Позачергова тридцять дев’ята сесія Захарівської районної ради сьомого скликання відбулася 25 лютого 2020 р.

 

На сесію запрошені: голова Захарівської районної державної адміністрації Муравенко А.О., селищні, сільські голови, керівники комунальних установ, закладів та підприємств району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Початок засідання – 10.00, завершення – 11.00 (тривалість – 1 год.).

Для виконання своїх депутатських обов’язків зареєструвалися в сесійній залі 18 депутатів з 26, в голосуванні взяли участь 18 депутатів. Результати пофракційного аналізу:

«Солідарність» - 4 депутати (всього у складі фракції 6 депутатів);

«Батьківщина» - 5 депутатів (всього 6);

«Опозиційний блок» - 3 депутати (всього 5);

«Аграрна партія» -   2 депутати (всього – 3);

депутатська група «Фрунзівщина – наш край» - 4 депутати (всього– 4);

позафракційні – 0 депутатів (всього – 2).

 

DSCN3557


До порядку денного сесії відповідно до рішення Президії районної ради від 21.02.2020 було внесено такі питання:

1. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану медичних комунальних некомерційних підприємств.

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 

2. Про затвердження фінансового плану Комунального   некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на 2020 рік.

Доповідач: Ганзій А.М., генеральний директор КНП «Захарівська ЦРЛ».

 

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 378 – VII «Про затвердження районної Програми розвитку місцевого самоврядування у Захарівському районі на 2019-2020 роки».

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 березня 2018 року № 297–VІІ «Про затвердження районної Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Захарівського району на 2018-2021 роки».

Доповідач: Оришич С.В., заступник начальника Захарівського РС ГУ ДСНС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту.


DSCN3572

 

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 січня 2020 року № 490-VІІ «Про затвердження Програми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2020 рік».

Доповідач: Муравенко О.А., голова Захарівської районної державної адміністрації.

 

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 квітня 2019 року № 403-VII «Про затвердження районної Програми «Здоров’я» 2019-2023 роки».

Доповідач: Кожухар О.В., начальник управління соціального захисту населення Захарівської районної державної адміністрації.

 

7. Про погодження оптимізації фельдшерського пункту с. Савчинське та виключення його зі структури Комунального підприємства «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідач: Ганзій В.М., головний лікар КП «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

8. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 19 грудня 2019 року № 459–VII «Про районний бюджет Захарівського району на 2020 рік».

Доповідач: Трач В.В., начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації.


DSCN3569 


9. Про надання згоди на дострокове припинення дії договору оренди нежитлового приміщення (КНП «Захарівська ЦРЛ» - підрозділ екстреної меддопомоги).

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

10. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району (КНП «Захарівська ЦРЛ» - підрозділ екстреної меддопомоги).

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

11. Про надання дозволу на передачу в оренду приміщення на території комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області (КНП «Захарівська ЦРЛ»- теплопостачальне підприємство).

Доповідач: Іванов В.М., заступник голови Захарівської районної ради.

 

12. Про затвердження акта про оприбуткування основних засобів - адміністративної будівлі загальною площею 706 кв.м, що розташована за адресою: Одеська область, Захарівський (Фрунзівський) район, смт. Захарівка (Фрунзівка), вулиця Центральна (Леніна), будинок № 69.

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.


DSCN3560 

13. Про затвердження акта про оприбуткування основних засобів - адміністративної будівлі загальною площею 554,8 кв.м, що розташована за адресою: Одеська область, Захарівський район, смт. Захарівка, вулиця Гагаріна, будинок № 7.

Доповідач: Думитрашко В.А., голова Захарівської районної ради.

 

Відповідні рішення проголосовано за 12 запропонованими проектами. Із 7 - го питання порядку денного щодо оптимізації Савченського ФП рішення не прийнято («За» - 11; «Проти» - 3; «Утримався» - 4).

Коротко про найважливіші рішення:

Першим рішенням депутати затвердили Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану медичних комунальних некомерційних підприємств, який визначає процедуру складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану медичних комунальних некомерційних підприємств, Власником (Засновником) яких є Захарівська районна рада Одеської області.

Фінансовий план підприємства відображає обсяги надходжень і спрямування коштів у планованому році з метою забезпечення потреб діяльності та розвитку підприємства, виконання його зобов’язань, включаючи зобов’язання щодо сплати податків та інших обов’язкових платежів до бюджетів та державних цільових фондів. Керівник медпідприємства має подати його проект на затвердження до Захарівської районної ради Одеської області до 01 червня року, що передує планованому.

Другим рішенням затверджено фінансовий план Комунального   некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» на 2020 рік.

Рішеннями про внесення змін до ряду районних програм та до районного бюджету на поточний рік передбачено:

До доходної частини бюджету врахувати іншу субвенцію – 10,0    тис.грн.

До видаткової частини бюджету:

За рахунок залишку коштів медичної субвенції, який склався станом на 01 січня 2020 року, внести зміни в сумі - 104,97081 тис.грн. для КНП «Захарівська ЦРЛ» – на придбання оргтехніки.

Шляхом перерозподілу коштів внесено зміни по установах:

Відділ з питань освіти, культури та молодіжної політики Захарівської РДА в сумі - 320,0 тис.грн. (зменшення видатків по природному газу та збільшення їх для співфінансування капітального ремонту Захарівського НВК );

КНП «Захарівська ЦРЛ» - в сумі 150,0 тис грн. (зменшення видатків по медикаментам в сумі – 65,0 тис.грн. та по теплопостачанню в сумі - 85,0 тис.грн., збільшення даних видатків для придбання житла лікарям).                            

 

Змінено цільове призначення коштів по КНП «Захарівська ЦРЛ» в сумі – 50,0 тис.грн. шляхом зменшення видатків з придбання медичного обладнання та збільшення їх для придбання житла лікарям.

        

За рахунок іншої субвенції від сільських рад (Павлівська та Мар’янівська) внесено зміни в сумі - 10,0 тис.грн. до Програми розвитку місцевого самоврядування у Захарівському районі на 2019-2020 роки.

За рахунок зменшення резервного фонду в сумі - 50,0 тис.грн. внесено зміни по КНП «Захарівський районний центр ПМСД» для проведення капітального ремонту автомобіля «Тойота».


DSCN3558

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31