Листопад 2017

П'ятниця, 24 Листопад 2017

Засідання дев’ятнадцятої сесії Захарівської районної ради

22 листопада 2017 року відбулося чергове засідання дев’ятнадцятої сесії Захарівської районної ради, у роботі якого взяли участь 23 депутати.

До порядку денного було внесено 26 питань. До того ж на Президії районної ради було розглянуто всі пропозиції, що надійшли від районної державної адміністрації та інших закладів і установ. Зокрема ті, щодо яких постійні комісії районної ради не змогли виробити рекомендації, а саме:

- погодження терміну дії договору оренди  частини нежитлового приміщення  в будівлі КЗ «Захарівська дитяча музична школа» (не було надано повного пакета документів);

- про зміну назви та затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти та молодіжної політики» (члени комісії  запропонували перенести на одну з наступних сесій);

- щодо проектів ще двох рішень  «Про втрату чинності рішення районної ради від 24.03.2016 року №57-УІІ «Про розірвання контракту з головним лікарем комунальної установи «Фрунзівська центральна районна лікарня Фрунзівського району Одеської області» та рішення районної ради від 24.03.2016 року №58-УІІ «Про призначення на посаду головного лікаря КУ «Фрунзівська центральна районна лікарня» і «Про погодження продовження терміну дії контракту від 05.03.2013 року, укладеного між Фрунзівською (Захарівською) районною державною адміністрацією Одеської області та головним лікарем КУ «Захарівська  центральна районна лікарня»  Левченком А.О.».

Більшість членів Президії висловилися проти внесення вище зазначених питань до порядку денного сесії. Проте на початку сесійного засідання депутат Осійчук О.К. вніс пропозицію про включення до порядку денного всіх проектів рішень, відхилених Президією.

Бурхливо обговорювали всі спірні питання. Звіт голови районної ради не взяли до відома: ні проект рішення, підготовлений виконавчим апаратом районної ради, ні пропозиції про визнання роботи голови районної ради незадовільною не набрали більшості голосів. Натомість звіт головного лікаря Левченка А.О. взяли до відома і прийняли рішення про продовження дії контракту з ним ще на рік.

Тож після більш як чотиригодинної роботи і дебатів депутати прийняли 29 рішень, у тому числі внесли зміни до ряду програм та районного бюджету  (порядок денний засідання розміщено на Веб-сайті районної ради  в розділі «Документи районної ради»).

20171122 100606

20171122 100639

20171122 100807

20171122 102109

20171122 122551

Read more

Вівторок, 21 Листопад 2017

День Гідності

21 листопада біля пам’ятника Героям Небесної Сотні у Захарівці відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь жителі  районного центру, що прийшли вшанувати пам’ять про справжніх патріотів України, героїв Помаранчева революція і Революція Гідності.

 З вітальними словами виступили керівники району, працівники районного центру культури і дозвілля підготували  сценарій та виступи аматорів.

 

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко звернувся до присутніх зі словами:

 

Шановні учасники мітингу!

 

Вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!

 

Двадцять перше століття розпочалося для України кількома революціями. Помаранчева революція і Революція Гідності яскраво засвідчили, що в українському суспільстві живе дух волелюбності, несприйняття примусу та зазіхання на права і свободи громадян. Саме палке прагнення відстояти національні інтереси нашої держави та її європейський вибір покликали на Майдан тисячі патріотично налаштованих українців. Не поступилися власною гідністю і свободою  і герої Небесної сотні.

 

Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами, мав свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але громадянська гідність покликала їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

 

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наш суверенітет і наше європейське майбутнє.

Хай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, на шляху боротьби з корупцією та іншими негативними проявами, які є справжньою ганьбою держави,об’єднаєта дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної і національної гідності. консолідує  в справі проведення непростих процесів реформування різних галузей суспільного, соціального, економічного спрямування, що відбуваються зараз в Україні.

 

         Слава Україні! Героям слава!


2017 11_21_news_1_img_1

2017 11_21_news_1_img_2

2017 11_21_news_1_img_3

2017 11_21_news_1_img_4

2017 11_21_news_1_img_5

Read more

П'ятниця, 17 Листопад 2017

19 листопада - День працівників сільського господарства України

Вітання голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка

 

Третьої неділі листопада ми традиційно вшановуємо людей споконвічної, мирної і благородної професії - працівників сільського господарства України.

 

Наші далекі пращури, які зуміли відділити з різнотрав’я злаки і почали вирощувати хлібне зерно, культивувати на обробленій землі збіжжя для того, аби годувати і ростити нові покоління людей, вже були справжніми хліборобами. Українська земля завжди вважалася житницею Європи, українські хлібороби здавна накопичували традиції та вміння працювати на землі, любити і дбати про неї, ласкаво називали землю годувальницею. Зрештою, ми всі – селянські діти і змалку бачили і розуміли, який це тяжкий хліб – селянська праця. Тому живе у наших душах глибока повага до сільських трударів, до організаторів сільгоспвиробництва, бо розуміємо, що ваша, шановні, праця є дуже важливою для української нації.

 

Тож від щирого серця бажаю всім працівникам сільгосппідприємств Захарівщини,  керівникам агроформуваньбагатих урожаїв, високих заробітків і надійних партнерів, успішної й прибуткової реалізації вирощеної вами продукції.

 

Хай все складається так, щоб працювалося мирно і злагоджено. Процвітання  - кожному сільськогосподарському підприємству,

добробуту,  щастя  - кожній сільській родині! Хай від врожаю до врожаю зростає ваше благополуччя та впевненість у завтрашньому дні, у доброму майбутньому ваших дітей і онуків.

 

 Хай береже Господь нашу землю-годувальницю!


2017 11_17_news_1

Read more

Бюджетна комісія

16 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад (голова – Топольницька  Н.Д.).

Розглянуто ряд листів структурних підрозділів Захарівської райдержадміністрації, бюджетних установ та закладів про  додаткове виділення коштів на відповідні потреби. Загалом обговорили перерозподіл близько 800 тис.грн.  Зокрема, комісія погодила виділення додаткового фінансування для КУ «Захарівська ЦРЛ», яке буде спрямоване на придбання медикаментів для невідкладної допомоги, дезинфікуючих розчинів, деякого обладнання. Відділу освіти, культури та молодіжної політики – на придбання новорічних подарунків, паливно-мастильних матеріалів, запчастин, вугілля, оформлення земельних ділянок під закладами освіти та ін.

Також свої висновки і рекомендації комісія винесла щодо запропонованих для опрацювання проектів рішень, серед них погодження продовження терміну дії договорів оренди приміщень у комунальних закладах, внесення змін до рішень районної ради про районний бюджет, до Програми інформатизації Захарівського району на 2015-2017 роки тощо.

Депутати розглянули та підтримали  такі проекти рішень:

1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №115-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2017 рік».

Доповідач: Трач В.В.,  начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

2.Про внесення змін до рішення районної ради  від 16 грудня 2016 року № 109-VІІ «Про вихід із засновників комунального підприємства «Редакція газети «Новини Фрунзівщини».

3.Про затвердження акта приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області.

4.Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної установи «Захарівська центральна  районна лікарня»  (РЦПМСД).

5.Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлях комунального  закладу «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (стоматологічні кабінети).

6. Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної установи «Захарівська центральна  районна лікарня» (МПП «Олександр С).

7. Про надання погодження на продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення в будівлі комунальної  установи «Захарівська центральна районна лікарня»  (ТОВ Теплопостачальне підпр.).

8. Про погодження продовження терміну дії договору оренди від 30 грудня 2016 року частини  нежитлового приміщення в будівлі КЗ «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа».

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 червня 2015 року №392-УІ  «Про затвердження Програми інформатизації Захарівського району на 2015-2017 роки» (зі змінами)

10.  Про зняття з балансу комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» квартири.

Стосовно питання «Про погодження терміну дії договору оренди від  27 вересня 2014 року частини нежитлового приміщення  в будівлі КЗ «Захарівська дитяча музична школа» Захарівського району Одеської області» члени бюджетної комісії через відсутність на засіданні  з поважних причин директора  КЗ «Захарівська дитяча музична школа» Кусьє О.П. вирішили повторно   розглянути  питання  на  Президії районної ради. Також  внесли пропозицію  звернутися з  листом до директора  закладу щодо надання довідки про заборгованість з орендної плати  ФОП Резніченка О.О.

 

Питання  щодо надання згоди на оренду відкритого майданчика, на якому облаштовано тимчасовий намет площею 217,72 м2 для зберігання палива,  комісія також запропонувала розглянути  на Президії районної ради, перед цим звернутися до головного лікаря КУ «Захарівська центральна районна лікарня» з листом щодо надання копій технічної документації та документів про виділення земельної ділянки.

Read more

Середа, 15 Листопад 2017

Підготовка до пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії

З метою підготовки до пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії 15 листопада п.р. відбулося засідання постійної комісії Захарівської районної ради з питань освіти, культури, охорони здоровя, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, очолює комісію Вітюк О.В.

На розгляд комісії надійшли листи Захарівської районної державної

адміністрації. Один з них стосовно припинення дії трудового  (контракту) з керівником КУ  «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» Сікорським С.М., який подав відповідну заяву. Після обговорення першого питання більшістю голосів членів комісії було рекомендовано перед прийняттям рішення про звільнення керівника за його заявою на пленарному засіданні 19-ї сесії заслухати звіт директора КУ Сікорського С.М. про діяльність установи.

 

Проект рішення районної ради «Про зміну назви та затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти та молодіжної політики», підготовлений районною державною адміністрацією, члени комісії також  запропонували перенести на одну з наступних сесій, оскільки перед вирішенням цього важливого питання спочатку слід заслухати доповідь начальника відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністрації О.В.Воєділова про аналіз діяльності КУ та обгрунтування потреби у внесенні змін до її Статуту, з’ясувати, продумати, як при цих змінах буде проводитись обслуговування закладів культури тощо. Адже при нинішньому дефіциті бюджетних коштів повертатися знову до збільшення кількості штатних одиниць, а значить фінансування по закладах культури є нераціональним і не відповідає попереднім рішенням про необхідність оптимізації витрат на утримання бюджетних установ.

 

Розглянувши проекти ще двох рішень  «Про втрату чинності рішення районної ради від 24.03.2016 року №57-УІІ «Про розірвання контракту з головним лікарем комунальної установи «Фрунзівська центральна районна лікарня Фрунзівського району Одеської області» та рішення районної ради від 24.03.2016 року №58-УІІ «Про призначення на посаду головного лікаря КУ «Фрунзівська центральна районна лікарня» і «Про погодження продовження терміну дії контракту від 05.03.2013 року, укладеного між Фрунзівською (Захарівською) районною державною адміністрацією Одеської області та головним лікарем КУ «Захарівська  центральна районна лікарня» Левченком А.О.», комісія прийняла рішення не рекомендувати їх для розгляду на сесії, натомість заслухати звіт головного лікаря про його роботу.

 

Засідання комісії з питань законності, захисту прав громадян,

депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою (голова комісії Твердохліб В.Ю.), заплановане цього ж дня на 14.00, на  жаль, не відбулось через відсутність кворуму: з п’яти депутатів були присутні лише двоє.

 2017 11_15_news_img_1

2017 11_15_news_img_2

Read more

Четвер, 09 Листопад 2017

Тендер на реалізацію мікропроекту «Інноваційні енергозберігаючі заходи в дитсадку с. Перехрестове.

6 листопада відбувся конкурс з відбору підрядної організації, яка здійснюватиме ремонтні роботи з реалізації мікропроекту «Інноваційні енергозберігаючі заходи в дитсадку с. Перехрестове. Термомодернізація будівлі» (утеплення стін з водовідведенням, відмоткою і пристроєм цоколя). Громадська організація «Відродження села Перехрестове» та Програма розвитку ООН (Проект «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей») запрошували до участі в конкурсі ліцензованих підрядників, надійшло три пакети документів. Тендерна процедура та відбір підрядника відбувся за правилами закупівель ПРООН без порушень. Найнижчу цінову пропозицію надало ТОВ «Лайт-груп», а саме 594 322,92 грн.

Обов’язковою умовою співпраці з ПРООН є активна участь громади у вирішенні всіх питань організації робіт на об’єкті. Тож 08 листопада у приміщенні Перехрестівського НВК відбулися збори громадян села, на яких було затверджено звіт тендерного комітету про відбір переможця конкурсу. Днями заплановано підписання договору між ГО «Відродження села Перехрестове» та керівництвом ТОВ «Лайт-груп» на виконання робіт.

Хочеться побажати Перехрестівській громаді, щоб роботи було проведено і завершено у найкоротші терміни, без затримок і головне якісно. Адже  проект фінансується не лише за кошти міжнародної організації, сільської ради, але й за гривні простих мешканців Перехрестового, які дуже хочуть, щоб дітки росли в теплі і затишку.

 

 

Read more

Середа, 08 Листопад 2017

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Одеської обласної ради

07 листопада 2017 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Одеської обласної ради.

До порядку денного було включено такі питання:

-          Про внесення змін до Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Одеської обласної ради VІІ скликання.

-          Про створення робочих груп.

-          Про фінансування об’єктів комунальної власності.

-          Про перспективу розвитку дорожнього господарства Одеської області та встановлення вагових комплексів для збереження атодорожнього покриття в населених пунктах районів та за їх межами.

-          Про інвентаризацію земель та проведення земельних аукціонів з метою наповнення місцевих бюджетів Одеської області.

При розгляді першого питання члени Координаційної ради внесли пропозицію про введення до складу Координаційної ради також голів об’єднаних територіальних громад області.

Для ефективної взаємодії та опрацювання актуальних питань кожного району було створено три робочих групи: північну, центральну та південну. До північної робочої групи, крім голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка, ввійшли голови Балтської, Подільської, Ананьївської, Березівської, Великомихайлівської, Кодимської, Любашівської, Окнянської, Савранської, Ширяївської районних рад та Балтський і Подільський міські голови.

З інформацією про фінансування об’єктів комунальної власності територіальних громад області виступила О.Г.Грищенко, заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації-начальник управління доходів та бюджету. У доповіді було наголошено, що місцеві бюджети мають сьогодні всі повноваження щодо фінансування, утримання і модернізації об’єктів комунальної власності відповідних громад. У процесі децентралізації місцеві бюджети отримали значний фінансовий ресурс, у 2016 рокі він склав 2 751,7 млн. грн.

При формуванні обласного бюджету на 2018 рік обов’язково будуть враховані такі вимоги до об’єктів:

-наявність розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації;

-наявність позитивного висновку експертизи;

-точна назва об’єкта та обсягу фінансування;

-наявність проведених тендерних процедур.

Дуже важливими також є своєчасне узгодження з народними депутатами пріоритетних об’єктів, які потребують залучення державних коштів, та обов’язкове передбачення співфінансування в місцевому бюджеті.

У проекті рішення Координаційної ради також зазначено доручення для сільських, селищних, міських та районних рад провести інвентаризацію діючих об’єктів комунальної власності у всіх галузях на забезпеченість протипожежними заходами,  об’єктів незавершеного будівництва.

Розгляд четвертого питання розпочався з інформації начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області О.М.Вариводи про перспективи розвитку дорожнього господарства області та встановлення вагових комплексів для збереження  автодорожнього покриття в населених пунктах районів та за їх межами. Було ознайомлено присутніх із переліком об’єктів, дорожнього господарства, по яких розробляється проектно-кошторисна документація для будівництва та реконструкції, капітального ремонту, поточного середнього ремонту. Функції з організації та проведення габаритно-вагового контролю на автодорогах загального користування покладено на управління Укртранспебпеки в Одеській області. Проведено протягом року Службою автомобільних доріг роботи з будівництва, відновлення та ремонту  майданчиків для габаритно-вагового контролю на різних ділянках доріг області. Прозвучала пропозиція до членів Координаційної ради розглянути можливість проведення в 2018 році ремонту зазначених майданчиків за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Про інвентаризацію земель доповіла начальник відділу ринку та оцінки землі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Г.С.Ташева. У проекті рішення Координаційної ради з цього питання  зазначена рекомендація районним радам забезпечити на сесійних засіданнях затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди яких підлягають продажу на земельних торгах окремими лотами.


Read more

П'ятниця, 03 Листопад 2017

5 листопада – День працівника соціальної сфери

Привітання голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка 

Шановні працівники соціальної сфери Захарівського району! 

             З нагоди вашого професійного свята  прийміть найщиріші привітання  та побажання здоров’я, успішної продуктивної  праці, миру і добробуту на нашій землі, в кожній вашій родині. 

            Надання громадянам соціальних послуг, забезпечення підтримки та соціального супроводу тих, хто опинився у кризових ситуаціях, турбота про людей з особливими потребами, літніх, хворих громадян, здійснення соціального страхування від нещасних випадків, з тимчасової втрати працездатності, впровадження заходів щодо забезпечення соціально-правових гарантій пенсіонерів, пільговиків, в тому числі інвалідів та учасників війни, ветеранів праці тощо – це далеко не повний перелік тих функцій, які здійснюються вашими соціальними установами. 

Нелегко працювати із людьми, які опинилися в неординарних, складних, а іноді навіть безвихідних обставинах, тож ви щодня проявляєте уважність, чуйність і небайдужість до наших співгромадян, допомагаючи знаходити виходи і долати труднощі. 

            Сподіваємося, що у вас завжди вистачатиме душевної теплоти, сил, енергії та спеціальних знань для виконання покладених на вас державою важливих функцій, можливостей для того, щоб вчасно подати руку допомоги всім, хто цього потребує, дарувати людям умови для кращого життя, повсякчас виявляти високий професіоналізм, добро і милосердя. 

            Міцного здоров’я вам, удачі та високих показників у праці. Адже ви уособлюєте піклування держави про своїх громадян.        

Read more

Середа, 01 Листопад 2017

Безпека продуктів харчування

В Україні якість і безпека продуктів харчування все більше є питанням, яке хвилює не лише спеціалістів, а й пересічних громадян. Адже в раціон українців нерідко потрапляють продукти, які несуть загрозу здоров’ю, повільно руйнуючи його, закладають причини майбутніх розладів і захворювань.

У травні 2017 року на Одещині розпочав свою роботу проект «Інформаційна підтримка впровадження стандартів ЄС щодо безпеки продуктів харчування в сільськогосподарському секторі». Проект передбачав проведення 10 семінарів у районах області. Отож десятий 31 жовтня п.р. відбувся у Захарівці. Організатори семінару – Одеське обласне Агентство реконструкції та розвитку своєю метою вважали підвищення рівня знань, компетентності та мотивації місцевих сільгоспвиробників щодо запровадження європейських стандартів безпеки харчових продуктів, що вже гармонізовані із законодавством України та необхідні для організації експорту продукції до ЄС. У заході взяв участь голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко.

На семінар були запрошені виробники сільгосппродукції Захарівського району. Презентували проект менеджери Одеського обласного Агентства реконструкції та розвитку.

В рамках семінару представник громадської організації «Центр розвитку села» виступив з інформацією «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва». Тему «Вимоги до виробників сільськогосподарського виробництва» висвітлив представник ДП «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації.

Учасникам заходу було надано методичну брошуру «Безпека продуктів харчування в сільськогосподарському секторі», вони мали можливість поставити запитання фахівцям державних контролюючих органів. Зрештою інформація, що була надана на семінарі, є корисною для усвідомлення необхідності виробляти безпечну харчову продукцію на всіх етапах, включаючи первинне виробництво – на полі, в садах та теплицях, корисною для розуміння змін, що відбуваються в ході реформування харчового законодавства, вибору найбільш оптимальних та ефективних схем сертифікації продукції, забезпечення належних гігієнічних умов виробництва продуктів у відповідності з міжнародними нормами.

2017 11_01_news_pic_1

2017 11_01_news_pic_2

2017 11_01_news_pic_3

2017 11_01_news_pic_4

Read more

Календар новин

<< < Листопад 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30