14 березня - засідання двох постійних комісій Захарівської районної ради

14 березня впродовж дня відбулися засідання двох постійних комісій Захарівської районної ради. Чергове пленарне засідання тридцятої сесії районної ради заплановане на 05 квітня п.р. оскільки на розгляд уже надійшли матеріали з 19-ти питань, з них 10 – проекти програм з різних галузей розвитку, які потребують фінансування, для належного і детального їх опрацювання депутати прийняли рішення розпочати вивчення заздалегідь.

-                     о 10.00. – комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, соціальної політики та у справах пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, проаналізувавши матеріали звіту Захарівської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за 2018 рік та проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району на 2019 рік, рекомендувала відділу економіки та інвестицій районної державної адміністрації доопрацювати їх, наповнити проект програми конкретними заходами.

        Необхідність доопрацювання зазначили також стосовно проектів програм «Здоров’я» на 2019 – 2023 роки та «Дитяче харчування» на 2019 – 2021 роки.

    О 13.00. постійна комісія з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад з порядком денним заслухала начальника фінансового управління райдержадміністрації Трач В.В., яка представила  звіт    Захарівської    районної   державної    адміністрації  про виконання  районного бюджету Захарівського району  за  2018 рік (із всіма матеріалами можна ознайомитися на нашому сайті в розділі «Документи районної ради»), начальника відділу економіки та інвестицій райдержадміністрації Тодорашко В.Д. - звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району за 2018 рік та проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Захарівського району на 2019 рік,  Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Захарівському районі на 2019 – 2021 роки. Депутати під час обговорення вказали на низьку якість наданих матеріалів і необхідність їх суттєвого доопрацювання.

            З клопотаннями про фінансову підтримку до районної ради звернувся ряд державних установ. Так, Захарівське відділення поліції Роздільнянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області  просить за відповідною програмою виділити з районного бюджету 550 тис. грн. на 2019-2020 роки для придбання пального, ремонту автотранспорту, обладнання відділу; Захарівський районний сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області – 18,4 тис. грн на 2019-2020 роки для придбання меблів, канцтоварів; Захарівська податкова інспекція Подільського управління ГУ ДФС в Одеській області -100 тис. грн. для облаштування  сервісного центру обслуговування платників податків у  Захарівському районі;

ДПТНЗ «Захарівський професійний ліцей» - 450 тис. грн. на 2019 -2020 роки для заміни опалювального котла, вікон та облаштування внутрішнього туалету.

            Депутати з деякими зауваженнями рекомендували ці програми для розгляду на пленарному засіданні, розуміючи, що в процесі децентралізації держава покладає на місцеві бюджети все більше навантаження.

            Районній державній адміністрації рекомендовано доопрацювати проекти програм   «Аграрна Захарівщина» на 2019 -2023 роки; взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Захарівського району на 2019 рік; «Здоров’я» на 2019 – 2023 роки;  «Дитяче харчування» на 2019 – 2021 роки.

Вже вдруге пропонується до розгляду на сесії питання про припинення Комунальної установи   «Захарівська  центральна районна лікарня» шляхом її перетворення  у Комунальне некомерційне підприємство «Захарівська центральна районна лікарня». Депутати на обох комісіях звернули увагу головного лікаря ЦРЛ Шарка М.М. на необхідність в підготовчий період добре розпланувати дії адміністрації установи, щоб чітко пройти всі процедури у відповідності з вимогами чинного законодавства, щоб не завдати шкоди нормальній роботі ЦРЛ та персоналу.

                   Члени комісії рекомендували винесення на сесію питань про погодження      надання    в   оренду   частин     нежитлового приміщення в будівлі комунального закладу «Захарівська дитячо-юнацька спортивна школа»  для подальшої роботи СПД ФО «Сотніков І.Б.» та СПД ФО «Чорнопіщук М.П.».

Стосовно   надання дозволу    на безоплатне   прийняття   до   спільної власності територіальних громад сіл, селищ Захарівського району основних фондів – «Технічне переоснащення (заміщення споживання природного газу) системи опалення на об’єкті «Дошкільний підрозділ навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад смт. Фрунзівка» вказано на необхідність надання повного пакета всіх документів, передбачених процедурою прийняття майна до спільної власності.

            Тож очевидною є необхідність проведення ще одного засідання постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, регуляторної діяльності та питань спільної власності територіальних громад для повторного розгляду доопрацьованих матеріалів. 

 

2019 03_15_news_img_1

2019 03_15_news_img_2

2019 03_15_news_img_3

Календар новин

<< < Листопад 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30