ПІДКОРИЛА ЖУРІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ

Минулої суботи наша талановита землячка – учениця Майорського НВК Діана Мятига, отримала звання Лауреата Пер шого ступеня Міжнародного фестивалюкон кур су мистецтв „Чорноморський бриз”,

що про водився в м.Одеса і сертифікат на 50 євро для участі в Між народному телевізійно му фестивалі-конкурсі „Inter Fest Kiten” (м.

Кітен, Болгарія).

Організаторами цього престижного заходу виступили Європейська молодіжна ліга та Творча спілка мистецтв. А оцінювання учасників конкурсу відбулося шляхом відкритого голосування за 10-ти бальною системою.

У фестивалі взяли участь талановиті діти та молодь у різних номінаціях та жанрах із України, Молдови, Білорусі, Росії та Польщі. Одещину на конкурсі представила і повернулася додому з перемогою Діана Мятига. Під час свого виступу, виконавши пісні з репертуару Селін Діон (з кінофільму „Титанік”) та групи Тhe hardkiss – „Мелодія”, вона показала високий рівень вокальної підготовки та душевного настрою.

Тому кожен із членів журі відзначив нашу землячку най вищим балом.

Дівчина стала лауреатом І ступеню (І місце) в номінації „Вокальне мистецтво”, жанр естрадний вокал, нагороджена кубком гран-прі та сертифікатом на 50 Євро для відпочинку у дитячому телевізійному творчому таборі „ВМЕСТЕ” з 9 по 16 червня м. Кітен, (Болгарія), у якому пройде Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс „Зірковий бриз”.

Щиро вітаємо Діану із заслуженою нагородою та бажаємо їй нових успіхів, сили, творчих злетів та втілення всіх задумів.

Захарівщині є ким пишатися!

Діана Мятига з нагородами

Календар новин

<< < Листопад 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30