Дорогі жінки Захарівщини!

1 copy_copy_copy

З нагоди Міжнародного жіночого дня - Восьмого Березня прийміть щирі вітання і поздоровлення, побажання здоров’я та миру, добробуту і злагоди у Ваших родинах, щастя й успіхів у всіх справах.

         Жіночий день – романтичне свято і разом з тим – державна дата, що покликана підтримувати і примножувати авторитет жінки в нашому суспільстві, засвідчує повагу держави до своїх Берегинь та високу роль жінки в житті Українського народу.

Сьогодні неможливо уявити собі хоч одну сферу діяльності, де не працювали б жінки, а переважну більшість професій - без дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Вашими стараннями, самовідданою працею, дорогі жінки, розвивається країна. Ваші дзвінкі голоси та лагідні очі реально змінюють наше буття на краще, наповнюють життя новим змістом.

Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. І саме завдяки вам, жінкам, вашій любові й доброті, чоловіки перемагають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка жіночих сердець, їх підтримка і турбота допомагають долати всі прикрощі нашого буття.

Прийміть же щирі побажання міцного здоров’я і злагоди, миру в нашому спільному домі.

Хай ніколи не в’яне ваша чарівна врода, пречистою буде криниця вашої долі, будні сповнюються лише приємними клопотами, а ваші вуста повсякчас осяває щаслива усмішка!

Зі святом, дорогі жінки!

         В’ячеслав Думитрашко, голова Захарівської районної ради

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28