25 травня відшуміли шкільні свята Останнього дзвоника

25 травня відшуміли шкільні свята Останнього дзвоника. Голова Захарівської районної ради В.А.Думитрашко взяв участь в урочистостях, що проходили в Захарівському навчально-виховному комплексі. З вітальними словами звертається до всіх школярів, педагогів, жителів Захарівщини.


Дорогі учні, випускники!

Шановні педагоги, працівники шкіл Захарівщини, батьки!

 

Вітаю всіх із святом Останнього дзвоника у цьому навчальному році. Позаду багато днів напруженої праці, уроків, контрольних та залікових робіт, змагань, конкурсів, олімпіад. Ясна річ, що ваш час, дорогі діти, був заповнений також й іншими цікавими справами, розважальними і розвиваючими, а ще дуже цінним спілкуванням із друзями і вчителями. Впевнений, що кожен виніс з цього чергового навчального року нові знання, новий досвід і безліч вражень.

Настає благодатна пора прекрасних літніх канікул, відпочинку, оздоровлення і розваг. Набирайтеся ж сил і енергії для наступної навчальної сходинки. Використовуйте з найбільшою користю для себе кожний літній день.

Старшокласникам бажаю добрих та відмінних результатів і задоволення від того, як ви працювали протягом року і всіх шкільних років, підготувалися і змогли прозвітувати про свої знання. Успіхів вам і високих результатів в тестуванні, як кажуть ні пуху, ні пера та в добрий час!

Особливим є сьогоднішній день для випускників, бо для вас, одинадцятикласники, пролунав справді останній шкільний дзвоник. Швидко промайне екзаменаційна пора і ви зі школярів перетворитесь у серйозно налаштованих молодих громадян, які візьмуться активно обирати свій життєвий шлях, продовжувати навчання, чи влаштовуватися на роботу. Вірних вам рішень і вдалого вибору. Держава, суспільство, всі наші територіальні громади чекають від вас справжньої громадянської свідомості, підтримки, чекають на ваші світлі голови і роботящі руки. Бажаю вам з гідністю і перемогами виходити із всіх, навіть найскладніших життєвих ситуацій. Ну і, звичайно, не забувати рідну школу, селище чи село. Будуйте своє життя, свої майбутні сім’ї так, щоб вони приносили вам радість і благополуччя, були надійної опорою батькам і рідним, підтримкою нашої молодої держави.

Слова щирої вдячності за нелегкий та все ж результативний труд хочу висловити педагогам, людям, які щодня віддають часточку душі, вмінь і знань нашим дітям, готують, виконуючи важливе державне замовлення, освічених сучасних громадян, гідних продовжувачів кращих традицій українського суспільства. Здоров’я Вам, шановні, завзяття і  творчої енергії, терпіння і вдячних учнів.

 

Успіхів всім!

2018 05_25_news_1_img_1

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31