрім європейського шляху, українцям довелося виборювати право на свободу та гідність, право на вільне життя у власній державі. І для того, аби наші діти жили у кращій країні, герої Майдану заплатили найвищу ціну — власне життя.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, українських воїнів, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Низький Вам уклін. Надважливо зараз не зрадити вибору демократичних цінностей і європейської інтеграції. І не зрадити пам’яті тих, хто загинув.

Бажаємо усім мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту!

Слава Україні!

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Read more

Понеділок, 19 Листопад 2018

18 листопада – День працівників сільського господарства

1111111111 1

Дорогі земляки, селяни, працівники агропромислового комплексу Захарівщини!

         Прийміть найщиріші поздоровлення   з Днем працівників сільського господарства і нашу шанобливу вдячність за здобутки Вашої селянської нелегкої праці.

         Щедро засіваючи землю, плекаючи високі врожаї, досягаючи добрих результатів у сільськогосподарському виробництві, Ви збагачуєте нашу державу, створюєте їй міцне підґрунтя для розвитку. Ви повсякчас проявляєте хліборобську мудрість, розрахунок, господарську заповзятливість, витримку і розсудливість, щоб в непростих економічних умовах при далеко не досконалому законодавстві обробляти землю, вирощувати врожаї, виробляти таку необхідну всім тваринницьку продукцію і забезпечувати український народ продовольством. Ми разом з Вами з великою надією чекаємо і сподіваємося від держави прийняття законів, що по-справжньому захищатимуть життєві інтереси селян, сприятимуть подальшому розвитку агропромислової галузі та зростанню її економічного потенціалу.        

         Міцного здоров’я вам, удачі, високих показників праці. Хай завжди колоситься на нашій благодатній землі виплекане Вами збіжжя. Хай розвивається сільськогосподарське виробництво. Хай буде у Вас достатньо сил, енергії та засобів для втілення в життя задумів, планів і сподівань.

         Низький уклін за Вашу самовіддану працю! Гарних здобутків, прихильності природи, добробуту і миру!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Read more

Четвер, 15 Листопад 2018

Співчуття родині Стебловського

Завершились земні дні життя, відлетіла в інші світи душа Ігоря Івановича Стебловського, голови Захарівської районної державної адміністрації.

Несправедливо швидко згоріла від важкої і невблаганної хвороби енергійна, активна і небайдужа людина. Залишились незавершені справи і задуми, до яких він так хотів докласти свої сили, вміння і невсипуще завзяття.

Ігор Іванович багато і плідно працював на освітянській ниві, в органах державної влади. Його професійність, лідерські якості, любов до своєї малої батьківщини, прагнення трудитися на благо нашого району завжди були гідні поваги.

Захарівська районна рада, виконавчий апарат і депутатський корпус, висловлює співчуття родині Ігоря Івановича, всім його численним друзям і колегам. Хочемо щиро розділити горе втрати, підтримати у ці важкі часи близьких померлому людей, чиї серця плачуть і не хочуть змиритися із вироком смерті.

Хай приймає Господь його душу. Хай надовго залишається в наших серцях гарна і світла пам’ять про Ігоря Івановича Стебловського. Хай спочиває він з миром.

2018 11_15_news_1_img_1

Read more

Понеділок, 12 Листопад 2018

Засідання Президії

12 листопада відбувся черговий етап підготовки до пленарної частини сесії Захарівської районної ради – засідання Президії, на якому депутати затвердили порядок денний двадцять п’ятої сесії. Одноголосно прийнято рішення про зняття з розгляду деяких питань. Через відсутність повного пакету необхідних документів та потребу доопрацювати матеріали відхилено питання щодо списання майна спільної власності територіальних громад а саме:

про надання дозволу на списання з балансу КУ «Захарівська центральна районна лікарня» будівель колишньої амбулаторії с. Павлівка, з балансу КУ «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» - житлового будинку в с.Бірносове та ігрового комплексу «Малютка».

      

           Президія не підтримала розгляд проекту рішення «Про припинення Комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області». Натомість рекомендувала керівництву лікарні вжити можливих і необхідних заходів для оформлення документації на наявне на балансі майно і всіляко підготуватися до такого непростого і важливого кроку, як перетворення.

             Відкладено для доопрацювання та уточнення ресурсного забезпечення проект Програмирозвитку земельних відносин та охорони земель натериторії Захарівського району Одеської області на 2019-2020 роки. 

           Рекомендований порядок денний розміщено у розділі «Документи районної ради» нашого сайту.

2018 11_12_news_1_img_1

2018 11_12_news_1_img_2

2018 11_12_news_1_img_3

Read more

П'ятниця, 09 Листопад 2018

Новина

08 листопада 2018 року 0 14.00 год. розпочала своє засідання постійна комісія Захарівської районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад. Детально обговоривши питання, заслухавши посадовців, що ініціювали їх розгляд, комісія рекомендувала винести на чергову сесію такі проекти рішень:                      

Про звіт щодо виконання Програми безоплатної правової допопомги населенню Захарівського району Одеської області на 2016-2017 роки.

Доповідач: Кулік М.М., начальник відділу «Захарівське бюро правової допомоги»


Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Захарівське бюро технічної інвентаризації» Захарівської районної ради Одеської області в новій редакції.

Доповідач: Резнік Г.В., начальник КП «Фрунзівське бюро технічної інвентаризації»


Про звіт Захарівської районної державної адміністрації Одеської області щодо виконання за підсумками 9 місяців 2018 року Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району на 2018 рік.

Доповідач: Тодорашко В.Д., начальник відділу економіки та інвестицій Захарівської районної державної адміністрації

Про звіт Захарівської районної державної адміністрації Одеської області про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної

державної адміністрації                          


Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2018 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської

районної державної адміністрації


Про надання комунальному підприємству «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищЗахарівського району.

Доповідач: Ганзій В.М., головний лікар КП «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» майна спільної власності територіальних громад сіл, селищЗахарівського району
Доповідач: Шарко М.М., заступник головного лікаря КУ «Захарівська центральна

районна лікарня»

Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 285- VII «Про встановлення вартості харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Захарівського району на 2018 рік»

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації

Про затвердження Порядку списання майна спільної власності територіальних

громад сіл, селищ Захарівського району

Доповідач: Драчук Н.В. - головний спеціаліст по роботі з комунальними закладами та установами районної ради

Про надання згоди на розірвання договору оренди частини нежитлового приміщення (ГО ветеранів і Держ. пенетенціарна служба)

Доповідач: Драчук Н.В. - головний спеціаліст по роботі з комунальними закладами та установами районної ради

Про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового

приміщення. (ГО ветеранів і «Центр пробації»)

Доповідач: Драчук Н.В. - головний спеціаліст по роботі з комунальними закладами та установами районної ради.

 

Стосовно інших питань члени комісії висловили зауваження і рекомендували доопрацювати, подати повний пакет необхідних документів і винести на розгляд Президії районної ради 12 листопада п.р. 

Так, у проекті рішення «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Захарівського району Одеської області на 2019-2020 роки» (Доповідач: Заболотний М.Ф., начальник відділу Держгеокадастру у Захарівському районі) необхідно вказати фінансування з бюджетів селищних, сільських рад.      

До проекту рішення «Про припинення Комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області (Доповідач: Шарко М.М., заступник головного лікаря КУ «Захарівська центральна районна лікарня») були зауваження щодо складу комісії з перетворення.

Через відсутність належно оформлених документів комісія не прийняла рішення щодо винесення на розгляд сесії питань:

Про надання дозволу на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади Захарівської селищної ради трактора ЮМЗ 6 АКЛ

Доповідач:Шарко М.М., заступник головного лікаря КУ «Захарівська центральна

районна лікарня».

Про надання дозволу на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади Захарівської селищної ради ігрового комплексу «Малютка»

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації

Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівська

центральна районна лікарня» будівель колишньої амбулаторії с. Павлівка 

Доповідач: Шарко М.М., заступник головного лікаря КУ «Захарівська центральна

районна лікарня»

Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» житлового будинку в с.Бірносове

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації

Read more

Новина

На розгляд постійної комісії Захарівської районної ради з питань агропромислового виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування 08.11.2018 р. був винесений проект рішення «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Захарівського району Одеської області на 2019-2020 роки». Заболотний М.Ф., начальник відділу Держгеокадастру у Захарівському районі, доповів про те, що проект Програми розроблений Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області і має на меті залучити кошти місцевих бюджетів для:

розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень, що забезпечить створення територіальних умов для здійснення місцевого самоврядування відповідно до адміністративно-територіального устрою та ефективне використання потенціалу територій;

розроблення проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду, що дозволить створити та впорядкувати прибережні захисні смуги водних об’єктів, забезпечити екологічну безпеку водних об’єктів, впорядкування режиму використання земельних ділянок, віднесених до прибережних захисних смуг.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає 721,6250 тис. грн. Члени комісії відзначили, що кошти для району немалі, і порекомендували проект доопрацювати і подати на одну з наступних сесій, оскільки важливо провести певну роботу з селищними, сільськими радами та визначитися з фінансовими ресурсами, які вони запланують для реалізації зазначеної Програми.

Read more

Середа, 07 Листопад 2018

Засідання ПОСТІЙОЇ КОМІСІЇ Захарівської районної ради

У середу 07 листопада п.р. відбулося засідання ПОСТІЙОЇ КОМІСІЇ Захарівської районної ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності та адміністративно-територіального устрою

ПОРЯДОК ДЕННИЙ передбачав розгляд таких питань:

1. Про результати діяльності місцевої прокуратури на території Захарівського району Одеської області.

2.Про звіт щодо виконання Програми безоплатної правової допомоги населенню Захарівського району Одеської області на 2016-2017 роки.

3.Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» будівель колишньої амбулаторії с.Павлівка.

4.Про припинення комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» шляхом її перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради.

5.Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» житлового будинку в с.Бірносове. 

6.Про затвердження нового складу Геральдичної колегії при Захарівській районній раді VII скликання.

7.Про звернення депутатів Захарівської районної ради до Верховної Ради України про відповідальність Кабінету Міністрів України.

8.Про звернення депутатів Захарівської районної ради VІІ скликання до Президента України.

9.Про звернення Захарівської районної ради VІІ скликання до Публічного акціонерного товариства «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

Детально проаналізувавши надані матеріали члени комісії виробили свої рекомендації щодо включення питань до порядку денного чергової двадцять п’ятої сесії районної ради, за винятком питань:

-         про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» будівель колишньої амбулаторії с.Павлівка;

-         про списання з балансу комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» житлового будинку в с.Бірносове.

Комісія рекомендувала відкласти ці питання через неповний пакет документів, наданих районною державною адміністрацією, зокрема щодо вказаних вище об’єктів відсутні документи БТІ про наявність інвентарних справ, висновків відповідних спеціалістів щодо підстав для списання тощо.  

 

         Не прийняли члени комісії також позитивного рішення щодо підтримки звернення депутатів Захарівської районної ради до Верховної Ради України про відповідальність Кабінету Міністрів України, очолюваного Гройсманом В.Б., та прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України.


2018 11_07_news_2_img_1

2018 11_07_news_2_img_2

Read more

07 листопада 2018 р. у районому Будинку культури відбулося вшанування працівників з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко привітав присутніх, побажав їм успіхів у повсякденній та творчій діяльності, вручив грамоти.

За сумлінну працю, внесок у справу збереження і розвитку культури та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва нагороджено грамотою Захарівської районної ради: 

ГУД Валентину Іванівну, художнього керівника комунального закладу «Захарівський районний центр культури і дозвілля»;

ДЕРЕВ’ЯНКО Оксану Олександрівну, культорганізатора комунального закладу «Захарівський районний центр культури і дозвілля»;

Жіночий вокальний ансамбль «Болгарчанка» Першотравневого сільського клубу, керівник – Оксана Кушнір;

Жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» Павлівського сільського Будинку культури, керівник – Марина Скляренко;

Чоловічий вокальний ансамбль «Перехрестя» Перехрестівського сільського Будинку культури, керівник – Юрій Стрельбицький;

Чоловіче вокальне тріо «ФОМА» комунального закладу «Захарівський районний центр культури і дозвілля», керівник – Федір Ракул.

2018 11_07_news_1_img_1

2018 11_07_news_1_img_2

2018 11_07_news_1_img_3

2018 11_07_news_1_img_4

2018 11_07_news_1_img_5

2018 11_07_news_1_img_6

Read more

Календар новин

<< < Листопад 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30