Жовтень 2019

Понеділок, 21 Жовтень 2019

,

                    

 

Read more

Порядок денний семінару-навчання з посадовими особами місцевих рад, організованого Захарівською районною радою 18 жовтня 2019 р.,

Порядок денний семінару-навчання з посадовими особами місцевих рад, організованого Захарівською районною радою 18 жовтня 2019 р., було сформовано на підставі питань, що протягом останнього часу в процесі виконання повноважень сформувалися у селищних, сільських радах та потребували додаткових роз’яснень. Тож взяли участь у навчанні селищні, сільські голови, секретарі та бухгалтери селищних, сільських рад.

Так, з інформацією про вимоги Закону України «Про публічні закупівлі», роботу сільських, селищних рад у системі ProZorro, переваги і особливості цього майданчика виступила Кучеренко О.А., начальник управління ДКС України у Захарівському районі Одеської області.

Блок питань, що стосуються оподаткування, зокрема нарахування та оплата податку на майно з фізичних осіб (податок на нерухоме майно); повернення податкового боргу з податків і зборів платників податків, стягнення несплачених сум; рентна плата за спеціальне водокористування, представили посадовці Подільського управління ГУ ДФС України в Одеській області: Рошкован Алла Володимирівна, заступник начальника управління та Максименко Тетяна Анатоліївна, головний державний ревізор – інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб управління.

У очільників рад було багато питань щодо встановлення пільгового оподаткування, визначення ставки, підстав та сум нарахування податку на нерухоме майно, повідомлення про які отримують сільські мешканці, вони мали можливість подати на розгляд доповідачів проблемні випадки. У кожному разі всі вони потребують індивідуального вивчення, аналізу і врегулювання.

Зацікавленість працівників місцевих рад у з’ясуванні питань підготовки податкової звітності щодо рентної плати за спеціальне водокористування окреслила потребу продовження такої співпраці з податківцями і було домовлено провести черговий семінар для бухгалтерів рад наступного тижня у приміщенні податкової інспекції. Сформувалась також і спільна проблема для всіх сільських рад району – необхідність створення комунального підприємства, що матиме на балансі всі водопровідні мережі, свердловини, забезпечуватиме підняття води для потреб населених пунктів, словом вестиме господарську діяльність з водопостачання згідно з вимогами законодавства.

 

 

 DSCN1685

 

 

 

 

 

Read more

П'ятниця, 18 Жовтень 2019

Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, відбулось святкування 30-річчя з дня заснування Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»

Із вітальним словом виступив голова Захарівської районної ради Думитрашко В.А. Він вручив керівнику закладу - ювіляру подарунок - газонокосилку та грамоти.

Грамотами Захарівської районної ради були нагороджені:

Колектив Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

БАДЮЛА Петра Георгійовича, директора Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ГАВРИЛЕНКО Ольгу Іванівну, технічного працівника Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ГАЙДАЙЧУКА Сергія Георгійовича, вчителя Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Перехрестове Захарівського району Одеської області;

КИРТОКУ Анатолія Володимировича, вчителя Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Павлівка Захарівського району Одеської області;

КОПИЛЬЦІВА Андрія Федоровича, сторожа Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»;

КУЩЕНКА Юрія Павловича, вчителя Комунального закладу«Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Торосове Захарівського району Одеської області;

МЕЛЬНИЧЕНКА Романа Юрійовича, вчителя Комунального закладу«Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» с. Новопавлівка Захарівського району Одеської області;

ПАРАЩУКА Василя Івановича, ветерана спорту.

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

DSCN1602

Read more

Середа, 16 Жовтень 2019

30 років ДЮСШ

Без названия

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату Захарівської районної ради вітаємо славний колектив Комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа» з 30-річчям з дня заснування.

Ми вдячні Вам за ці три десятиліття плідної і сумлінної праці, спрямованої на розвиток спорту і фізичної культури в Захарівському районі, за виховання у підростаючого покоління любові до занять різними видами спорту, формування у них активної життєвої позиції, свідомого вибору здорового способу життя, колективізму, бійцівського характеру.

Щиро бажаємо педагогам і вихованцям спортивної школи невичерпної енергії та успіхів, нових яскравих досягнень, цікавих і переможних для Вас змагань.

Хай Ваші здобутки завжди будуть справжньою гордістю і славою рідного краю, невпинно зростає якість освітніх послуг та рівень підготовки учнів спортивної школи!

Від усієї душі бажаємо гарних умов для продуктивної і успішної творчої праці!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Read more

Вівторок, 15 Жовтень 2019

Четвер, 10 Жовтень 2019

Середа, 09 Жовтень 2019

Вітання голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашка з Днем захисника України

2019 10_09_news_1_img_1

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України, Днем українського козацтва!

Поздоровляємо всіх, хто несе крізь життя багаті і славні ратні традиції українців,  проявляє мужність і героїзм, шанує пам’ять про оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, далекої і нинішньої, - славетні історичні подвиги українського козацтва минулих століть і звитяжні події сучасного періоду українського державотворення та відродження українського війська, його боєздатності і сили.

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, зовсім молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.

День Покрови Пресвятої Богородиці - одне із найбільш шанованих в Україні. Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва, саме у цей день, козаки збирали Велику раду, на котрій обирали гетьмана й визначалися з подальшими військовими планами.

Козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.

Унікальність історії українського народу полягає в тому, що в козаччині виявлявся потяг до волі наших предків. І сьогодні багато хто з нас має козацькі прізвища, що ніби доводить причетність кожного до нашої історії. І головне – у багатьох наших чоловіків є міцний козацький дух, що покликав їх відстоювати рідну землю на східних рубежах.

Регулярні напади на українські землі кримських татар й турків, примушували українців боронити території. Якби наші предки не вигадали якогось дієвого способу оборони, цілком ймовірно. що український народ стерли б з лиця землі. Тож такою силою й стали козаки, які захищали не лише Україну, а фактично всю Європу. Козацтво ширилося й розросталося, а постійна небезпека раптових військових дій дуже загартувала й без того міцних воїнів.

Перший потужний спалах відродження власної державності припав на Козацьку добу. Друга спроба вибороти незалежність українського народу й держави здійснювалася у тяжкі 1917-1920 роки.

Третя – уже в наш час – під час розпаду радянської імперії, коли прокинувся волелюбний інтерес до власної історії й генетичної пам'яті.

Четверта хвиля цього інтересу, – напевно, сьогоднішня, це відсіч російському збройному вторгненню, внаслідок чого підсилилися європейські та антирадянські тенденції.

Захисник Вітчизни – це завжди взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Нехай овіяне славою свято додасть вам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць держави!

З нагоди свята мужній і сильній частині українства бажаю міцного здоров’я, добра і  щастя, віри в перемоги і духовних сил, злагоди.

Нехай мир, спокій і добробут, за які віддавали і віддають життя справжні захисники України, повернуться на панівне місце у ваших родинах, на нашій землі!

Слава захисникам України! Слава Україні!

Read more

Вівторок, 08 Жовтень 2019

Фоторепортаж з свткування 55-річчя Затишанського НВК

2019 10_07_news_1_img_1

2019 10_07_news_1_img_2

2019 10_07_news_1_img_3

2019 10_07_news_1_img_4

2019 10_07_news_1_img_5

2019 10_07_news_1_img_6

2019 10_07_news_1_img_7

Read more

Понеділок, 07 Жовтень 2019

8 жовтня – День юриста

2019 10_07_news_1_img_1

Шановні служителі закону!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України шляхом побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам, шановні юристи, завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, здоров’я, щастя, родинного добробуту на довгі роки!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31