Вітання з Днем незалежності України голови Захарівської районної ради

Дорогі земляки!

Депутатський корпус та виконавчий апарат Захарівської районної ради сердечно вітає всіх жителів Захарівщини із наступаючими Днем Державного Прапора України і Днем незалежності України!

Наша держава із перемогами і здобутками, із випробуваннями та втратами, проте впевнено прямує до зміцнення свого суверенітету, протягом двадцяти дев’яти років показує світові, що здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу вибору свого народу.

На світовій арені Україна є миролюбною державою з чіткою орієнтацією на інтеграцію в Європейський Союз, державою, що сповідує демократичні цивілізаційні цінності, шанує принципи та норми міжнародного права й прагне до взаємовигідного співробітництва з усіма членами міжнародного співтовариства. Чесні й прозорі вибори, свобода слова й віросповідання, міжетнічна та міжконфесійна взаємоповага й толерантність, зміцнення зв’язків із багатомільйонним світовим українством, яке завжди активно сприяло співпраці між своєю історичною Батьківщиною та країною проживання, стали важливими демократичними надбаннями України. Це - реалії, без яких сучасне покоління українців уже не уявляє свого існування.

Відзначаючи річницю Незалежності України, ми всі віримо, що подальше утвердження державного суверенітету й демократії, розбудова конкурентоспроможної ринкової економіки, активна участь у житті світової спільноти, євроінтеграційні перспективи нашої держави – це надійна гарантія процвітання України.

Сьогодні це свято ще сумне, адже Україна продовжує боронити свою незалежність від російського агресора, що зазіхає на наші землі. Наш оптимізм підтримується миролюбними планами щодо врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також деокупації Криму, що схвалюються переважною більшістю держав світу.

Хочу згадати слова нашого національного лідера В’ячеслава Чорновола: «Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні, – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі».

Тому вірмо, що подолаємо всі випробування, відновимо мирне життя країни! Спільними зусиллями успішно завершимо розпочаті реформи, які є потужним стартом для розвитку України! Адже тепер, коли затверджено новий територіальний устрій держави, наше завдання на найближчий час – сформувати громади не просто як територіальні одиниці, а як систему органів місцевої влади, спроможної якісно і доступно надавати усі послуги людям. Вже до кінця року буде прийнято низку законів, проекти яких вже оприлюднені для обговорення, що мають чітко розмежувати повноваження і ресурси між органами місцевого самоврядування різних рівнів, між органами місцевої і державної влади, передбачити створення можливостей для зростання місцевих бюджетів

Тож бажаємо всім нам успіху на шляху створення сильної громати, а значить і зміцнення нашої України! Мирної продуктивної праці, здоров’я та добробуту і благополуччя всім!        

Зі святом незалежності України! Слава Україні!

1 copy

DSCN3996

DSCN3999

DSCN4007

DSCN4009

DSCN4014

DSCN4016

8

9

10

11

12


Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28