Шановні ветерани, дорогі земляки!

2 copy_copy_copy_copy

З плином часу трагічні події Другої світової війни не стираються з пам’яті, а навпаки змушують все більше задуматися над збереженням миру та територіальної цілісності України.

Наші земляки мужньо відстоювали національні інтереси перед нацистськими окупантами. І зуміли вистояти, подолати агресора, визволити рідну землю.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих українців та представників інших народів, які не повернулися з тієї страшної війни, віддавши своє життя за майбутнє.

На жаль, зазіхання агресора на українську землю знову відновилися, але вже з боку східного сусіда.

Сьогодні, як і колись у 40-х роках, сини України мужньо захищають цілісність кордонів, незалежність та суверенітет нашої держави.

Адже, волелюбність та прагнення вільного життя — у нашого народу ніколи не відібрати. Ми повинні зробити все, щоб молоде покоління українців жило на своїй землі, розвивало народні традиції та культуру.

Світла пам’ять кожному воїну, який звільнив світ від нацизму. Світла пам’ять кожному патріоту, який у наш час загинув за незалежність України.

Шановні ветерани! Ваш військовий подвиг, ціною в життя, є прикладом для нащадків у боротьбі за право на свободу.

Доземний уклін вам, найстаршому й наймудрішому поколінню, що подає приклад молодшим, як треба любити Батьківщину, цінувати й охороняти її. Хай будуть міцними здоров’я і непохитна віра в світле майбутнє наших дітей і онуків!

З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вас, дорогі жителі Захарівщини!

 

З повагою та шаною

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31