Шановні жителі Захарівщини! Прийміть сердечні вітання з Днем молоді.

Серед багатьох свят, які відзначають всі країни світу День молоді – особливий та унікальний, бо саме такою особливою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли молода людина починає самостійне життя, ухвалює перші власні рішення.Молоді люди – це майбутнє держави! Молодь виконує в суспільстві важливу функцію зміни поколінь, бере безпосередню участь у перетворенні всіх сфер життєдіяльності соціуму.

Сучасна молодь має великий потенціал, запал та енергію, які саме у молодому віці потрібно спрямувати у правильне русло – формування особистості, розбудову суспільства, поповнення національного політикуму молодими силами.

 Вітаємо з Днем молоді та з нагоди свята бажаємо усім молодим успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, міцного здоров’я, незалежних думок.
           
У цей не простий для держави час, час соціальної напруги і нестабільності, бажаємо все ж впевнено йти до своєї мети, прагнути якнайкраще реалізувати потенціал своїх можливостей для власного добробуту та добробуту всієї України.       

З повагою

Виконуючий обов’язки голови районної ради              В.М.Іванов          

unnamed copy

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28