Виїзний прийом громадян голови Захарівської районної ради Думитрашка В’ячеслава Анатолійовича у Новозаріцькій сільській раді

22 травня 2018 року відбувся виїзний прийом громадян голови Захарівської районної ради Думитрашка В’ячеслава Анатолійовича у Новозаріцькій сільській раді, в якому взяли участь Твердохліб Вадим Юрійович, депутат Захарівської районної ради, Кулік Марина Миколаївна, начальника відділу «Захарівське бюро правової допомоги Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» та Мазур Олена Анатоліївна, провідний спеціаліст відділу Держгеокадастру у Захарівському районі, Василинич Юлія Сергіївна, керуючий справами районної ради. Названі спеціалісти готові були відповісти на питання, надати роз’яснення стосовно правових особливостей врегулювання земельних відносин, процедури легалізації, реєстрації будівель, адже саме зараз діє так звана реєстраційна амністія, що дозволяє без штрафних наслідків оформити технічні і правові документи на споруди і добудови. На жаль, дуже мало громадян скористалися можливістю поставити фахівцям районних служб питання. Так, обговорили проблеми з виділенням мешканцям Новозаріцької сільради  земельних ділянок по два гектари. Виділення земельних ділянок поза межами населених пунктів не належить до компетенції сільської ради, вона надає лише погодження за умови наявності відповідних земельних площ. Громадянці було рекомендовано подати заяву до сільської ради. Вирішення цього питання відбуватиметься через управління Держгеокадастру в Одеській області, яке проводить земельні аукціони і визначає ті масиви, які можуть бути призначені для ведення сільськогосподарського виробництва.


З апаратом сільської ради обговорили основні питання соціально-економічного розвитку громади, плани на найближчий час та готовність влитися в майбутню Захарівську об’єднану територіальну громаду.

2018 05_23_news_1_img_1

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31