22-га сесія Захарівської районної ради VІІ скликання

Близько трьох годин тривало чергове засідання 22 сесії Захарівської районної ради 16 травня 2018 року. За всіма 16 винесеними на засідання питаннями прийнято відповідні рішення. Перш за все було виголошено інформацію голови районної виборчої комісії Барабан В.В.  про відмову від депутатського мандата Подмазка О.Г. та про реєстрацію обраного депутата районної ради  Бабовалової Світлани Анатоліївни від місцевої організації партії «Відродження». Другим  рішенням введено новообраного депутата до складу постійної комісії  з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Завершуючи процедуру перетворення комунального закладу «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», обумовлену реформуванням галузі охорони здоров’я в країні, депутати заслухали доповідь Ганзія В.М., головного лікаря КЗ, затвердили Передавальний акт балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до правонаступника – комунального підприємства «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Також  Ганзій В.М представив проект рішення «Про створення

Комунального підприємства «Захарівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», погоджений районною державною адміністрацією. З огляду на те, що в ході підготовки до сесії до районної ради надали два варіанти проекту рішення, Статуту комунального підприємства і були порушені терміни надання матеріалів, члени постійних комісій не змогли досконало ознайомитися із названими документами і узгодити всі позиції, в тому числі  й на засіданні Президії. Тому продовжили обговорення деяких принципових питань на пленарному засіданні, зокрема стосовно делегування повноважень з управління підприємством районній державній адміністрації Деякі депутати висловили зауваження з приводу того, що через відсутність кворуму так і не було проведено засідання постійної комісії з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, яка мала виробити рекомендації та зауваження.  Незважаючи на тривале обговорення і обмін думками, всі 22 присутніх депутати проголосували за прийняття цього рішення, доповнивши проект встановленням місячного терміну, протягом якого керівник КП має вжити заходів щодо його державної реєстрації.

            Було затверджено  районні програми: «Доступна медицина на 2018-2020 роки» та  Програма забезпечення комфортних умов платників податків в органі державної податкової служби у Захарівському районі на 2018 рік.

Доповідачі Ганзій В.М. та Шарко М.М. аргументовано розкрили основні

аспекти впровадження в сільській місцевості заходів реформування, які передбачають створення електронної медичної системи, куди будуть внесені  дані про пацієнтів. За кошти місцевих бюджетів планується придбати обладнання,  обласний бюджет забезпечить фінансування встановлення програмного забезпечення та його обслуговування. Так само на умовах співфінансування будуть закуповуватися спеціальні сумки з медичним устаткуванням для сімейних лікарів, медсестер і фельдшерів. Реформування охопить і вторинну медицину. До 2020 року в ході реалізації Програми «Доступна медицина» необхідно створити в районі приймально-діагностичне відділення зі спеціальним обладнанням, що дозволить протягом короткого часу встановити хворому діагноз і вирішити подальший процес його лікування, в тому числі і з використанням методів онлайн-консультування з медзакладами вищого рівня. Це відділення може бути розміщене в старому корпусі колишньої хірургії ЦРЛ, який потрібно буде відремонтувати. Також для вторинної медицини в районі необхідно створити кабінет телемедицини і придбати дороговартісне але ефективне обладнання. Загалом за Програмою передбачено використати 10 млн. 655 тис. грн. коштів, акумульованих  з державного, обласного, районного та сільських, селищних бюджетів.

Прийнято також рішення про  внесення змін до рішень районної ради:

- від 29 червня 2017 року № 164-VII  «Про затвердження районної

Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017- 2018 роки»;

        - від 22 грудня 2017 року № 285-VII «Про встановлення вартості харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах Захарівського району на 2018 рік»;

- від 20 січня 2017 року № 122-VII «Про затвердження районної комплексної Програми «Підтримка сім’ї та молоді Захарівського району на 2017-2020 роки»;

         - від 22 грудня 2017 року № 274-VІІ «Про районний бюджет

Захарівськогорайону на 2018 рік».

       Загалом депутати розподілили 808,8 тис. грн., з них 452,3 – за рахунок перевиконання доходної частини бюджету.

 

Прийнято також рішення про затвердження технічної документації про

нормативну грошову  оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Войничівської та Онилівської  сільських рад; про надання дозволу комунальним закладам  на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад  сіл, селищ Захарівського району    

 

Важливо було  визначити представників Захарівського району для

роботи у  складі госпітальних рад у 4 та 5 госпітальних округах Одеської області.Делеговано для роботи у складі:

 

            Госпітальної ради  4  госпітального округу Одеської області:

 

-          заступника голови Захарівської районної ради Іванова В.М.;

-          завідувача хірургічного відділення КУ «Захарівська центральна районна лікарня»  Чернєва А.М.;

 

            Госпітальної ради  5  госпітального округу Одеської області:

 

-          заступника голови Захарівської районної державної адміністрації  Осійчука О.К.

 

На завершення засідання голова районної ради В.А.Думитрашко наголосив на необхідності дотримання Регламенту районної ради, зокрема щодо термінів подачі матеріалів на сесію, а керівникам комунальних закладів району - на необхідності дбати про дотримання вимог укладання договорів оренди майна та відшкодування коштів за комунальні послуги, контролю та інформування районної ради про надходження коштів від оренди.

 

 

 

2018 05_16_news_1_img_2

2018 05_16_news_1_img_3

2018 05_16_news_1_img_4

2018 05_16_news_1_img_5

2018 05_16_news_1_img_6

2018 05_16_news_1_img_7

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31