Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ціурочисті слова понаддвітисячілітзнаменуютьсвітле свято Воскресіння Христового. Мабуть, жоднеізіснуючих свят не даруєстількирадісноївтіхи, як Великдень.

Ми вітаємоодне одного словами: «Христос воскрес!» і чуємо у відповідь: «Воістину воскрес!»- слова, яківідлунюються у наших серцях й сповнюютьдушівірою, радістю і надією. Тож нехай цівідчуття, особливо у нинішнійнепростийчас, згуртовують нас навколовисокихдуховнихцінностей, укріпляютьвіру, надихають на добрі і праведніпочинання.

Свято Великодня – цесвідчення перемоги життя над смертю, утвердженнянепереможноїсилилюбові й милосердя, спонукає кожного з нас замислитисьнад глибинноюсутністюлюдськогобуття, звіритисвоїпомисли та вчинки з вічнимицінностями, визначитипріоритети, дає добру нагодуступитикрокназустріч один одному для добрих справ в ім’ямайбутнього.

Дуже хочу вірити, щоцього дня наша спільна, всеукраїнська молитва про мир в Україні буде почута Господом. ЄдністьУкраїни, консолідаціянаціїнеможлива без духовності кожного. Великодні свята – ценайкращий час для переосмислення, прощення, порозуміння. Переконаний – ніщо не можебудуватися на злі, насильстві, лукавстві, приниженні одних людей іншими. Торжество в нашомужиттігідності й правди, а головне – повагиодне до одного буде кращимсвідченнямвідданостізаповідямХристовим, нашоївіри в неминучу перемогу добра над злом.

Дорогі земляки! Сердечно вітаю вас ізвеличним святомВоскресіння Христового! Бажаю доброго здоров’я, родинного затишку і тепла, миру та Божої ласки. Нехай радістьпасхальних свят увійде у кожнийдім, кожну родину, додастьнаснаги і доброти, уваги і любові до ближнього.

Христос Воскрес! Воскресне Україна!

 Easter7 

Голова Захарівської районної ради  В.А.Думитрашко

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31