Жовтень 2017

П'ятниця, 27 Жовтень 2017

73-ю річницювизволення України від фашистських загарбників відзначила Захарівщина

Урочистий мітинг відбувся біля обеліска полеглим воїнам Великої Вітчизняної війни 27 жовтня 2017 року. Присутні школярі Захарівського навчально-виховного комплексу, працівники установ і організацій районного центру  вшанували пам’ять про героїв, які віддали життя за звільнення нашої української землі, із вдячністю зверталися до ветеранів війни і праці, які відвойовували свободу і дбали про добробут України.

З вітальним словом до захарівчан звернувся заступник голови районної ради В.М.Іванов. Він  наголосив:

«Історія людства – це в тому числі й історія війн. Трагічно, сумно, але так і є, триває з прадавніх часів по сьогодні.

Наша українська земля нерідко була ареною кровопролитних боїв, Велика Вітчизняна війна – одна з найбільш смертоносних і по людських, і по матеріальних ресурсах. Саме тому День визволення України від фашистських загарбників – славетна і важлива подія.

Згадаймо сьогодні солдат Великої Вітчизняної, що кров’ю і ратною славою скропили нашу землю, вибиваючи загарбницькі війська за межі України. Пам’ятаймо подвиг мирного населення, яке пережило страхіття окупації і воєнних дій, кропило нашу землю сльозами і потом, важкою працею підняло її з руїн.

Вдячною пам’яттю сьогоднішніх українців освятімо душі тих, хто воював за рідну Вітчизну, віддав життя і здоров’я за її визволення, синів інших народів, які сприймали наше горе, як своє, і були справжніми визволителями.

Ми прагнемо такої ж світлої дати визволення, завершення бойових дій на східних територіях нашої держави. Про це моляться матері і діти України, за це боряться патріоти.З Днем визволення України від фашистських загарбників, шановні ветерани, земляки! Бажаю здоров’я, миру, злагоди і благополуччя всім.

Зі святом!»

На мітингу прозвучали пісні у виконанні Даші Драгой, тріо районного центру культури і дозвілля у складі Ф.Ракула, О.Миндри та А.Бородіна.

Лейтмотивом заходу стало ствердження необхідності для народу пам’ятати свою історію, вшановувати пам’ять героїв, які рятували Україну від фашистської навали, і відстоюють державність, свободу і незалежність рідної землі сьогодні.

DSCN5211

DSCN5213

DSCN5217

DSCN5219

DSCN5222

DSCN5234

DSCN5227

Read more

Четвер, 19 Жовтень 2017

03 жовтня 2017 року в Одесі відбулося засідання робочої групи Північних районів Одеської області

До складу робочої групи ввійшли голови міських та районних рад:

Іванов Анатолій Павлович  -  голова Подільської міської ради

Зейкан Петро Іванович - заступник голови Ананьївської районної  ради 

Пантілєєв Олексій Анатолійович - голова Балтської районної ради

Мосійчук Віталій Леонідович - голова Березівської районної рад и 

Лаптієнко Катерина Максимівна - голова Великомихайліської районної ради

Думитрашко Вячеслав Анатолійович - голова Захарівської районної ради

Гладенький Геннадій Митрофанович - голова Кодимської районної ради

Паровик Сергій Михайлович  - голова Любашівської районної ради

Карауш Олександр Валерійович - заступник голови Подільської районної ради

Хапатнюковський Олександр Вікторович - голова Савранської районної ради

Полюганіч Ольга Василівна - голова Ширяївської районої ради.

Керівником робочої групи Північних районів Одеської області обрано Пантілєєва Олексія Анатолійовича, голову Балтської районної ради.

У ході засідання обговорювалися актуальні питання місцевого самоврядування  Півночі Одещини відповідно до протоколу засідання Координаційної ради при голові обласної ради з питань місцевого самоврядування від 26 липня поточного року. Особливо тих, які важливі для міжрайонного співробітництва, як от ремонт доріг, що потребують першочергового розгляду на наступному засіданні Координаційної ради.

Read more

П'ятниця, 13 Жовтень 2017

14 жовтня - День захисника України, День українського козацтва

Славетні історичні подвиги українського козацтва минулих століть і звитяжні події сучасного періоду українського державотворення – у цьому воєдино сплетене в нашому розумінні велике значення свята.

Урочистий мітинг з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва відбувся у районному центрі Захарівка біля пам’ятника Героям Небесної сотні 13 жовтня.

Привітав захарівчан зі святом голова районної ради В.А.Думитрашко:

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання зі святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Воно є яскравим свідченням визнання українським народом непересічності, мужності та героїзму українського лицарства-козацтва, воїнів у роки  Великої Вітчизняної війни, тих, хто обрав для себе нелегку і почесну професію - захищати Батьківщину, недоторканність її кордонів, суверенітет і незалежність, пильно стояти на сторожі інтересів нашої держави - воїнів Збройних сил України, героїв Небесної Сотні, бійців антитерористичної операції.

Хай овіяне славою свято додасть вам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць держави!

З нагоди свята мужній і сильній частині українства бажаю міцного здоров’я, добра і  щастя, оптимізму і духовних сил, злагоди.

Нехай мир, спокій і добробут, за які віддавали і віддають життя справжні захисники України, повернуться на панівне місце у ваших родинах, на нашій землі!

Слава захисникам України!

DSCN5126 1

DSCN5126

DSCN5134

Read more

Четвер, 12 Жовтень 2017

Вісімнадцята сесія Захарівської районної ради

Вісімнадцята сесія Захарівської районної ради, що відбулася 12 жовтня п.р., була дуже результативною. У підсумку прийнято рішення з 63 питань порядку денного, серед яких затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку 24-х земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району (за межами населених пунктів). Ці ділянки будуть виставлені на земельні аукціони, в результаті очікується поповнення надходження коштів до бюджетів сільських, селищних рад.

Депутати затвердили ряд програм, серед яких Програма підтримки

малозабезпечених верств населення на 2018-2020 роки; Програма з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Захарівського району Одеської області протягом 2017-2022 років; Програма розвитку туризму вЗахарівському районі на 2017-2019 роки; Програма національно-патріотичноговиховання дітей та молоді на 2017-2020 роки; Програма забезпечення містобудівною документацією населених пунктів району та території Захарівського району Одеської області на 2017-2020 роки; Програма фінансової підтримки КП «Редакція газети «Новини Фрунзівщини» на 2017 рік; Програма забезпечення комфортних умов платників податків в органів державної податкової служби у Захарівському районі на 2017 рік. 

 

Також заслухано звіти Захарівської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету іПрограми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за І півріччя 2017 року, про діяльність комунального підприємства «Фрунзівське бюро технічної інвентаризації» в2015-2017 роках. Районна рада схвалила рішення про деякі питання управління майном спільної власності територіальних громад району, зокрема погодження надання приміщень комунальних закладів в оренду.

 

Проте найбільш активним і емоційним виявилося обговорення питань

про затвердження Порядку призначенняна посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності Захарівського району Одеської області та затвердження в новій редакції статутів комунальних закладів освіти.Свою небайдужість і надзвичайну наполегливість у відстоюванні позицій показали практично всі керівники фракцій, постійних комісій районної ради, керівники райради і райдержадміністрації, відділу з питань освіти, культури і молодіжної політики райдержадміністрації. Йшлося переважно про те, якою має бути процедура призначення та звільнення директорів навчальних закладів району. Ці питання протягом останнього тижня теж дуже бурхливо розглядалися на постійних комісіях та Президії районної ради. Треба відзначити, що далеко не всі пропозиції і рекомендації цих дорадчих органів були враховані депутатами при голосуванні. Не зважаючи на це, а також на положення нового Закону України «Про освіту», на противагу рішенням, які приймалися протягом минулих років, більшість голосів (16 проти 9) депутати районної ради віддали за те, щоб прописати у нових редакціях статутів процедуру призначення директорів навчальних закладів за рішенням уповноваженого органу та за результатами конкурсного відбору. Цим уповноваженим органом у статутах названо Захарівську районну державну адміністрації. Їй же депутати віддали право утворювати відповідні конкурсні комісії.

        

Важливо відзначити, що в процесі підготовки питань до розгляду на сесії мали місце численні порушення Регламенту районної ради. Так, паперові екземпляри статутів навчальних закладів, опрацьовані посадовцями районної державної адміністрації після засідань дорадчих органів, було продемонстровано депутатам і присутнім у залі тільки в ході пленарного засідання, тобто приймалися вони з голосу без попереднього опрацювання текстів цих документів ні більшістю депутатів, ні апаратом районної ради. Як працюватиметься школам за цими установчими документами, покаже час.

Read more

Понеділок, 09 Жовтень 2017

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Пошта – як інститут відкритого суспільства – забезпечує право кожного громадянина на отримання та вільний обмін інформацією, є надійним засобом комунікації з усім світом.

Завдяки широкому спектру сучасних якісних послуг та впровадженню технологічних інновацій поштовий зв’язок є привабливим для різних верств населення.

Водночас гарантом успішного розвитку вітчизняної пошти є передусім повсякденна робота її працівників,їх високі професійні здібності та навички, працелюбність і відданість обраному фаху.

Бажаю усім Вам, шановні працівники поштового зв’язку Захарівщини, щастя, міцного здоров’я та успіхів у вашій важливій для суспільства справі!

werwer

З повагою
Голова районної ради                                     В.А. Думитрашко

Read more

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

dsfsf

З повагою

Голова Захарівської районної ради                           В.А. Думитрашко


Read more

Четвер, 05 Жовтень 2017

Засідання постійної комісії з питань агропромислового виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування

         05 жовтня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування,  на якому розглядались  такі проекти рішень районної ради:


1.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0337.


2. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0338.


3. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0339.


4.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0340.


5.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Василівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125280500:01:001:0341.


6.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельноїділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255100:01:002:0501.


7.Про затвердження технічної документації про нормативнугрошовуоцінкуземельноїділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255100:01:002:0502.


8.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Мар’янівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125283000:01:001:0544.


9.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Мар’янівської сільської ради Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125283000:01:001:0545.     


10.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0942.


11.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарсь коговиробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0943.


12.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0944.


13.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державноїв ласності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0945.


14.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0946.


15.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0947.


16.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255400:01:001:0948.


17.Про затвердження технічної документації про Нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255400:01:001:0949.


18.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Захарівського району Одеської області (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельної ділянки 5125255400:01:001:0950.


19.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0951.


20.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0952


21.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної діянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0953.


22.Про затвердження технічної документаціїпро нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0958.


23.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0959.


24.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіїЗахарівського району Одеськоїобласті (за межами населеного пункту), кадастровий номер земельноїділянки 5125255400:01:001:0960.


25.Про затвердження районної Програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Захарівського району Одеської області протягом 2017-2022 років.

   

За результатами розгляду  постійна комісія  підтримала вищевказані проекти рішень та рекомендувала розглянути їх на пленарному засіданні вісімнадцятої сесії районної ради.

Read more

Середа, 04 Жовтень 2017

Форум місцевого розвитку

У понеділок 2 жовтня відбулася, на мій погляд, важлива для життя району подія – головою громадської організації «Відродження села Перехрестове» Миколою Батичком було підписано Угоду з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй про надання грантових коштів. Вперше у районі працюють з міжнародною організацією такого рівня. В Угоді зафіксовано, що міжнародна організація бере на себе зобов’язання  надати громадській організації кошти в сумі 194,516,00 грн. для виконання робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт дитсадка з комплексною термомодернізацією, водовідведенням, відмоткою і пристроєм цоколя за адресою: Одеська область, Захарівський р-н, с.Перехрестове, вул. Ливарна, 2». До речі, вже оприлюднене запрошення до участі в конкурсному відборі підрядних організацій, які можуть забезпечити виконання відповідних будівельних робіт, розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 16 жовтня п.р.

Угоду підписано під час проведення чергового відкритого засідання Форуму місцевого розвитку, який очолили голови Захарівської районної ради В.А.Думитрашко та Захарівської районної державної адміністрації І.І.Стебловський. До роботи Форуму залучили активістів Перехрестівської громади, Перехрестівського сільського голову В.І.Грекуляка, обласних кооординаторів Проекту ПРООН Т.Маяк та А.Білявську, а також керівників відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики райдержадміністраціїО.В.Воєділова, управління Державної казначейської служби у районі О.А.Кучеренко.

На Форумі відбувся предметний обмін думками та вироблення плану спільних дій, що їх необхідно буде впроваджувати під час здійснення ремонтних робіт у дитсадку, який перебуває на балансі відділу освіти; обговорили процедурні питання проходження коштів. Грандові кошти надійдуть на рахунок громадської організації, а кошти сільської ради, це близько 375 тис. грн., будуть виділені згідно з відповідною програмою. Всі присутні тим чи іншим чином будуть задіяні у ході реалізації Проекту, тому працювати мають намір на партнерських засадах та з урахуванням досягнутих на Форумі домовленостей, не створюючи  один для одного зайвих перешкод і труднощів.

Крім розгляду названих питань, у цей день відбулася також презентація бізнес-проектів: Яни Косюк щодо організації в Перехрестовому майстерні з виготовлення виробів з металу; Сергія Кота щодо відкриття сервіс-центру з ремонту електроніки в смт Затишші; Олега Демчука, який опрацьовує можливість відкриття майстерні з ремонту взуття в Затишші. Як ми писали вже раніше, Австрійська Агенція Розвитку готова профінансувати кожен з проектів-переможців у сумі близько 3 тис. євро. Про рішення цієї поважної організації поінформуємо читачів пізніше.

Обласні координатори впровадження Проекту відвідали Затишшя та із членами громадської організації, що перебуває у стадії реєстрації, селищним головою Г.М.Топольницьким обговорили деякі проблемні питання з підготовки мікропроектної заявки  громади щодо капітального ремонту покрівлі будівлі Затишанського НВК. Це досить масштабний проект, тому вирішено цього року взятися за першу його чергу, зокрема утеплення горища. І, звичайно ж, найперше все-таки завершити реєстрацію громадської організації, адже саме вона має зібрати 5%  від вартості ремонтних робіт, що є запорукою отримання грантових коштів.

Отож робота Форуму була насиченою і змістовною, а головне корисною, оскільки Перехрестівська і Затишанська громади, що виграли можливість залучення коштів міжнародної організації, ніяк не повинні зійти з дистанції, мають довести справу до успішного завершення і до кінця року в дитячому садку та школі проведуть ремонтні роботи з утеплення і модернізації приміщень.

20171002 115342

20171002 115043

20171002 114656

20171002 110428

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31