Дорогі жінки!

8marta

Дорогі жінки!

Напередодні традиційного жіночого дня - Восьмого Березня прийміть щирі вітання і поздоровлення, побажання здоров’я та миру, добробуту і злагоди у Ваших родинах, щастя й успіхів у всіх справах.

         Щороку весна несе на свіжому крилі чарівне свято - Міжнародний жіночий день, свято народження і пробудження природи, свято любові й шани до Вас, дорогі й прекрасні жінки.

Жіночий день – дуже романтичне свято і разом з тим Восьме Березня – державна дата, що покликана підтримувати і примножувати авторитет жінки в нашому суспільстві.

Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де не працювали б жінки, адже неможливо уявити собі переважну більшість професій без дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Вашими стараннями, самовідданою працею, дорогі жінки, розвивається країна. Ваші дзвінкі голоси та лагідні очі реально змінюють наше буття на краще, наповнюють життя новим змістом.

Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. І саме завдяки вам, жінкам, вашій любові й доброті, чоловіки перемагають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки-матері, дружини, коханої, сестри і донечки, їх ніжна посмішка допомагають долати всі прикрощі нашого буття.

Прийміть же щирі побажання вічної молодості, міцного здоров’я і злагоди, миру в нашому спільному домі.

Хай ніколи не в’яне ваша чарівна врода, пречистою буде криниця вашої долі, будні сповнюються лише приємними клопотами, а ваші вуста повсякчас осяює щаслива усмішка! 

Зі святом, дорогі жінки!

 

З повагою

Виконавчий апарат Захарівської районної ради

Календар новин

<< < Листопад 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30