Жовтень 2019

Четвер, 31 Жовтень 2019

На початку жовтня поточного року депутати Захарівської районної ради прийняли рішення про утворення на базі районної ЦРЛ Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня»

На початку жовтня поточного року депутати Захарівської районної ради прийняли рішення про утворення на базі районної ЦРЛ Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області. Після завершення всіх необхідних реєстраційних процедур розпочався наступний етап - проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря підприємства. Пропозиції до складу конкурсної комісії надійшли від районної ради, райдержадміністрації, трудового колективу лікарні. У всіх спільна мета – обрати гідного і кваліфікованого очільника такого важливого для всіх мешканців району підприємства, налагодити і покращити роботу лікарні.

Перше засідання відбулося 28 жовтня. Головуючий – заступник голови районної ради Іванов В.М. та члени комісії визначилися з основними етапами конкурсного відбору, які проходитимуть відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094.

Так, встановлено дату початку приймання документів - 30.10.2019 р. та кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі - 25.11.2019 р.

27 листопада 2019 р. відбудеться засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів, а 29 листопада            2019 р. – заслуховування конкурсних пропозицій учасників, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу.

Претенденти мають відповідати таким кваліфікаційним вимогам: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина», стаж роботи за фахом не менше 5 років.

Слід звернути увагу на вимоги до конкурсної пропозиції, яка може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення коштів для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

З матеріалами, що стосуються конкурсного відбору, можна ознайомитися на офіційному Веб-сайті Захарівської районної ради в розділі «Комунальні заклади».

 DSCN1866

DSCN1869

DSCN1872

 

Read more

Середа, 30 Жовтень 2019

Четвер, 24 Жовтень 2019

Продовжуючи співпрацю, розпочату на навчальному семінарі минулого тижня, 24 жовтня 2019 року в приміщенні Захарівської податкової інспекції було проведено семінар-практикум для бухгалтерів сільських та селищних рад

Продовжуючи співпрацю, розпочату на навчальному семінарі минулого тижня, 24 жовтня 2019 року в приміщенні Захарівської податкової інспекції було проведено семінар-практикум для бухгалтерів сільських та селищних рад.

Практичні поради надала головний державний ревізор – інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Подільського управління ГУ ДФС України в Одеській області Максименко Тетяна Анатоліївна. Зокрема, розповіла присутнім про актуальні питання, що виникають в роботі бухгалтерів місцевих рад, щодо складання податкової декларації з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалень, за спеціальне використання води тощо і відповіла на численні запитання учасників семінару.

DSCN1830

DSCN1834

DSCN1839

DSCN1842

DSCN1847

Read more

Вітання голови Захарівської районної ради В.А. Думитрашка з 75-ю річницею визволення України від нацистських загарбників

 

Шановні земляки! Дорогі ветерани війни, всі, хто пережив воєнне лихоліття!

Вітаю вас з 75-ю річницею визволення нашої землі – України від нацистських загарбників.

Епопея смертельного протистояння з нацизмом розпочалася для українців з перших же годин війни. Україна опинилася у центрі тривалих оборонних боїв та вирішальних наступальних битв, зазнала величезних людських і матеріальних втрат, серед яких зруйновані міста, промислові об'єкти, спалені села. Не стирається з нашої пам’яті і кривавий терор на окупованій території, жахи концтаборів, невільницька праця на чужині. І неймовірно висока ціна за свободу і мир – мільйони людських життів.

Наш народ здолав коричневу чуму не тільки зброєю. Він переміг, бо мав силу духу і нездоланне прагнення відстояти свободу своєї землі. У ті тяжкі часи вкотре підтвердилася вічна істина – народ сильний, коли він єдиний. І це ми повинні засвоїти назавжди, не допустити роз’єднання, а отже послаблення держави сьогодні.

Згадаймо в цей день у думках і молитвах кожного, хто героїчно визволяв Україну від гітлерівських загарбників, поліг на фронтах, загинув від бомбардувань і тортур, холоду і голоду в тилу, передчасно помер від хвороб і ран.

Вічна та світла їм пам'ять!

 14890421 1091824274272446_1784565548613362879_o-1024x724

Read more

Понеділок, 21 Жовтень 2019

,

                    

 

Read more

Порядок денний семінару-навчання з посадовими особами місцевих рад, організованого Захарівською районною радою 18 жовтня 2019 р.,

Порядок денний семінару-навчання з посадовими особами місцевих рад, організованого Захарівською районною радою 18 жовтня 2019 р., було сформовано на підставі питань, що протягом останнього часу в процесі виконання повноважень сформувалися у селищних, сільських радах та потребували додаткових роз’яснень. Тож взяли участь у навчанні селищні, сільські голови, секретарі та бухгалтери селищних, сільських рад.

Так, з інформацією про вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», роботу сільських, селищних рад у системі ProZorro, переваги і особливості цього майданчика виступила Кучеренко О.А., начальник управління ДКС України у Захарівському районі Одеської області.

Блок питань, що стосуються оподаткування, зокрема нарахування та оплата податку на майно з фізичних осіб (податок на нерухоме майно); повернення податкового боргу з податків і зборів платників податків, стягнення несплачених сум; рентна плата за спеціальне водокористування, представили посадовці Подільського управління ГУ ДФС України в Одеській області: Рошкован Алла Володимирівна, заступник начальника управління та Максименко Тетяна Анатоліївна, головний державний ревізор – інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб управління.

У очільників рад було багато питань щодо встановлення пільгового оподаткування, визначення ставки, підстав та сум нарахування податку на нерухоме майно, повідомлення про які отримують сільські мешканці, вони мали можливість подати на розгляд доповідачів проблемні випадки. У кожному разі всі вони потребують індивідуального вивчення, аналізу і врегулювання.

Зацікавленість працівників місцевих рад у з’ясуванні питань підготовки податкової звітності щодо рентної плати за спеціальне водокористування окреслила потребу продовження такої співпраці з податківцями і було домовлено провести черговий семінар для бухгалтерів рад наступного тижня у приміщенні податкової інспекції. Сформувалась також і спільна проблема для всіх сільських рад району – необхідність створення комунального підприємства, що матиме на балансі всі водопровідні мережі, свердловини, забезпечуватиме підняття води для потреб населених пунктів, словом вестиме господарську діяльність з водопостачання згідно з вимогами законодавства.

 

 

 DSCN1685

 

 

 

 

 

Read more

П'ятниця, 18 Жовтень 2019

Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, відбулось святкування 30-річчя з дня заснування Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»

Із вітальним словом виступив голова Захарівської районної ради Думитрашко В.А. Він вручив керівнику закладу - ювіляру подарунок - газонокосилку та грамоти.

Грамотами Захарівської районної ради були нагороджені:

Колектив Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

БАДЮЛА Петра Георгійовича, директора Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ГАВРИЛЕНКО Ольгу Іванівну, технічного працівника Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ГАЙДАЙЧУКА Сергія Георгійовича, вчителя Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Перехрестове Захарівського району Одеської області;

КИРТОКУ Анатолія Володимировича, вчителя Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Павлівка Захарівського району Одеської області;

КОПИЛЬЦІВА Андрія Федоровича, сторожа Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

КУЩЕНКА Юрія Павловича, вчителя Комунального закладу«Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Торосове Захарівського району Одеської області;

МЕЛЬНИЧЕНКА Романа Юрійовича, вчителя Комунального закладу«Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Новопавлівка Захарівського району Одеської області;

ПАРАЩУКА Василя Івановича, ветерана спорту.

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

Read more

Середа, 16 Жовтень 2019

30 років ДЮСШ

Без названия

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Захарівської районної ради вітаємо славний колектив Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа» з 30-річчям з дня заснування.

Ми вдячні Вам за ці три десятиліття плідної і сумлінної праці, спрямованої на розвиток спорту і фізичної культури в Захарівському районі, за виховання у підростаючого покоління любові до занять різними видами спорту, формування у них активної життєвої позиції, свідомого вибору здорового способу життя, колективізму, бійцівського характеру.

Щиро бажаємо педагогам і вихованцям спортивної школи невичерпної енергії та успіхів, нових яскравих досягнень, цікавих і переможних для Вас змагань.

Хай Ваші здобутки завжди будуть справжньою гордістю і славою рідного краю, невпинно зростає якість освітніх послуг та рівень підготовки учнів спортивної школи!

Від усієї душі бажаємо гарних умов для продуктивної і успішної творчої праці!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Read more

Вівторок, 15 Жовтень 2019

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31