Позачергова сорок друга сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 26 серпня 2020 р.

На сесію запрошені: голова Захарівської районної державної адміністрації Муравенко А.О. та доповідачі, згідно з порядком денним.

Початок засідання – 10.05, завершення – 11.15 (тривалість 1 год. 10 хв.).

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 16  депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 16 депутатів.

Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» -  5  депутатів (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» -  5  депутатів (всього 6);

«Опозиційний блок» - 3  депутати (всього 5);

«Аграрна партія» -  депутати (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» -  2  депутати (всього– 4);

позафракційні – 1  депутат (всього – 2).

 

До порядку денного сесії  було внесено такі питання:

 1. 1.Про звіт Захарівської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за 2019 рік.

 Доповідач: Тодорашко В.Д., заступник начальника управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації..

 

 1. 2.Про звіт Захарівської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету  Захарівського району за  I півріччя 2020 року.

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 3.Про внесення  змін до  рішення   районної  ради  від   05 квітня 2019 року  № 405- VІІ «Про затвердження районної Програми фінансової  підтримки  Захарівського відділення поліції Роздільнянського відділу  поліції  Головного управління Національної поліції в Одеській області  на 2019-2020 роки».

 Доповідач: Думитрашко В.А.,голова Захарівської районної ради.

 

 1. 4.Про внесення   змін   до   рішення   районної  ради  від   05 квітня 2019 року        № 403-VII «Про затвердження районної Програми «Здоров’я» на 2019 – 2023 роки».

Доповідач: Тодорашко В.Д., заступник начальника управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації.

 

 1. 5.Про внесення змін до рішення районної ради від 09 січня 2020 року № 484-VII «Про затвердження районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області  на 2020 рік».

   Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна   районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

 1. 6.Про внесення змін до рішення районної ради від 25 червня 2020 р. № 514 – VII «Про   затвердження Положення про надання платних медичних послуг КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області, переліку і тарифів на платні медичні послуги, які надаються КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області».

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська центральна   районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

 1. 7.Про придбання службового житла

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 8.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року № 460 - VII «Про затвердження структури, чисельності, витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату, умови оплати праці працівників районної ради на 2020 рік».

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 

 1. 9.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року 459VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної       державної адміністрації.

 

 1. 10.Про затвердження списку присяжних Фрунзівського районного суду Одеської області.

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 11.Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району, що перебуває на балансі комунальної установи «Захарівський районний центр обслуговування закладів освіти, культури та молодіжної політики».

 Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 12.Про утворення комісії для громадського обговорення проєкту рішення «Про реорганізацію закладів загальної середньої освіти у Захарівському районі Одеської області».

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 13.Про надання згоди на передачу об’єкта комунального майна з проведенням аукціону.                  (встановлення платіжного терміналу)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

 1. 14.Про надання згоди на передачу об’єктів комунального майна з проведенням  аукціону.      (приміщення ДЮСШ)

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

15. Про затвердження Плану розвитку Комунального некомерційного підприємства Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської  районної ради Одеської області.

 

16.  Різне.

 

Відповідні рішення проголосовано за 15 запропонованими проєктами.

Було внесено зміни до районного бюджету:

До доходної частини бюджету:

-          Інші субвенції  – 104,744 тис.грн.;

-          Субвенція на утримання об’єктів спільного  користування – 50,0 тис.грн. (зменшення планових показників);

-          Субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних    проектів  - 90,0 тис.грн.;

- Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 90,995 тис.грн. ( зменшення планових показників).

До видаткової частини бюджету:

Шляхом перерозподілу коштів планується внести зміни згідно додатку 1.

За рахунок іншої субвенції із районного бюджету  Великомихайлівського району планується внести зміни по Затишанському дитячому притулку  (придбання продуктів харчування ) - 59,244 тис.грн.;

За рахунок іншої субвенції від сільських та селищних рад  планується внести зміни по КНП ”Захарівська ЦРЛ ” ( придбання житла лікарям ) - 85,0 тис.грн.

За рахунок субвенції  з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів із Йосиівської сільської ради планується внести зміни по ФУ Захарівської РДА в сумі – 90,0 тис.грн. (співфінансування  на будівництво амбулаторії).

Зміна цільового призначення коштів по наступним установам:

-          Фінансове управління Захарівської РДА зміна назви субвенції для співфінансування шкільного автобусу в сумі 200,0 тис.грн. з іншої субвенції на субвенцію з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів;

-          КНП ”Захарівський районний центр ПМСД” зменшення планових показників в сумі 18,5 тис.грн. із ”Програми медичних стимулів для медичних працівників Захарівського району на 2016-2022 роки”, та внесення відповідних змін до районної Програми  Здоров’я на 2019-2023 роки;

Відділ з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської  РДА Одеської області  зменшення планових показників з придбання матеріалів в сумі - 6,051 тис.грн. та збільшення відповідних видатків для співфінансування НУШ, а сааме: на придбання дидактичних матеріалів в сумі - 1,853 тис.грн. та на придбання меблів в сумі – 4,198 тис.грн.

1 copy_copy_copy_copy

2 copy_copy_copy

3 copy

4 copy

5 copy

6 copy

7

8 copy

9 copy

 

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31