14 жовтня – День захисника України!

dvdsvsdv

Шановні земляки!

День захисника України в сьогоднішній нашій державі не просто пафосний день. Тисячі українських козаків - воїнів Збройних сил України, добровольців вже більше чотирьох років на справжній війні боронять наше мирне життя, протистоять захопленню наших територій, а фактично і душ, відстоюючи державність.

Ми прожили ці довгі тривожні роки, місяці, дні і ночі для держави, для українських родин, для батьків і матерів, дружин і дітей, які тільки своїми молитвами можуть відвести біду, каліцтво і смерть від своїх дітей, від воїнів, солдатів України, котрі стоять на лінії зіткнення з агресором на Донецькій й Луганській, на нашій з вами українській землі.

Тут жодних слів замало, проте і вони важливі, бо ми усвідомлено висловлюємо воїнам свою підтримку, адже їм дуже важливо це знати. Знати і вірити в те, що їхнє діло – захист України – надважливе і необхідне для всіх нас - співвітчизників.

Так само як важлива і необхідна наша увага до тих, хто вже повернувся з полів битви і щосили намагається звикнути і прилаштуватися до мирного життя.

Будьмо до наших героїв уважними і налаштованими на підтримку, щоб страхи війни не тяжіли над ними так трагічно. Тільки наша повага, вдячність і любов цілющі.

Привітаймо сьогодні наших земляків – захисників України. Побажаймо їм і нам подолати небезпеку, що нависла над нашою Вітчизною. Здоров’я, злагоди і такого бажаного миру, дорогі земляки!

Слава Україні!

Голова Захарівської районної ради В.А. Думитрашко

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31