Чергова тридцята сесія Захарівської районної ради

Чергова тридцята сесія Захарівської районної ради серед іншого розглянула пропозиції Захарівської районної державної адміністрації та керівництва районної лікарні і прийняла важливе рішення від 05.04.2019 р.  № 411-VІІ «Про припинення Комунальної установи «Захарівська центральна районна лікарня» шляхом її перетворення в  Комунальне некомерційне підприємство «Захарівська центральна районна лікарня»  Захарівської районної ради Одеської області».

 

Утворено комісію з припинення шляхом перетворення та затверджено Порядок її діяльності. До складу комісії ввійшли:

Шарко Михайло Миколайович, т.в.о.головного лікаря КУ «Захарівська центральна  районна лікарня, голова комісії;

Король  Інна Іванівна, головний бухгалтер КУ «Захарівська центральна районна лікарня», заступник   голови  комісії;

Устинська Галина Герасимівна, лікар - статистик КУ «Захарівська центральна районна лікарня», секретар комісії.

Члени комісії:

Іванов  Володимир Михайлович, заступник голови Захарівської районної ради;

Трач  Валентина Володимирівна, начальник фінансового управління Захарівської районної державної адміністрації;

Куйбіда Людмила Григорівна, старший інспектор з кадрів КУ «Захарівська  центральна районна лікарня»;

Кожухаренко Любов Миколаївна, голова профкому КУ «Захарівська центральна районна лікарня», лікар-офтальмолог.

 

До Комісії з моменту її утворення переходять повноваження щодо управління справами Комунальної установи. Голова комісії, її члени представлятимуть Комунальну установу в відносинах з третіми особами, на неї покладається зобов’язання забезпечити здійснення всіх процедурних етапів перетворення у визначені законодавством строки. Зокрема, і попередження працівників центральної районної лікарніпро зміну умов праці; взаємодію з державним реєстраційним органом; повідомлення про  початок процедури  припинення КУ «Захарівська ЦРЛ»: податковий орган, управління Пенсійного фонду України; проведення інвентаризації  та складання передавального акта, який міститиме положення про правонаступництво щодо всіх зобов’язань, припинених у результаті перетворення Комунальної установи, стосовно всіх її кредиторів та боржників, включаючи зобов’язання, які оскаржуються сторонами; подання передавального акта на затвердження Захарівській районній  раді та передача примірника передавального акта, затвердженого Захарівською районною радою, в орган, який здійснює державну реєстрацію тощо.

Після завершення цієї роботи районна рада прийме рішення про утворення Комунального некомерційного підприємства «Захарівська центральна районна лікарня» Захарівської районної ради Одеської області.

 

І важливим є також питання призначення керівника районної лікарні. Добір відбуватиметься за конкурсом, який проведе орган управління. Порядок проведення конкурсу визначений Постановою Кабінету міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я». До складу конкурсної комісії, згідно з зазначеною Постановою, входять у рівній кількості:

представники органу управління;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Тож до оголошення конкурсу є час. Тим, хто має намір взяти участь у конкурсі, наголошуємо на обов'язковій умові відповідності претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я. І, звичайно ж, претендент має бути людиною активної життєвої позиції, налаштованою на продуктивну роботу для зміни та покращення ситуації в галузі охорони здоров'я району, забезпечення жителів нашого району сучасним і якісним медичним обслуговуванням. Тут не обійтися без певних вольових якостей, готовності брати на себе відповідальність, уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв'язки.

Вже час розпочинати активно обдумувати і готувати свої конкурсні пропозиції та програму дій на посаді керівника центральної районної лікарні.


2019 04_26_news_1_img_1

2019 04_26_news_1_img_1

Календар новин

<< < Листопад 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30