Шановні ветерани та всі жителі Захарівщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення 76-ої річниці звільнення нашого рідного району від нацистських окупантів.

59

04 квітня 2020 року – день, у який ми висловлюємо повагу і вдячність ветеранам-визволителям і вкотре згадуємо скорботну статистику війни:

-у спільній боротьбі з Німеччиною, її союзниками Україна на фронтах і у нацистському тилу втратила кожного п'ятого жителя республіки;

- поклали свої життя на алтар Перемоги тисяча сто сімдесят п’ять солдат із Захарівщини; двісті п’ять воїнів померли від ран у госпіталях; тридцять чотири військовополонених загинули у концтаборах; вбито сто п’ятдесят одного мирного жителя району; триста вісімдесят громадян району окупанти примусово вивезли до Німеччини.

У ратних сторінках Другої світової війни, у звитягах солдатів-визволителів, партизанів і підпільників, у виснажливому, але й натхненному потягом до перемоги над ворогом труді працівників тилу черпаємо ми й сьогодні сили, прагнення служити Вітчизні й народу. Пам’ять про Другу світову війну все ж таки потрібна не полеглим – вона рятівний круг для нинішнього і прийдешніх поколінь, який допомагає сповна усвідомити ницу й руйнівну силу війни, уберегти людство від тотального знищення. Водночас це велика живильна сила патріотизму, бо без любові до матері-Вітчизни народ приречений на небуття. Саме ця велика любов гартує дух сьогоднішніх захисників України.

Добра, благополуччя й щастя Вам, шановні земляки. Успіхів у праці, навчанні, творчості на благо процвітання і поступального розвитку нашої молодої держави!

Хай не згасає пам’ять про героїв!

З повагою

Голова Захарівської районної ради  В.А. Думитрашко

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28