1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дорогі юні друзі, жителі Захарівщини!


Вітаю вас із  святом маленьких громадян нашої країни – Міжнародним днем захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юної зміни, забезпечити їй належний рівень виховання і реалізації прав дитинства.

На жаль, не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Саме тому 1 червня - це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав неповнолітніх як однієї з головних засад формування гармонійної особистості.

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти - гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення та дотримання прав дитини - необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок політики нашої держави на майбутнє.

Держава ставить перед органами  влади сьогодні завдання щодо якомога кращої організації роботи з дітьми, спрямованої на зміцнення їх здоров’я, створення належних умов для дозвілля, соціального захисту. Старт оздоровчого літнього періоду цього року розпочався  з відкриття у навчальних закладах району оздоровчих майданчиків. Попереду літні канікули. Вірю, що вони пройдуть цікаво і будуть наповнені прекрасними враженнями, які наші діти привезуть з таборів від моря і сонця, нових друзів і гарних емоцій від подорожей та розваг.

Шановні дорослі! Впевнений, що об’єднавши зусилля у справі турботи про дітей, ми зробимо все, аби захистити  їх, уберегти  від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Бажаю вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми! Відпочивайте, набирайтеся сил і завзяття!

                            В.А.Думитрашко,

голова Захарівської районної ради

2018 06_01_news_1_img_1

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31