06 жовтня – День працівників освіти.

2019 10_04_news_2_img_1

Дорогі вчителі, шановні працівники навчальних закладів Захарівщини!

Щиро вітаємо освітянську спільноту району зі святом, що є не тільки професійним, а й справді всенародним, бо не обминає піднесеним настроєм, неповторною атмосферою, почуттям поваги і вдячності нікого з педагогів.

Завдячуючи розуму, хисту, умінню і досвіду Учителя, молоде покоління готується до дорослого життя, готується продовжити невпинний рух українського суспільства в європейському напрямку.

Кожен справжній вчитель жагою до знань, добротою і бажанням покращити світ щедро ділиться з дітьми. Саме тому Вам, шановні педагоги, вірять, Вас люблять і шанують. Діти пізнають життя за вчинками батьків і педагогів. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Кожен з нас вдячно згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Щира вдячність всім, хто сповна віддається прекрасному покликанню педагога, тисячократно повторюючись у молодій зміні кращими своїми рисами і якостями. Нехай ваша праця буде повсякчас осяяна вашою наснагою, творчою енергією, адже ви даєте молодій зміні старт у широкий світ і майбутнє. Це позитивне налаштування означає для кожної дитини дуже багато, готує її до життя, допомагає стати впевненішою і здатною захистити свої та суспільні інтереси, а отже бути громадянином.

Бажаю всім вчителям добрих, розумних, успішних учнів, які знайшли себе в житті, визнання державою вашої праці, щоб ніколи жоден педагог не шкодував щодо обраної професії. Здоров’я і мирної праці!

З повагою

Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко

Календар новин

<< < Листопад 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30