Співчуття родині Стебловського

Завершились земні дні життя, відлетіла в інші світи душа Ігоря Івановича Стебловського, голови Захарівської районної державної адміністрації.

Несправедливо швидко згоріла від важкої і невблаганної хвороби енергійна, активна і небайдужа людина. Залишились незавершені справи і задуми, до яких він так хотів докласти свої сили, вміння і невсипуще завзяття.

Ігор Іванович багато і плідно працював на освітянській ниві, в органах державної влади. Його професійність, лідерські якості, любов до своєї малої батьківщини, прагнення трудитися на благо нашого району завжди були гідні поваги.

Захарівська районна рада, виконавчий апарат і депутатський корпус, висловлює співчуття родині Ігоря Івановича, всім його численним друзям і колегам. Хочемо щиро розділити горе втрати, підтримати у ці важкі часи близьких померлому людей, чиї серця плачуть і не хочуть змиритися із вироком смерті.

Хай приймає Господь його душу. Хай надовго залишається в наших серцях гарна і світла пам’ять про Ігоря Івановича Стебловського. Хай спочиває він з миром.

2018 11_15_news_1_img_1

Засідання Президії

12 листопада відбувся черговий етап підготовки до пленарної частини сесії Захарівської районної ради – засідання Президії, на якому депутати затвердили порядок денний двадцять п’ятої сесії. Одноголосно прийнято рішення про зняття з розгляду деяких питань. Через відсутність повного пакету необхідних документів та потребу доопрацювати матеріали відхилено питання щодо списання майна спільної власності територіальних громад а саме:

про надання дозволу на списання з балансу КУ «Захарівська центральна районна лікарня» будівель колишньої амбулаторії с. Павлівка, з балансу КУ «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» - житлового будинку в с.Бірносове та ігрового комплексу «Малютка».

      

           Президія не підтримала розгляд проекту рішення «Про припинення Комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області». Натомість рекомендувала керівництву лікарні вжити можливих і необхідних заходів для оформлення документації на наявне на балансі майно і всіляко підготуватися до такого непростого і важливого кроку, як перетворення.

             Відкладено для доопрацювання та уточнення ресурсного забезпечення проект Програмирозвитку земельних відносин та охорони земель натериторії Захарівського району Одеської області на 2019-2020 роки. 

           Рекомендований порядок денний розміщено у розділі «Документи районної ради» нашого сайту.

2018 11_12_news_1_img_1

2018 11_12_news_1_img_2

2018 11_12_news_1_img_3

Новина

08 листопада 2018 року 0 14.00 год. розпочала своє засідання постійна комісія Захарівської районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад. Детально обговоривши питання, заслухавши посадовців, що ініціювали їх розгляд, комісія рекомендувала винести на чергову сесію такі проекти рішень:                      

Про звіт щодо виконання Програми безоплатної правової допопомги населенню Захарівського району Одеської області на 2016-2017 роки.

Доповідач: Кулік М.М., начальник відділу «Захарівське бюро правової допомоги»


Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Захарівське бюро технічної інвентаризації» Захарівської районної ради Одеської області в новій редакції.

Доповідач: Резнік Г.В., начальник КП «Фрунзівське бюро технічної інвентаризації»


Про звіт Захарівської районної державної адміністрації Одеської області щодо виконання за підсумками 9 місяців 2018 року Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району на 2018 рік.

Доповідач: Тодорашко В.Д., начальник відділу економіки та інвестицій Захарівської районної державної адміністрації

Про звіт Захарівської районної державної адміністрації Одеської області про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної

державної адміністрації                          


Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2018 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської

районної державної адміністрації


Про надання комунальному підприємству «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» дозволу на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищЗахарівського району.

Доповідач: Ганзій В.М., головний лікар КП «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» майна спільної власності територіальних громад сіл, селищЗахарівського району
Доповідач: Шарко М.М., заступник головного лікаря КУ «Захарівська центральна

районна лікарня»

Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 285- VII «Про встановлення вартості харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Захарівського району на 2018 рік»

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації

Про затвердження Порядку списання майна спільної власності територіальних

громад сіл, селищ Захарівського району

Доповідач: Драчук Н.В. - головний спеціаліст по роботі з комунальними закладами та установами районної ради

Про надання згоди на розірвання договору оренди частини нежитлового приміщення (ГО ветеранів і Держ. пенетенціарна служба)

Доповідач: Драчук Н.В. - головний спеціаліст по роботі з комунальними закладами та установами районної ради

Про надання дозволу на укладання договору оренди частини нежитлового

приміщення. (ГО ветеранів і «Центр пробації»)

Доповідач: Драчук Н.В. - головний спеціаліст по роботі з комунальними закладами та установами районної ради.

 

Стосовно інших питань члени комісії висловили зауваження і рекомендували доопрацювати, подати повний пакет необхідних документів і винести на розгляд Президії районної ради 12 листопада п.р. 

Так, у проекті рішення «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Захарівського району Одеської області на 2019-2020 роки» (Доповідач: Заболотний М.Ф., начальник відділу Держгеокадастру у Захарівському районі) необхідно вказати фінансування з бюджетів селищних, сільських рад.      

До проекту рішення «Про припинення Комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області (Доповідач: Шарко М.М., заступник головного лікаря КУ «Захарівська центральна районна лікарня») були зауваження щодо складу комісії з перетворення.

Через відсутність належно оформлених документів комісія не прийняла рішення щодо винесення на розгляд сесії питань:

Про надання дозволу на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади Захарівської селищної ради трактора ЮМЗ 6 АКЛ

Доповідач:Шарко М.М., заступник головного лікаря КУ «Захарівська центральна

районна лікарня».

Про надання дозволу на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади Захарівської селищної ради ігрового комплексу «Малютка»

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації

Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівська

центральна районна лікарня» будівель колишньої амбулаторії с. Павлівка 

Доповідач: Шарко М.М., заступник головного лікаря КУ «Захарівська центральна

районна лікарня»

Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» житлового будинку в с.Бірносове

Доповідач: Воєділов О.В., начальник відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської районної державної адміністрації

Новина

На розгляд постійної комісії Захарівської районної ради з питань агропромислового виробництва, земельних відносин, раціонального природокористування 08.11.2018 р. був винесений проект рішення «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Захарівського району Одеської області на 2019-2020 роки». Заболотний М.Ф., начальник відділу Держгеокадастру у Захарівському районі, доповів про те, що проект Програми розроблений Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області і має на меті залучити кошти місцевих бюджетів для:

розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень, що забезпечить створення територіальних умов для здійснення місцевого самоврядування відповідно до адміністративно-територіального устрою та ефективне використання потенціалу територій;

розроблення проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду, що дозволить створити та впорядкувати прибережні захисні смуги водних об’єктів, забезпечити екологічну безпеку водних об’єктів, впорядкування режиму використання земельних ділянок, віднесених до прибережних захисних смуг.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає 721,6250 тис. грн. Члени комісії відзначили, що кошти для району немалі, і порекомендували проект доопрацювати і подати на одну з наступних сесій, оскільки важливо провести певну роботу з селищними, сільськими радами та визначитися з фінансовими ресурсами, які вони запланують для реалізації зазначеної Програми.

Засідання ПОСТІЙОЇ КОМІСІЇ Захарівської районної ради

У середу 07 листопада п.р. відбулося засідання ПОСТІЙОЇ КОМІСІЇ Захарівської районної ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності та адміністративно-територіального устрою

ПОРЯДОК ДЕННИЙ передбачав розгляд таких питань:

1. Про результати діяльності місцевої прокуратури на території Захарівського району Одеської області.

2.Про звіт щодо виконання Програми безоплатної правової допомоги населенню Захарівського району Одеської області на 2016-2017 роки.

3.Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» будівель колишньої амбулаторії с.Павлівка.

4.Про припинення комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» шляхом її перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради.

5.Про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» житлового будинку в с.Бірносове. 

6.Про затвердження нового складу Геральдичної колегії при Захарівській районній раді VII скликання.

7.Про звернення депутатів Захарівської районної ради до Верховної Ради України про відповідальність Кабінету Міністрів України.

8.Про звернення депутатів Захарівської районної ради VІІ скликання до Президента України.

9.Про звернення Захарівської районної ради VІІ скликання до Публічного акціонерного товариства «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

Детально проаналізувавши надані матеріали члени комісії виробили свої рекомендації щодо включення питань до порядку денного чергової двадцять п’ятої сесії районної ради, за винятком питань:

-         про надання дозволу на списання з балансу комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» будівель колишньої амбулаторії с.Павлівка;

-         про списання з балансу комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики» житлового будинку в с.Бірносове.

Комісія рекомендувала відкласти ці питання через неповний пакет документів, наданих районною державною адміністрацією, зокрема щодо вказаних вище об’єктів відсутні документи БТІ про наявність інвентарних справ, висновків відповідних спеціалістів щодо підстав для списання тощо.  

 

         Не прийняли члени комісії також позитивного рішення щодо підтримки звернення депутатів Захарівської районної ради до Верховної Ради України про відповідальність Кабінету Міністрів України, очолюваного Гройсманом В.Б., та прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України.


2018 11_07_news_2_img_1

2018 11_07_news_2_img_2

07 листопада 2018 р. у районому Будинку культури відбулося вшанування працівників з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко привітав присутніх, побажав їм успіхів у повсякденній та творчій діяльності, вручив грамоти.

За сумлінну працю, внесок у справу збереження і розвитку культури та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва нагороджено грамотою Захарівської районної ради: 

ГУД Валентину Іванівну, художнього керівника комунального закладу «Захарівський районний центр культури і дозвілля»;

ДЕРЕВ’ЯНКО Оксану Олександрівну, культорганізатора комунального закладу «Захарівський районний центр культури і дозвілля»;

Жіночий вокальний ансамбль «Болгарчанка» Першотравневого сільського клубу, керівник – Оксана Кушнір;

Жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» Павлівського сільського Будинку культури, керівник – Марина Скляренко;

Чоловічий вокальний ансамбль «Перехрестя» Перехрестівського сільського Будинку культури, керівник – Юрій Стрельбицький;

Чоловіче вокальне тріо «ФОМА» комунального закладу «Захарівський районний центр культури і дозвілля», керівник – Федір Ракул.

2018 11_07_news_1_img_1

2018 11_07_news_1_img_2

2018 11_07_news_1_img_3

2018 11_07_news_1_img_4

2018 11_07_news_1_img_5

2018 11_07_news_1_img_6

09 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

2018 11_06_news_img_1

 

Шановні працівники закладів культури Захарівщини, всі ті, хто активно бере участь у самодіяльності, хто підтримує, розвиває і творить сучасну українську культуру нашого краю!

Щиро вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ця дата була встановлена, враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013 р. і відзначається спільно з Днем української писемності та мови щороку 9 листопада.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту,вона пронизана козацьким нескореним національним духом свободи і вольності.

Для сучасних умов розвитку українського суспільства дуже важливо  стверджувати високі моральні принципи, засновані на тисячолітньому духовному і культурному набутку українського народу.

Сердечно бажаю вам енергії та творчого запалу для якнайактивнішої діяльності, успіхів у організації концертів, святкових заходів, конкурсів і фестивалів, бажання досягати нових вершин та долучати всіх нас до прекрасного.

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Шановні працівники соціальної сфери Захарівщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом від виконавчого апарату Захарівської районної ради та депутатського корпусу.

Бажаємо всім вам і вашим родинам міцного здоров’я, удачі та високих показників у роботі. Висловлюємо повагу до вашої нелегкої щоденної праці, спрямованої на підтримку, піклування про найбільш соціально вразливих громадян нашої країни.           

Підвищуючи соціальні стандарти, держава постійно удосконалює відповідне законодавство, переглядає норми споживання та забезпечення різних соціальних груп населення найнеобхіднішими видами допомоги, а тому вам постійно доводиться належним чином коригувати свою роботу та в умовах збільшення навантаження залишатися чуйними і уважними до відвідувачів, малозабезпечених громадян, ветеранів, людей з особливими потребами.

Бажаємо в мирних умовах та з добрим настроєм виконувати свої професійні обов’язки.

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко


2018 11_02_news_1_img_1

Новина

Приводом для скликання позачергової сесії Захарівської районної ради 31 жовтня п.р. стала необхідність підтримати звернення депутатів Захарівської районної ради VІІ скликання до Президента України Петра Порошенка щодо негайного скасування Постанови Кабінету Міністрів України від   19 жовтня 2018 року № 867, якою затверджено підвищення ціни на газ для населення. Ініціатори звернення вважають цю постанову неприпустимою і такою, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів, та порушенням їх конституційних прав на достойний рівень життя. Президія районної ради, яка провела своє засідання напередодні, одноголосно підтримала винесення цього питання на позачергову сесію 31.10.2018 р.

             Не зважаючи на важливість питання для розгляду, сесія все ж не відбулася через відсутність кворуму: з 26 депутатів районної ради в залі були присутні 11. Наступне засідання сесії заплановане на 15 листопада 2018 р.

Новина

30 жовтня 2018 року відбулось засідання Президії районної ради , на якому розглядалося питання про підтримку звернення депутатів Захарівської районної ради VІІ скликання до Президента України щодо негайного скасування Постанови Кабінету Міністрів України, якою затверджено підвищення ціни на газ для населення. Члени Президії одноголосно підтримали дане питання та вирішили скликати позачергову сесію районної ради 31 жовтня 2018 року.

DSCN8224

DSCN8225

DSCN8227

Новина

В українському календарі немало дат, пов’язаних із тією страшною сторінкою світової історії, ім’я якій Друга світова війна.

Кожен регіон, місто, село та селище має свою особливу дату — дату вигнання німецьких окупантів із рідної землі. Проте наша Батьківщина має всезагальне свято — День визволення України від фашистських загарбників, що відзначається щороку 28 жовтня.

44743044 333625654110454_2791901623423598592_n

44787578 333625467443806_1546962969940721664_n

44816836 333625614110458_3623193312363544576_n

Позачергова сесія Захарівської районної ради

Позачергова сесія Захарівської районної ради відбулася 12 жовтня п.р. Крім питань, зазначених у нашій публікації від 11 жовтня, вже в процесі пленарного засідання депутат Осійчук О.К. вніс пропозицію доповнити порядок денний питанням «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 279-VІІ «Про затвердження районної цільової Програми «Соціальний захист ветеранів антитерористичної операції та їх родин на 2018 – 2020 роки», оскільки виникла нагальна необхідність переглянути обсяги фінансування районної Програми. Нещодавно сесія Захарівської селищної ради прийняла рішення про виділення 60 тис. грн. для співфінансування даної Програми, в рамках якої планується ремонт житла матері воїна, який загинув в АТО, Орлика О.І.

Сесійне засідання відбулося напередодні свята захисників України та Святої Покрови, отож, щоб вшанувати пам’ять про всіх героїв – захисників української державності, голова районної ради В.А.Думитрашко оголосив хвилину мовчання. Також В’ячеслав Анатолійович запропонував головам політичних фракцій і груп районної ради після завершення сесії покласти квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

DSCN8136

DSCN8137

DSCN8140

DSCN8141

DSCN8143

DSCN8144

DSCN8150

DSCN8151

DSCN8152

DSCN8155

Новина

DSCN8073

DSCN8074

DSCN8076

DSCN8079

DSCN8085

DSCN8087

DSCN8097

DSCN8102

DSCN8109

DSCN8112

14 жовтня – День захисника України!

dvdsvsdv

Шановні земляки!

День захисника України в сьогоднішній нашій державі не просто пафосний день. Тисячі українських козаків - воїнів Збройних сил України, добровольців вже більше чотирьох років на справжній війні боронять наше мирне життя, протистоять захопленню наших територій, а фактично і душ, відстоюючи державність.

Ми прожили ці довгі тривожні роки, місяці, дні і ночі для держави, для українських родин, для батьків і матерів, дружин і дітей, які тільки своїми молитвами можуть відвести біду, каліцтво і смерть від своїх дітей, від воїнів, солдатів України, котрі стоять на лінії зіткнення з агресором на Донецькій й Луганській, на нашій з вами українській землі.

Тут жодних слів замало, проте і вони важливі, бо ми усвідомлено висловлюємо воїнам свою підтримку, адже їм дуже важливо це знати. Знати і вірити в те, що їхнє діло – захист України – надважливе і необхідне для всіх нас - співвітчизників.

Так само як важлива і необхідна наша увага до тих, хто вже повернувся з полів битви і щосили намагається звикнути і прилаштуватися до мирного життя.

Будьмо до наших героїв уважними і налаштованими на підтримку, щоб страхи війни не тяжіли над ними так трагічно. Тільки наша повага, вдячність і любов цілющі.

Привітаймо сьогодні наших земляків – захисників України. Побажаймо їм і нам подолати небезпеку, що нависла над нашою Вітчизною. Здоров’я, злагоди і такого бажаного миру, дорогі земляки!

Слава Україні!

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Засідання комісій

В рамках підготовки пленарного засідання позачергової двадцять четвертої сесії сьомого скликання Захарівської районної ради 11 жовтня п.р. в другій половині дня відбулися засідання постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад та Президії районної ради. До розгляду згідно з клопотанням районної державної адміністрації винесено два питання:

  1. 1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет Захарівського району на 2018 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської

районної державної адміністрації

 

2.  Про внесення змін до рішення районної ради від 12 жовтня № 209-VІІ «Про затвердження районної цільової Програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2018 – 2020 роки».

Доповідач: Кожухар О.В., начальник управління соціального захисту

населення Захарівської районної державної адміністрації

 

Начальник фінансового управління В.В. Трач В зв’язку з надходженням субвенцій з державного бюджету планується внести зміни до планових показників в сумі - 603,08 тис.грн. по наступних установах:

-  КП ”Захарівський районний центр ПМСД ” – 47,5 тис.грн. (Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань );

-  Відділ з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 24,8 тис.грн. (Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти ”Нова українська школа” за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету) на відрядження вчителів;

-   Фінансове управління Захарівської РДА – 530,78 тис.грн. (Субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей сиріт, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

За рахунок зменшення субвенції на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям планується внести зміни в сумі - 8495,0 тис.грн., а саме по УСЗН Захарівської РДА.

Відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я від 23.08.2018 р.№ 182-04/22230 ”Стосовно відшкодування вартості лікарських засобів”, рекомендовано привести у відповідність до вимог чинного законодавства, а саме змінити головного розпорядника коштів з фінансового управління Захарівської РДА на УСЗН Захарівської РДА Одеської області .

За рахунок залишку коштів додаткової дотації, який склався станом на 01.01.2018 року планується внести зміни по відділу з питань освіти культури та молодіжної політики Захарівської РДА – 392,16521 тис.грн.

333333

333334

333335

333336

Дочірні категорії

Календар новин

<< < Вересень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30