Привітання з Великоднем

Шановні жителі Захарівщини!

Напередодні святкових великодніх днів хочу побажати вам добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому.

Свято Воскресіння Христового є символом торжества справедливості, перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією. Віра у краще так потрібна нам сьогодні! Адже впродовж останніх місяців життя мільйонів людей по всьому світу раптово змінилося через небезпечну вірусну інфекцію. Запобігання зараженню та боротьба з хворобою наклала відбиток на все. Але нам треба бути нополегливими і єдиними в бажанні подолати труднощі і попри перешкоди продовжувати будувати своє життя і майбутнє.

Для багатьох, хто лишається нині на карантині вдома, з'явилася можливість подумати про найважливіше, відійти від шаленого ритму та побути разом з родиною. Маємо пам’ятати, що наше майбутнє залежить від консолідації суспільства, його умінні жити, сповідуючи найбільші людські цінності - взаєморозуміння, терпимість, любов та повагу до ближнього.

Тож нехай минуть негаразди, хай кожного дня ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте ближнім увагу і турботу,любов і вірність. Бажаю всім здоров’я! Бережімо один одного!

З Великоднем, дорогі земляки!

Христос воскрес!

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Безымянный copy_copy_copy_copy_copy

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28