Затишанська селищна рада приймала членів Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради на виїзному засіданні

12 лютого п.р. Затишанська селищна рада приймала членів Координаційної радиз питань місцевого самоврядування при голові Захарівської районної ради на виїзному засіданні. І приводів для цього було кілька. Так, першим питанням заслухали виступи керівників медпідприємств Захарівки щодо реформування системи охорони здоров’я району та перспектив розвитку мережі первинної і вторинної медичної допомоги населенню. Найактуальнішими сьогодні в районі є належне оснащення Захарівської ЦРЛ обладнанням, кадрами, проведення ремонтних робіт, в результаті яких планується відкриття приймального, паліативного відділень, упорядкування будівлі поліклініки. Генеральний директор КНП «Захарівська ЦРЛ» Ганзій А.М. наголошувала на необхідності спільних зусиль для збереження лікарні, підвищення її ролі та формування позитивного іміджу. Очільники громад зробили наголос на тому, що з боку медперсоналу лікарні теж потрібні ініціативність, підвищення відповідальності і уваги до проблем пацієнтів, без цього авторитет лікарні не зміцнити. У своєму виступі Ганзій В.М., який очолює первинну медицину, висловив тверде переконання, що не варто скептично ставитися до реформи, вона йде в правильному напрямку, бо важливо, що від реформи буде мати кожна людина – державний стандарт якісної меддопомоги, який для громадян буде безкоштовним.

Члени Координаційної ради з цікавістю вислухали виступ керівника новоствореного КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Затишанської селищної ради Лисакової Т.В., оглянули відремонтоване приміщення центру, який вже приступив до обслуговування пацієнтів, щиро пораділи разом з господарями за їх успіхи і побажали удачі та продовження розпочатих перетворень, втілення мрій і фантазій.

Підприємством вже укладено договір з Національною службою здоров’я України. Лисакова Т.В. підкреслила намір працювати на партнерських засадах. У цьому її підтримав і селищний голова Топольницький Г.М. і голова районної ради Думитрашко В.А., який наголосив, що між всіма гілками влади і людьми, які приймають рішення, має бути консенсус, всі проблемні питання треба обговорювати, виробляти спільні позиції, саме такою є основна функція Координаційної ради.

Деякі сільські голови висловили занепокоєння тим, що в умовах реформи сільське населення ще не відчуло ні покращення, ні уваги, і рекомендували Ганзію В.М. обміркувати і організувати можливість здійснення сімейними лікарями виїзних прийомів у селах за окремим графіком, більш активно зайнятися пошуком фельдшерів для заповнення вакансій на ФАПах.

Підводячи підсумок в розгляді цього питання, В.А. Думитрашко підкреслив: чим більше пацієнтів буде звертатися до лікарів району, тим менше коштів місцевих бюджетів йтиме на заклади охорони здоров’я, бо на обслуговування пацієнтів будуть залучатися державні фінанси.

Було розглянуто і активно обговорено селищними, сільськими головами також питання:

- Встановлення та зміна цільового призначення земельних ділянок. Стан справ з розробки містобудівної документації в районі.

Доповідачі: Заболотний М.Ф., начальник управління Міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівькому районах, Головного управління Держгеокадастру в Одеській області;

Бондарчук С.В., начальник відділу житлово-комунального господарства архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Захарівської районної державної адміністрації, головний архітектор району.

- Про заходи щодо запобігання та протидії корупції відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Доповідач: Мартинюк Д.І., головний спеціаліст з правових питань районної ради

Члени Координаційної ради мали можливість ознайомитися з презентацією Центру інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики м. Одеси, яку зробили представники цього комунального підприємства виконкому міської ради. На виконання рішення районної ради від 30.01.2020 № 489-VІІ «Про затвердження районної Комплексної програми

«Безпечна Захарівщина» на 2020 рік» необхідно визначитися з тим, яку систему відеонагляду використати в районі, які для цього придбати камери, в який спосіб їх обслуговувати і як користуватися результатами. Тож розповідь фахівців була слушною і цікавою, а їхні пропозиції треба обміркувати.

Загалом засідання Координаційної ради виявилося дуже насиченим, тривалим, сповненим значної кількості інформації.

DSCN3437

DSCN3438

DSCN3442

DSCN3446

DSCN3449

DSCN3451

DSCN3452

DSCN3456

DSCN3457

DSCN3465

DSCN3470

DSCN3476

DSCN3478

DSCN3480

Календар новин

<< < Лютий 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28