08 жовтня -День юриста

      0384b26ffc84c726ddc93ac756cd02b4a3539f19   

           Шановні юристи!

Щиросердечно вітаю юридичну громадськість із професійним святом – Днем юриста.

Це свято людей, які своїм словом і ділом мають стверджувати недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Зі здобуттям незалежності Українською державою професія юриста стає все більш вагомою і необхідною.

Фах юриста набуває все більшого авторитету в державі.

Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичу вам здоров'я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім'я процвітання нашої України.

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

     

         ДО УВАГИ! 

02 жовтня відбулося спільне засідання постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад та Президії Захарівської районної ради. Детально розглянуто клопотання щодо фінансування, які надійшли від установ району, переважно від ЦРЛ та відділу з питань освіти, культури та молодіжної політики. Також схвалено та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні позачергової 43-ї сесії районної ради, яке відбудеться 06 жовтня п.р., такі проєкти рішень:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік».

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року

№ 459–VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

3. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області санітарного автомобіля.

4. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області медичного устаткування, комп'ютерної техніки та периферійного обладнання по проєкту телемедицини.

5. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області автобуса шкільного.

6. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області комплектів засобів навчання.

7. Про надання згоди на безоплатне прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району Одеської області персональних комп'ютерів.

8. Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ

Захарівського району Одеської області Йосипівській сільській раді Одеської області службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

9. Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ

Захарівського району Одеської області Захарівській селищній раді Одеської області службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

 1380655096 denuchitelya

Шановні педагогічні працівники Захарівщини!

Від імені депутатського корпусу району щиросердно вітаю справжніх і натхненних вчителів, всіх, хто йшов у професію за покликом серця, хто сповідує у своїй роботі найвищі принципи і виклики педегогічної майстерності!

Поздоровляю працівників навчальних закладів району і висловлюю вдячність за щоденну копітку працю, за внесок у розвиток освітнього простору нашого краю, за те, що плекаєте в підростаючому поколінні жагу до знань, до творчості і до розвитку.

Бажаю всім освітянам широких можливостей для втілення своїх творчих планів і намірів, поваги від вихованців, всіх наших земляків, міцного здоров'я і натхнення. Хай зростає добробут ваших родин, дорогі вчителі, щоб вам легко працювалося у злагоді й мирі та з новими професійними здобутками. Щирої радості від життя, удачі та високих перемог.

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

 

unnamed copy_copy_copy

У підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту» відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі, згідно з Указом Президента Укрїни від 12 вересня 2008 року № 830, цей День називають Днем рятівника.

Завдання, які стоять перед національними службами цивільної оборони більшості країн світу, пов’язані сьогодні переважно з проблемами мирного часу, що дозволяє говорити саме про цивільний захист населення, а не про цивільну оборону.

Відбулася об’єктивна переорієнтація більшості національних та міжнародних організацій від завдань військового характеру до реагування на надзвичайні ситуації мирного часу в разі їх виникнення.

Щиро вітаємо всіх наших земляків - українських рятувальників з професійним святом, тих, хто сьогодні протистоїть надзвичайним ситуаціям і стихіям, та ветеранів галузі. Бажаємо здоров’я, сил і енергії для виконання ваших надвідповідальних обов’язків, успіхів у професійній діяльності.

 

З повагою

Виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради Володимир Іванов

 

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31