Спільне засідання 23 червня 2020 року

 

Матеріали 13 питань рекомендованого порядку денного позачергової 41-ї сесії Захарівської ради обговорено на спільному засіданні постійної комісії збюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад і Президії районної ради 23 червня п.р. Депутати заслухали доповідачів і внесли поправки до запропонованих проєктів рішень (з матеріалами можна ознайомитись у розділі «Документи районної ради»). Як завжди протягом останнього часу, найбільше уваги було приділено питанням фінансової підтримки та організації діяльності КНП «Захарівська центральна районна лікарня». Так, розглянуто проєкт рішення «Про затвердження Положення про службове житло». У лікарні вже працюють молоді спеціалісти-медики і Положення визначає правила придбання службового житла, що дуже допоможе заохотити молодих лікарів продовжити працювати у нашій лікарні. Генеральний директор КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Ганзій А.М.представила проєкт рішення «Про затвердження Положення про надання платних медичних послуг КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області, переліку і тарифів на платні медичні послуги, які надаються КНП «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області». Депутати проаналізували розрахунки вартості послуг і запропонували слушні поправки щодо необхідності врахувати у них також витратні матеріали, щоб люди отримувати цілісну послугу, не витрачаючи додаткові кошти і час на придбання їх в аптечних закладах.

Масштабні роботи з реконструкції і ремонту будівель лікарняного комплексу потребують значного фінансового ресурсу. Для завершення капремонту приймального відділення залучаються кошти селищних, сільських бюджетів, згідно з новими рішеннями місцевих рад додатково виділено 1 млн. 250 тис. грн., які будуть спрямовані на фінансування заходів районної цільової Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік». Депутати погодили проєкт відповідного рішення.

Було рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні кілька проєктів рішень щодо управління комунальним майном, погодження укладання, розірвання договорів оренди.

DSCN3836

DSCN3837

DSCN3839

DSCN3841

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31