Шановні воїни - інтернаціоналісти! Дорогі земляки!

 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день далекого 1989 року радянські війська були виведені з території Афганістану. Знову впродовж багатьох років почуття бойового братства приводить Вас на цю зустріч, щоб підтримати один одного і пом’янути побратимів, які відійшли у вічність.

Думаю, що у Вашій пам'яті назавжди залишаться спогади про те, як кожен з Вас повертався до мирного життя, Ваші рідні і друзі теж ніколи не забудуть, як зустрічали не за роками змужнілих, рано посивілих чоловіків, братів, синів, онуків, позаду яких залишалися жорстокі будні десятирічної війни, а попереду – непроста адаптація до мирного життя.

Десять років українські родини, чиї сини, брати і батьки брали участь у військових діях, з нетерпінням чекали на цей день. Однак, не для всіх він прийшов радісним і щасливим. Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки, так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі і непоправні втрати. Світла пам’ять загиблим!

Сьогодні досвід колишніх військових-афганців є дуже цінним для підготовки наступних поколінь миротворців, адже наша держава і надалі продовжує виконувати свою благородну місію і вносить значний вклад у забезпечення миру та добросусідських відносин між країнами світу.

А Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні вам за мужність, стійкість та витримку.

Від Захарівської районної ради, усього депутатського корпусу бажаю Вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди Вашим родинам, достатку і довголіття!

 

unnamed

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31