Опрацювання всього переліку питань, що були внесені до Рекомендованого порядку денного позачергової сорок другої сесії Захарівської районної ради VII скликання, на спільному засіданні постійних комісій та Президії районної ради 20 серпня п.р.

Опрацювання всього переліку питань, що були внесені до Рекомендованого порядку денного позачергової сорок другої сесії Захарівської районної ради VII скликання, на спільному засіданні постійних комісій та Президії районної ради 20 серпня п.р. зайняло більше трьох годин.

Питання управління комунальним майном завжди викликали особливу увагу, особливо такі, як придбання службового житла для медиків, затвердження вартості надання платних медичних послуг та профілактичних медичних оглядів, списання чи передача комунального майна. У ході обговорення депутати і запрошені доповідачі найпершим своїм завданням ставили зважити всі деталі і перспективи проєктів рішень, які необхідно прийняти, їх важливість для майбутньої об’єднаної громади. Більшість проєктів було рекомендовано для винесення на позачергову сесію, що має відбутися 26 серпня п.р.

Питання створення опорної школи на базі Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» смт. Захарівка Захарівського району Одеської області» вирішили зняти у запропонованому в порядку денному вигляді і розпочати з формування комісії, яка напрацює всі необхідні документи у чіткій відповідності з вимогами законодавчих актів і, що дуже важливо, проведе обговорення з громадськістю всіх сільських рад, школи яких планується реорганізувати у філії Захарівського опорного закладу. Жителі району повинні розуміти і схвалити цей намір. Для відпрацювання нового проєкту рішення та персонального складу комісії має відбутися ще одне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів 25 серпня о 14 годині.

Питання щодо передачі комунальному підприємству «Захарівський районний центр первинної   медико-санітарної   допомоги»   автомобіль легковий Renault модель DUSTER, VIN VF1HJD для використання згідно з цільовим призначенням - службовий автотранспорт для медичних працівників амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в смт. Захарівка Захарівського району Одеської області рекомендовано зняти з розгляду. Члени комісій і Президії районної ради вирішили провести відповідну роботу з Захарівською селищною та Йосипівською сільською радою, бо доцільно і у відповідності до вимог законодавства закріпити авто за органами місцевого самоврядування. Для цього необхідні відповідні рішення названих рад і вже на їх підставі та за клопотаннями рад питання буде винесене на наступне пленарне засідання. Такою ж була і рекомендація постійної комісії з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, засідання якої відбулося того ж дня зранку.

Дуже обмежений фінансовий ресурс районного та селищного, сільських бюджетів не дозволяє задовольнити всі запити і клопотання, які надійшли від установ та організацій району. Переважно рішення про фінансування стосувалися перерозподілу вже раніше запланованих коштів та забезпечення заходів протиепідемічного спрямування.

З матеріалами 42-ї сесії можна ознайомитися в розділі «Документи районної ради» Веб-сайту

DSCN3971

DSCN3972

DSCN3974

DSCN3977

DSCN3978

DSCN3981

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31