Позачергова сорок четверта сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 22 жовтня 2020 р.

На сесію запрошені: керівники підприємств, установ, закладів району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищні, сільські голови та доповідачі, згідно з порядком денним. Початок засідання – 10.30, завершення – 11.55 (тривалість – 1 год. 25 хв.).

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 14 депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 14 депутатів. Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» - 5 депутатів (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» - 3 депутати (всього 6);

«Опозиційний блок» - 3 депутати (всього 5);

«Аграрна партія» - 1 депутат (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» - 1 депутат (всього– 4);

позафракційні – 1 депутат (всього – 2).

До порядку денного сесії відповідно до рішення Президії районної ради від    22.10.2020 було внесено такі питання:

  1. 1.Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про 

затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік».

   Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 2.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 лютого 2020 року № 494 – VII «Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік»

   Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 3.Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства

«Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області

на 2021 рік.

   Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 4.Про включення до числа службових житлових приміщень

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 5.Про придбання службового житла.

   Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 6.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року

459VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

     Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

 7.Про затвердження акта прийому – передачі   до Захарівської  селищної ради

Одеської області автомобіля легкового Renault модель DUSTER VIN VF1HJD   40161988165 (Білий лід (369)), 2018 р.в.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради. 

  1. 8.Про затвердження акта   прийому-передачі до Йосипівської сільської ради Одеської області автомобіля легкового Renault модель DUSTER VIN VF1HJD 40561988184 (Білий лід (369)), 2018 р.в.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради. 

  1. 9.Про погодження розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі «Захарівська дитяча музична школа».

Доповідач: Кусьє О.П., директор КЗ «Захарівська дитяча музична школа». 

  1. 10.Про звіт голови районної ради про підсумки діяльності Захарівської районної ради Одеської області VІІ скликання.

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради. 

  1. 11. Різне.        

            При розгляді порядку денного на пленарному засіданні депутат Іванов В.М. запропонував доповнити його ще одним питанням: «Про затвердження акта приймання-передачі до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області санітарного автомобіля», оскільки акт було напрацьовано відповідною комісією 21 жовтня 2020 р. стосовно передачі автомобіля СОБОЛЬ ВН 3561 СО 2009 року випуску, з балансу Комунального підприємства «Автобаза санітарного транспорту» на баланс Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області. Відповідний проєкт рішення було роздано депутатам. Порядок денний доповнено в результаті одностайного голосування.

Відповідні рішення проголосовано за 11 запропонованими проєктами. У ході обговорення депутати внесли до проєктів ряд уточнень. Так, рішення про підвищення розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі   «Захарівська дитяча музична школа» з 80 до 90 грн. на місяць вступить у дію з 01 листопада поточного року.

Рішення про зміни до районного бюджету проголосовано за умови уточнення: не погоджувати проведення перерозподілу коштів по КЕКВ «Оплата праці» у сумі 85 тис. грн. та по КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» в сумі 4,8 тис. грн. (між КЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» і КУ «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики») у зв’язку з відсутністю обгрунтувань і детальних роз’яснень його необхідності.

Затверджено такі зміни до бюджету шляхом перерозподілу коштів:

     За рахунок іншої субвенції із від Затишанської селищної ради внести зміни по Затишанському дитячому притулку (придбання продуктів харчування ) - 59,243 тис.грн.;

       За рахунок іншої субвенції від Перехрестівської сільської ради та Затишанської селищної ради внести зміни по КНП «Захарівська ЦРЛ» (капітальний ремонт системи лікувального газозабезпечення приймального відділення КНП «Захарівська ЦРЛ» ) – 200,0 тис.грн.;

За рахунок іншої субвенції   від сільських та селищних рад внести зміни по

УСЗН Захаріської РДА (централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет)   - 53,5   тис.грн.;

В зв’язку з надходженням субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету та змінами в міжсесійний період внести зміни по   УСЗН Захарівської РДА в сумі -137,406 тис.грн.;

     По КНП «Захарівська ЦРЛ» - зміна цільового призначення коштів, а саме: зменшено планові показники із придбання службового житла та збільшено планові показники на капітальний ремонт системи лікувального газозабезпечення приймального відділення КНП «Захарівська ЦРЛ».

      Фінальним на 44-му пленарному засіданні був звіт голови районної ради В.А. Думитрашка про підсумки діяльності Захарівської районної ради Одеської області VІІ скликання. В’ячеслав Анатолійович проаналізував основні аспекти зробленого, використав презентаційні матеріали, подякував депутатському корпусу, керівникам підприємств, установ та закладів району, селищним, сільським головам, районній державній адміністрації та виконавчому апарату районної ради за спільну роботу протягом п’яти років каденції та побажав подальших успіхів на шляху формування та розвитку територіальних громад.

DSCN4493

DSCN4494

DSCN4495

DSCN4498

DSCN4499

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28